Ψυχαγωγία

Ο Μαρίνος Κόνσολος στην πιο "καυτή" του πόζα και η...αισθησιακή ταινία(ΦΩΤΟ)

Ο Μαρίνος Κόνσολος σε μια "καυτή" φωτογραφία που έβαλε φωτιά στα social media.

Ο γνωστός Κύπριος ηθοποιός, ο οποίος κάνει καριέρα στην Ελλάδα μέσα από την σειρά του Alpha, Έλα στη θέση μου, τράβηξε πάνω του όλα τα γυναικεία βλέμματα. Ο ίδιος φωτογραφίζεται χωρίς τα απαραίτητα ρούχα, αποτριχώμενος και γράφει στη λεζάντα

«Ό,τι κορόιδεψα ή απέκλεισα, το έκανα και εγώ ή το ερωτεύτηκα…»

Δείτε την φωτογραφία που κέρδισε χιλιάδες likes

Θυμηθείτε επίσης την πιο καυτή του εμφάνιση σε αισθησιακή ταινία και τις τολμηρές πόζες

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Στέφανος Μιχαήλ ποζάρει....γυμνός και "αναστατώνει" (ΦΩΤΟ)

Το ημερολόγιο που συμμετέχει για καλό σκοπό και μπορείς να το κάνεις δικό σου
14/12/2019 - 15:18

Ο Μαρίνος Κόνσολος ....γυμνός! Δείτε τον σε αισθησιακή ταινία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι ερωτικές σκηνές και ο ζεν πρεμιέ όπως δεν τον έχετε ξαναδέί
16/11/2019 - 12:01

Κόνσολος:"Έχω πάνω από δέκα χρόνια να κάνω σχέση-Φλερτάρω με τον εαυτό μου"

"Έχω στείλει τολμηρή φωτογραφία μου σε πολύ δικές μου καταστάσεις..."
15/11/2019 - 13:09

O Mίλερ συμπλήρωσε 500 συμμετοχές και το γιόρτασε με... γυμνή φωτογραφία (ΦΩΤΟ)

Απίθανος ο Γερμανός άσος κατάφερε να τραβήξει πάνω του τα βλέμματα
10/11/2019 - 10:38

Μ.Κόνσολος:Ξύρισε τα μούσια του μετά από 12 χρόνια και είναι άλλος άνθρωπος-ΦΩΤΟ

Αγνώριστος ο Κύπριος ηθοποιός - Ο λόγος που το έκανε
26/10/2019 - 09:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εντυπωσιακές εικόνες από υδροστόβιλο στην Κερύνεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν η κακοκαιρία χαρίζει ξεχωριστά στιγμιότυπα

Τίμησαν τους πεσόντες αστυνομικούς και εθελοντές (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία εξακολουθεί να αναζητεί ένα αγνοούμενο μέλος της από το 1964

Λευκωσία: Εξαφανίστηκε ξανά η 16χρονη Βιβιάνα

Απουσιάζει από την οικία της από χθες το απόγευμα
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Δέκα μέρες «στον πάγο» η Γαλλία (ΦΩΤΟ)

Φόβοι ότι οι απεργιακές κινητοποιήσεις θα επηρεάσουν τον τουρισμό της εορταστικής περιόδου

Φονικός σεισμός 6,8 Ρίχτερ στις Φιλιππίνες (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα κορίτσι έξι ετών έχασε τη ζωή του

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ