Ψυχαγωγία

Ο Λούης τρολάρει γνωστό Έλληνα ηθοποιό γιατί δεν μπορεί να φοράει... εσώρουχο!

Ο γνωστός stand up comedian τρολάρει τον Θεοχάρη Ιωαννίδη και την αποκάλυψη του ότι δεν μπορεί να φορά εσώρουχο!

Ο ηθοποιός είχε δηλώσει στο παρελθόν ότι συχνά δεν φοράει εσώρουχα και όταν βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού, "Καλύτερα δε γίνεται", τον ρώτησαν αν εκείνη την ώρα φορούσε με τον ηθοποιό να δηλώνει ότι δεν φορά! Ο Λούης Πατσαλίδης δεν έχασε την ευκαιρία και με το γνωστό του χιούμορ σχολίασε το σχετικό απόσπασμα και όσα ειπώθηκαν ενώ αποκάλυψε ότι εκείνος κατά τη διάρκεια του γυρίσματος... φορούσε εσώρουχο!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Οι αναρτήσεις διασήμων για την γιορτή της Μητέρας! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τα τρυφερά στιγμιότυπα που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
12/05/2019 - 14:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει μέχρι τελικής πτώσης τις "προσφορές" στο Black Friday(ΒΙΝΤΕΟ)

Με καλεσμένο τον Λάμπη Λιβιεράτο έρχεται το πιο ξεκαρδιστικό επεισόδιο
06/12/2019 - 12:55

Αιφνιδιάζει η Άντρη Καραντώνη:"Με παρακολουθούσε είχε εμμονή μαζί μου-Φοβόμουν"

Το παράπονο στον Λούη Πατσαλίδη και ο....stalker που την "κυνηγούσε"
30/11/2019 - 21:24

Ο Λούης ξεκινά την...διεθνή καριέρα! Όλες οι λεπτομέρειες (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός stand up comedian ετοιμάζει βαλίτσες για να διασκεδάσει ομογενείς και όχι μόνο
27/11/2019 - 11:52

Ποια Μαλέσκου;Ο Λούης βρήκε τη νέα του μασκότ και "κλάψαμε" από τα γέλια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Χρήστος Κωνσταντίνου έκανε πρεμιέρα σε τοπικό κανάλι και η χαρά του έσπασε τη τηλεόραση
25/11/2019 - 12:52

Το "Λούης Night Show" έρχεται και θα σατιρίσει μέχρι και το... Βατικανό(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι καλεσμένοι και όλα όσα θα δείτε την Παρασκευή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
21/11/2019 - 20:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εντοπίστηκε η σορός του 25χρονου που έπεσε στη θάλασσα στην Κερύνεια

Έπεσε από το λιμενοβραχίονα στο λιμανάκι της Κερύνειας

Ματσάκης για υπόθεση 19χρονης: «Τα στοιχεία συνάδουν με βιασμό»

Η Κατηγορούσα Αρχή μίλησε για προσπάθεια αποπλάνησης του Δικαστηρίου από το μάρτυρα

35χρονη μεθυσμένη στο τιμόνι με συνοδηγούς τα δύο ανήλικα παιδιά της

Προκάλεσε ατύχημα στη Λάρνακα όταν προσέκρουσε σε προπορευόμενο όχημα
Ελλάδα

Μητσοτάκης: «Η συμφωνία Τουρκίας - Λιβύης θα καταρρεύσει»

Ο Πρωθυπουργός της Ελλάδος αναφέρθηκε και στην απέλαση του πρέσβη της Λιβύης

"Persona non grata" για την Αθήνα ο Πρέσβης της Λιβύης

Απελαύνεται από την ελλαδική πρωτεύουσα μετά από 10λεπτη συνάντηση με τον ΥΠΕΞ

Όταν η σφαίρα του Κορκονέα διαπέρασε την καρδιά του Αλέξη (ΦΩΤΟ)

Η διαφωνία που κατέληξε σε τραγωδία και η δολοφονία που έγινε πορεία
Διεθνή

Μια τάξη νηπιαγωγείου πήγε στα δικαστήρια για καλό σκοπό (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δικαστές συμμετείχαν στην έκπληξη κρατώντας χάρτινες ροζ καρδιές

Γαλλία: Για δεύτερη μέρα χιλιάδες απεργοί στους δρόμους (ΦΩΤΟ)

Ο Εμανουέλ Μακρόν αντιμέτωπος με τη μεγαλύτερη απεργία κατά τη διάρκεια της θητείας του

Η Μέρκελ για πρώτη φορά στο Άουσβιτς σε μια συμβολική επίσκεψη (ΦΩΤΟ)

«Η μνήμη των ναζιστικών εγκλημάτων είναι αναπόσπαστη από την γερμανική ταυτότητα»

tv news

4 νέες αληθινές ιστοριές, που θα μεταφέρουν δυνατά μηνύματα ανθρωπιάς και αγάπης

Ιστορίες από τα Άδανα μέχρι το Βόρειο Πόλο στο «Soundtrack Of Love» αυτή την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

Ένα αφιέρωμα στους μικρούς ήρωες που παλεύουν για τη ζωή τους στις «24 Ώρες»

Ένα επεισόδιο με τα πρόωρα βρέφη στη ΜΕΘ Νεογνών του Μακάρειου Νοσοκομείου αυτό το Σάββατο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 06/12/2019 - 20:20ALPHA NEWS