Ψυχαγωγία

Ο Μαρίνος Κόνσολος μας συστήνει για πρώτη φορά την πανέμορφη ανιψιά του(ΦΩΤΟ)

Ο Μαρίνος Κόνσολος είναι ένας από τους πιο γοητευτικούς και ταλαντούχους ηθοποιούς της γενιάς του.

Προσιτός, sexy, γλυκός ο ίδιος έχει ξεχωρίσει και είναι από τους λίγους που βλέπει την καριέρα του στην Ελλάδα να εκτοξεύεται.

Ο ίδιος μας δείχνει για πρώτη φορά μέσα από τα κοινωνικά του δίκτυα την πανέομορφη ανιψιά του, η οποία γίνεται 14 ετών και με πολύ γλυκά λόγια την γνωρίζει στους ακόλουθούς του.

Δείτε την σχετική ανάρτηση στο HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

Ποιος Έλληνας καλλιτέχνης "μάγεψε" την Jennifer Lopez και τον αποθέωσε;(ΒΙΝΤΕΟ)

Κέντρισε το ενδιαφέρον της με τη χορογραφία για το νέο της τραγούδι
31/10/2020 - 14:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτό είναι το καθημερινό πρόγραμμα του Μαρίνου Κόνσολου στην "καραντίνα"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι στιγμές που μετά από 100 χρόνια θα αναφέρονται σε βιβλία της ιστορίας"
26/03/2020 - 19:32

Ο Μαρίνος Κόνσολος ....γυμνός! Δείτε τον σε αισθησιακή ταινία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι ερωτικές σκηνές και ο ζεν πρεμιέ όπως δεν τον έχετε ξαναδέί
16/11/2019 - 12:01

Κόνσολος:"Έχω πάνω από δέκα χρόνια να κάνω σχέση-Φλερτάρω με τον εαυτό μου"

"Έχω στείλει τολμηρή φωτογραφία μου σε πολύ δικές μου καταστάσεις..."
15/11/2019 - 13:09

Μ.Κόνσολος:Ξύρισε τα μούσια του μετά από 12 χρόνια και είναι άλλος άνθρωπος-ΦΩΤΟ

Αγνώριστος ο Κύπριος ηθοποιός - Ο λόγος που το έκανε
26/10/2019 - 09:39

"Έσκασε" συνεργασία-φωτιά για...Μαρίνο Κόνσολο και Βίκυ Σταυροπούλου(ΦΩΤΟ)

Τί ετοιμάζουν οι δυο αγαπημένοι ηθοποιοί από τον Οκτώβριο;
29/08/2019 - 15:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Έφυγε» από την ζωή ο ηθοποιός Παντελής Άντωνας

«Το Κυπριακό Θέατρο ντύνεται και πάλι στα μαύρα...»

Αυτή είναι η Κύπρια εθελόντρια που βραβεύτηκε από την Βασίλισσα Ελισάβετ (VID)

Η Νικολέτα Πολυδώρου είναι Εκτελεστική Διευθύντρια του Sistema Cyprus

Πλημμυρισμένους δρόμους και προβλήματα άφησε πίσω της η κακοκαιρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα έντονα καιρικά φαινόμενα αναμένεται να υποχωρήσουν για λίγο
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Αποκαλεί την Ελλάδα «κακομαθημένο παιδί» και ζητά διάλογο

Κάνει λόγο, μάλιστα, για κυριαρχικά δικαιώματα στο Καστελλόριζο

Ακόμη 1.383 κρούσματα και 98 θάνατοι από κορωνοϊό στην Ελλάδα

594 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι στα νοσοκομεία της χώρας

Εντός του Ιανουαρίου ο εμβολιασμός για τον κορωνοϊό στην Ελλάδα

Μελετάται ο τρόπος που θα κλείνουν οι πολίτες ραντεβού στα 1018 εμβολιαστικά κέντρα
Διεθνή

Brexit: Επαναλαμβάνονται την Κυριακή οι διαπραγματεύσεις

Τζόνσον και Φον Ντερ Λάιεν αναφέρουν ότι υπάρχουν διαφορές σε τρία κρίσιμα ζητήματα

«Καλπάζει» η πανδημία με αύξηση κρουσμάτων σε όλο τον πλανήτη (ΒΙΝΤΕΟ)

Με περιορισμούς και μέτρα η φετινή περίοδος των γιορτών στις περισσότερες χώρες

Δακρυγόνα και βίαια επεισόδια στο Παρίσι σε διαδήλωση κατά της αστυνομικής βίας

Δεκάδες κουκουλοφόροι πέταξαν αντικείμενα εναντίον ενστόλων

tv news

Οι υποψίες του Μιχάλη για τα αισθήματα της Αγγελικής στον Στέφανο, μεγαλώνουν...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Ένα άγριο επεισόδιο στις φυλακές αλλάζει για πάντα τη ζωή των Μαρόγλου…

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 06/12/2020 - 00:40PASSENGER