Ψυχαγωγία

O μάχιμος δημοσιογράφος που..."πάγωσε" και το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο δημοσιογράφος του Alpha, Χριστόφορος Χριστοφή, ταξίδεψε στο Βερολίνο για να είναι ο ανταποκριτής της τριημερούς συνάντησης.

Το κρύο όμως όπως φάνηκε δεν επηρέασε τον μάχιμο δημοσιογράφο να κάνει ζωντανή μετάδοση από νωρίς το πρωί και να στέκεται σε εξωτερικό χώρο για να μεταδώσει το ρεπορτάζ.

Ο Λούης Πατσαλίδης δεν θα μπορούσε να μην τρολάρει το συγκεκριμένο στιγμιότυπο αφού ο δημοσιογράφος..."πάγωσε" εν ώρα της ζωντανής σύνδεσης.

Το δώρο του γνωστού stand up comedian θα είναι σίγουρο λύτρωση για τον ίδιο. Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Επόμενο άρθρο

Και η Δούκισσα με...καρέ μαλλί! Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση και υιοθέτηση νέου look για τα νέα ξεκινήματα
08/12/2019 - 22:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αγνώριστος! Ο Πατσαλίδης έβγαλε τα "casual" και ποζάρει με κοστούμι και γραβάτα

Η φωτογραφία που δημοσίευσε μέσω Instagram και η ξεκαρδιστική λεζάντα
28/07/2020 - 15:26

Όχημα έπεσε πάνω σε πεζούς στο κέντρο του Βερολίνου (ΦΩΤΟ)

Τουλάχιστον επτά τραυματίες ο απολογισμός του σοβαρού τροχαίου
26/07/2020 - 10:46

Ο Πατσαλίδης ποζάρει με τον κούκλο βαφτιστικό του και μας τον "συστήνει" (ΦΩΤΟ)

Κατά την απογευματινή βόλτα που πραγματοποίησαν στην πρωτεύουσα
25/07/2020 - 10:40

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης
14/07/2020 - 19:28

Ανανέωσε με τον ALPHA ο Λούης Πατσαλίδης!

Θα συνεχίσει να μας χαρίζει ξεκαρδιστικές στιγμές σάτιρας μέσα από το “Λούης Night Show”
14/07/2020 - 14:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εργαζόμενοι και άτομα με ιστορικό ταξιδιού ανάμεσα στα 14 νέα κρούσματα

Η «ακτινογραφία» των νέων περιστατικών που προέκυψαν μετά από 3,539 εξετάσεις

Δεκατέσσερα νέα κρούσματα στην Κύπρο ανακοίνωσε το Υπουργείο Υγείας

Ο συνολικός αριθμός των κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.222

Ψάχνουν τα αίτια της φωτιάς που ξέσπασε μεταξύ Δρούσειας - Κρήτου Τέρρα

Ένα εκτάριο καμένης γης άφησε πίσω της η πυρκαγιά
Ελλάδα

Εκατόν πενήντα ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού εντοπίστηκαν στην Ελλάδα

Μόλις 7 εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Ανοιχτό το ενδεχόμενο λήψης έκτακτων μέτρων στη Θεσσαλονίκη λόγω κρουσμάτων

Πραγματοποιήθηκε έκτακτη σύσκεψη μετά την αύξηση των περιστατικών

Καταγγελίες για τις καταστροφές στις αγιογραφίες της Παναγίας Σουμελά

"Δεν είναι πρόσφατες" απαντούν οι τουρκικές Αρχές
Διεθνή

Σε καραντίνα ξανά πόλη 32.000 κατοίκων στην Ισπανία

Το Υπουργείο Υγείας διαβεβαίωσε ότι η χώρα δεν βρίσκεται αντιμέτωπη με ένα δεύτερο κύμα

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 07/08/2020 - 18:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ