Ψυχαγωγία

Ο Λούης τρολάρει γνωστό Έλληνα ηθοποιό γιατί δεν μπορεί να φοράει... εσώρουχο!

Ο γνωστός stand up comedian τρολάρει τον Θεοχάρη Ιωαννίδη και την αποκάλυψη του ότι δεν μπορεί να φορά εσώρουχο!

Ο ηθοποιός είχε δηλώσει στο παρελθόν ότι συχνά δεν φοράει εσώρουχα και όταν βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού, "Καλύτερα δε γίνεται", τον ρώτησαν αν εκείνη την ώρα φορούσε με τον ηθοποιό να δηλώνει ότι δεν φορά! Ο Λούης Πατσαλίδης δεν έχασε την ευκαιρία και με το γνωστό του χιούμορ σχολίασε το σχετικό απόσπασμα και όσα ειπώθηκαν ενώ αποκάλυψε ότι εκείνος κατά τη διάρκεια του γυρίσματος... φορούσε εσώρουχο!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Οι αναρτήσεις διασήμων για την γιορτή της Μητέρας! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τα τρυφερά στιγμιότυπα που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
12/05/2019 - 14:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή θα είναι η πρώτη καλεσμένη-έκπληξη στην πρεμιέρα του Λούη(ΦΩΤΟ)

Το "Λούης Night Show" έρχεται την Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου στις 21:15 από τον Alpha Κύπρου
16/09/2019 - 11:42

Λούης Πατσαλίδης: "Aν γινόμουν Πρόεδρος της Ομόνοιας θα..." (ΦΩΤΟ)

Τί θα έκανε αν είχε το "κουμάντο" για δυο εβδομάδες στο σπίτι του από την Αστέρω;
07/09/2019 - 13:48

Βροχή οι πρεμιέρες στον Alpha Κύπρου-Τι θα δούμε τον Σεπτέμβριο (BINTEO)

Μυθοπλασία, Ψυχαγωγία και Ενημέρωση έχουν την τιμητική τους στον ALPHA Κύπρου
06/09/2019 - 13:34

Λούης για αγώνα Ομόνοια-Νέα Σαλαμίνα:"Δεν ήξερα άλλον εκτός από τους Ουζόχο-Ματ"

Ο γνωστός stand up comedian "τρολάρει" και την αγαπημένη του ομάδα
03/09/2019 - 13:20

Ο Λούης επιστρέφει ως...βασιλιάς με το πιο ξεκαρδιστικό τρέιλερ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ημερομηνία της πρεμιέρας και η guest εμφάνιση της Θέκλας και των παιδιών του Πατσαλίδη
03/09/2019 - 12:59

Ο Λούης "φόρεσε το τριφύλλι" στο στήθος και πήγε στο...γήπεδο(ΦΩΤΟ)

Το τετ-α-τετ με τον ισχυρό άνδρα των "πρασίνων" και η στήριξη της αγαπημένης του ομάδας
02/09/2019 - 19:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όχημα τυλίχθηκε στις φλόγες έξω από το γήπεδο της Καρμιώτισσας

Σε συναγερμό Πυροσβεστική και Αστυνομία για να εντοπίσουν τα αίτια της φωτιάς

Άφησαν τα θρανία οι μαθητές και διαμαρτυρήθηκαν για τις εξετάσεις τετραμήνων

Σε στάση εργασίας οι δάσκαλοι της Δευτέρα ενώ μέτρα εξήγγειλε και η ΟΛΤΕΚ

Τουρκοκύπριος βρήκε τους Αμμοχωστιανούς που φωτογραφήθηκαν πριν 51 χρόνια (VID)

Η συγκινητική αναζήτηση μέσω Facebook που έφερε αποτελέσματα μέσα σε μια ώρα
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Το Huawei Mate 30 Pro έχει εντυπωσιακές προδιαγραφές αλλά...όχι Google (BINTEO)

Τα εντυπωσιακά χαρακτηριστικά, η χωρητικότητα και οι τιμές των νέων μοντέλων

Η Πρωθυπουργός της Νέας Ζηλανδίας μπέρδεψε την Ιαπωνία με την Κίνα

Η γκάφα της στο πρώτο επίσημο ταξίδι της στην Ιαπωνία

Η Ινδονησία ποινικοποιεί όλες τις εξώγαμες σεξουαλικές επαφές

Οι ποινές που θα αντιμετωπίζουν οι παρανομούντες και οι νέοι νόμοι για εκτρώσεις

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ