Ψυχαγωγία

Ο Λούης τρολάρει γνωστό Έλληνα ηθοποιό γιατί δεν μπορεί να φοράει... εσώρουχο!

Ο γνωστός stand up comedian τρολάρει τον Θεοχάρη Ιωαννίδη και την αποκάλυψη του ότι δεν μπορεί να φορά εσώρουχο!

Ο ηθοποιός είχε δηλώσει στο παρελθόν ότι συχνά δεν φοράει εσώρουχα και όταν βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού, "Καλύτερα δε γίνεται", τον ρώτησαν αν εκείνη την ώρα φορούσε με τον ηθοποιό να δηλώνει ότι δεν φορά! Ο Λούης Πατσαλίδης δεν έχασε την ευκαιρία και με το γνωστό του χιούμορ σχολίασε το σχετικό απόσπασμα και όσα ειπώθηκαν ενώ αποκάλυψε ότι εκείνος κατά τη διάρκεια του γυρίσματος... φορούσε εσώρουχο!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Οι αναρτήσεις διασήμων για την γιορτή της Μητέρας! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τα τρυφερά στιγμιότυπα που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
12/05/2019 - 14:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Κυβερνητικός εκπρόσωπος "εισβάλλει" στο..."Λούης Νight Show" (BINTEO)

Η επική τηλεοπτική συνάντηση και η συζήτηση για το μουστάκι
02/07/2020 - 11:03

Λούης Πατσαλίδης: Για βουτιές στη θάλασσα μαζί με την...κόρη του (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο με την μικρή αδυναμία του
29/06/2020 - 09:47

"Παράδοση κατ' οίκον": Η έκπληξη του Πατσαλίδη στον Παναγιώτη Κυριάκου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χατζηαδάμου υποδέχεται τον ηθοποιό παρέα με τη ζωντανή ορχήστρα της
28/06/2020 - 08:51

O Καραγιάννης στη σκηνή του "Λούης Night Show" για να μιλήσει για τις...πιτζάμες

H επική τηλεοπτική συνάντηση στο Σατιρικό θέατρο και το "ξεκαθάρισμα"
27/06/2020 - 13:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι αλλαγές στα μέσα μεταφοράς σε Λευκωσία και Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε νέα εποχή μπήκαν τα μέσα μαζικής μεταφοράς από τις 5 Ιουλίου

Πατέρας και 7χρονο παιδάκι κινδύνευσαν με πνιγμό στo Ladie's Mile (ΒΙΝΤΕΟ)

Σωτήρια ήταν για άλλη μια φορά η επέμβαση ναυαγοσωστών

31χρονο καταζητούν οι Αρχές για υπόθεση αρπαγής προσώπου (ΦΩΤΟ)

Σκοπός της αρπαγής ο κρυφός και άδικος περιορισμός
Ελλάδα

27 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα 14 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Ανησυχία για την αύξηση κρουσμάτων στην Ελλάδα, στο μικροσκόπιο τα «εισαγόμενα»

Ταυτόχρονα προβληματίζουν τα φαινόμενα συνωστισμού σε πανηγύρια
Διεθνή

Ο Τραμπ απέσυρε επισήμως τις ΗΠΑ από τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας

Για την αποχώρηση υπάρχει χρονοδιάγραμμα ενός έτους.

Π.Ο.Υ: Η πανδημία του κορωνοϊού «επιταχύνεται»

«Προκύπτουν αποδείξεις» σχετικά με τη διασπορά μέσω του αέρα του νέου κορωνοϊού

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 08/07/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ