Ψυχαγωγία

Ο Λούης ξεκινά την...διεθνή καριέρα! Όλες οι λεπτομέρειες (ΦΩΤΟ)

Ο Λούης είναι έτοιμος να σαρώσει και στο εξωτερικό!

Ο γνωστός stand up comedian, ο οποίος γνωρίζει τεράστια επιτυχία με το "Λούης Night Show" του Alpha Κύπρου και όλες οι παραστάσεις του σε Κύπρο και Ελλάδα είναι sold οut, ετοιμάζεται για το νέο του βήμα, ανοίγοντας τα...ταλαντούχα φτερά του για το εξωτερικό.

Ο ίδιος ανακοίνωσε και μέσα από τα social media του, ότι θα ταξιδέψει στην Μεγάλη Βρετανία για να διασκεδάσει με την σάτιρά του ομογενείς και όχι μόνο...

Λονδίνο, Reading, Nottingham είναι οι στάσεις του Λούη Πατσαλίδη και τα μέρη που θα απολαύσουν από κοντά το επιτυχημένο stand up comedy. 

Οι ακριβείς ημερομηνίες καθώς και τα θέατρα που θα πραγματοποιηθούν οι παραστάσεις θα ανακοινωθούν σύντομα!!!

 

΄Μ

Επόμενο άρθρο

Δημητρίου:Αποκαλύπτει τον αληθινό λόγο που διέλυσε τη συνεργασία με τον Τσαλίκη

Ξεσπά κατά του τραγουδιστή - "Θα έπρεπε να του στείλω ένα....εξώδικο”
27/11/2019 - 10:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χωρίς Ράσφορντ στο «Άνφιλντ» η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Στερείτε τελικά την παρουσία του Άγγλου επιθετικού ο Σόλσκιερ
19/01/2020 - 09:35

ΗΒ: Άνδρας πήρε τηλέφωνο πως είχε βόμβα σε αεροπλάνο για να προλάβει την πτήση

Καταδικάστηκε σε φυλάκιση 16 μηνών από βρετανικό Δικαστήριο
18/01/2020 - 12:45

To απίστευτο τρολ του Λούη στην...Κατερίνα Καινούργιου για το "κουβερτοπάπλωμα"

"Έσκισε" για μια ακόμη Παρασκευή ο γνωστός stand up comedian
18/01/2020 - 12:34

O τενόρος της κυπριακής τηλεόρασης στο "Λούης Νight Show" (BINTEO)

Aπόψε στις 21:15 στον Αlpha Kύπρου έρχεται με τον "μάνατζερ" του για να τραγουδήσει
17/01/2020 - 17:08

Όταν η καλύτερη κωμικός του πλανήτη συνάντησε τον...Λούη Πατσαλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

"Λούης Νight Show": Αύριο με ένα ΧΧL ξεκαρδιστικό επεισόδιο στις 21:15 στον Alpha Kύπρου
16/01/2020 - 18:12

Αριστοτέλους: Aποκαλύπτει που ταξίδεψαν με τον Εφραίμ τα...Χριστούγεννα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ρομαντική πρωτεύουσα που επέλεξαν να περάσουν τις εορταστικές μέρες
16/01/2020 - 16:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έντονη λάμψη φώτισε τον ουρανό της Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει ο Κυπριακός Οργανισμός Αστρονομίας

Βουνό ανακριτικού έργου περιμένει τους εξεταστές των κόκκινων φακέλων της ΟΥΕΦΑ

Οι εξετάσεις θα επεκταθούν και στο εξωτερικό σε στοιχηματικούς οίκους

Ζήτησαν άρση τηλεπικοινωνιακών δεδομένων του ύποπτου συζυγοκτόνου οι Αρχές (VID)

Υπό αστυνομική φρούρηση τα πέντε παιδιά της άτυχης 31χρονης και του φερόμενου δράστη
Ελλάδα

ΥΠΕΞ Ελλάδας: «Έλαβα διαβεβαίωση ότι η Ε.Ε. θεωρεί παράνομα τα Μνημόνια»

Ο Ν. Δένδιας εξέφρασε την ενόχληση της ελληνικής πλευράς για μη συμμετοχή στο Βερολίνο

Το "ευχαριστώ" Χαφτάρ σε Μητσοτάκη και Δένδια μετά τη Διάσκεψη του Βερολίνου

"Η διπλωματική παρουσία τους ήταν συντριπτικά ευεργετική για τον λαό της Λιβύης"

Θετικές οι πρώτες αντιδράσεις από την Αθήνα για το αποτέλεσμα της Διάσκεψης

«Είναι επίσης θετική η δέσμευση όλων των συμμετεχόντων για τήρηση του εμπάργκο όπλων»
Διεθνή

Κρούσμα του νέου κοροναίου εντοπίστηκε στο Σιάτλ

Η επιδημία ξεκίνησε από την Ουχάν της κεντρικής Κίνας

Βελτ ο Σαλαμέ: Η κρίση στη Λιβύη έχει επεκταθεί μέχρι το Αιγαίο

Στόχος δεν ήταν Σάρατζ και Χαφτάρ να κάνουν χειραψία αλλά οι συνομιλίες

Ιταλικό ΥΠΕΞ: Φήμες η συνεργασία με Τουρκία για εξορύξεις στη Λιβύη

"Η οριοθέτηση των θαλάσσιων περιοχών θα πραγματοποιηθεί μέσω διαπραγμάτευσης"

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/01/2020 - 06:00DIVIDED