Ψυχαγωγία

Ο Μαρίνος Κόνσολος στην πιο "καυτή" του πόζα και η...αισθησιακή ταινία(ΦΩΤΟ)

Ο Μαρίνος Κόνσολος σε μια "καυτή" φωτογραφία που έβαλε φωτιά στα social media.

Ο γνωστός Κύπριος ηθοποιός, ο οποίος κάνει καριέρα στην Ελλάδα μέσα από την σειρά του Alpha, Έλα στη θέση μου, τράβηξε πάνω του όλα τα γυναικεία βλέμματα. Ο ίδιος φωτογραφίζεται χωρίς τα απαραίτητα ρούχα, αποτριχώμενος και γράφει στη λεζάντα

«Ό,τι κορόιδεψα ή απέκλεισα, το έκανα και εγώ ή το ερωτεύτηκα…»

Δείτε την φωτογραφία που κέρδισε χιλιάδες likes

Θυμηθείτε επίσης την πιο καυτή του εμφάνιση σε αισθησιακή ταινία και τις τολμηρές πόζες

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tάσος Τρύφωνος: Η ημίγυμνη φωτογραφία και η καλοκαιρινή εξόρμηση(ΦΩΤΟ)

Στην Κρήτη ο γνωστός δημοσιογράφος ποζάρει μέσα στην θάλασσα
22/08/2019 - 16:51

Αυτό είναι το νέο επαγγελματικό βήμα του Μαρίνου Κόνσολου (ΦΩΤΟ)

Είπε το μεγάλο "ναι" και θα τον δούμε σε ρόλο-έκπληξη
22/08/2019 - 15:54

Tζένιφερ Λόπεζ: H sexy εμφάνιση με μαγιό και...χωρίς μακιγιάζ(ΦΩΤΟ)

Τον Ιούλιο η Λατίνα σταρ γιόρτασε τα 50ά της γενέθλια
09/08/2019 - 15:15

Κατερίνα Αγαπητού: Η αλλαγή στην εμφάνισή της και η σέξυ καλοκαιρινή πόζα(ΦΩΤΟ)

Ανανεώθηκε με ένα καρέ.... που αναδεικνύει την ομορφιά της
05/08/2019 - 15:27

Μαρίνος Κόνσολος: Ποζάρει σέξι με μαγιό σε θαλάσσια σπηλιά... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φωτογραφία από τις διακοπές του και η καλοκαιρινή εξόρμηση
03/08/2019 - 14:42

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με έναν...ελέφαντα και η σέξυ ανάρτηση(ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη γύρισε από τις διακοπές της η γνωστή παρουσιάστρια
25/07/2019 - 10:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους "τσάκωσαν" με εννέα κιλά κοκαΐνης, λίγο πριν τη διαθέσουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρεις για τα εννιά κιλά και σε 44χρονο για 5,5 κιλά κάνναβης

Άλλος ένας νεκρός στην Κύπρο από τον ιό του Δυτικού Νείλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία στο Υπουργείο Υγείας που εξετάζει πρακτικές άλλων χωρών

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Εκτελείται ο "δολοφόνος του I-95", ο serial killer ομοφυλοφίλων

Εγκατέλειπε τα πτώματα των θυμάτων του σε έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο

"Η Βραζιλία δεν μπορεί οικονομικά να καταπολεμήσει τις πυρκαγιές του Αμαζονίου"

Η απάντηση του Βραζιλιάνου Προέδρου για το ποιον θεωρεί υπεύθυνο για τις πυρκαγιές

Ο Μπόρις Τζόνσον στο γαλλικό προεδρικό μέγαρο...σαν στο σπίτι του

Άπλωσε το πόδι στο τραπεζάκι κατά τη διάρκεια της κατ΄ιδίαν συνάντησης του με τον Μακρόν

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ