Ψυχαγωγία

Ο Μάρκος Σεφερλής μιλά για τη συνεργασία του με τον Γιώργο Αγγελόπουλο

Για την συνεργασία του με τον Γιώργο Αγγελόπουλο μίλησε ο Μάρκος Σεφερλής. 

Ο Μάρκος Σεφερλής για την φετινή ταινία που ετοιμάζει "Χαλβάη 5-0" επέλεξε τον Ντάνο για να συμμετέχει και σε πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε στην εφημερίδα  Secret και στη Σπυριδούλα Τριάντου και μεταξύ άλλων μίλησε για την συνεργασία του με τον Γιώργο Αγγελόπουλο. Ο ίδιος δήλωσε: 

«Ο Ντάνος μού απέδειξε πως αξίζει. Τον είδα να παίζει και μου άρεσε. Είπα ας δοκιμάσει και ας δούμε αν θα τα καταφέρει. Μου άρεσε, ήταν φυσικός και έτσι ήρθε και η πρόταση η δική μου, την οποία και αποδέχτηκε. Δεν ήμουν αντίθετος. Εγώ είπα ας δοκιμάσει και ας τον δούμε. Και στις πρόβες επαληθεύτηκα. Η συμπεριφορά του ήταν άψογη προς τους υπόλοιπους ηθοποιούς και ξέρει να σέβεται.

Θα τσαλακωθεί. Είναι κάτι που το ήθελε και ο ίδιος. Δεν υπάρχει ο ρόλος του Ντάνου στο “Survivor”. Θα υποδυθεί έναν ιατροδικαστή, θα έχει άλλο λουκ, θα έχει άλλες εκφράσεις… Στην πρόβα ενθουσιάστηκε, ήταν σαν μικρό παιδί. Επίσης, έβγαλε στοιχεία κωμικά που ούτε ο ίδιος ήξερε ότι είχε».

Επόμενο άρθρο

Έτσι είναι η Δέσποινα Βανδή χωρίς... μακιγιάζ! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η τραγουδίστρια χωρίς φίλτρα
19/08/2019 - 14:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ράνια Κωστάκη - Γιώργος Αγγελόπουλος: Τι τρέχει ανάμεσά τους;

Οι λεπτομέρειες που "πρόδωσαν" την σχέση τους και το...κοινό επαγγελματικό βήμα
15/01/2020 - 13:11

Το party-έκπληξη για τα γενέθλια του...Ντάνου! Πόσο χρονών έγινε;(ΒΙΝΤΕΟ)

Τσαλίκης, Σάσα Σταμάτη, Ράνια Κωστάκη γιόρτασα με το φίλο τους
09/01/2020 - 12:13

O Nτάνος πέταξε...πιάτο στο κεφάλι του Δημήτρη Μπάση! Όλες οι λεπτομέρειες...

Ζαλίστηκε και αποχώρηση ο δημοφιλής τραγουδιστής από την σκηνή
27/11/2019 - 13:40

Η Μέγκι Ντρίο αποκάλυψε τη σχέση μεταξύ Ντάνου-Εύης Ιωαννίδου! Όλο το παρασκήνιο

Οι "καυτές" λεπτομέρειες , οι πρώτες αντιδράσεις και το ξέσπασμα της Καινούριου
15/11/2019 - 16:58

Έλενα Ακρίτα: «Αυτό που παράγει ο Μάρκος Σεφερλής είναι trash»

Η γνωστή δημοσιογράφος έριξε για ακόμα μια φορά τα "καρφιά" της στον ηθοποιό
09/11/2019 - 14:18

Ο Νίνο ζήτησε δημόσια από τη Δέσποινα Βανδή να...τον κάνει follow στο Instagram!

Η ανάρτηση του τραγουδιστή και η "απάντηση" της
06/11/2019 - 09:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στημένα: Λύστε τα χέρια μας, η έκκληση της Αστυνομίας

Οι δυσκολίες στην εξιχνίαση των υποθέσεων για ύποπτους ποδοσφαιρικούς αγώνες

Aνεξέλεκτο κυπριακό σουπερμαρκετ στο Facebook (ΦΩΤΟ)

Xαλούμια, ελαιόλαδο, σαλιγκάρια, μανιτάρια χωρίς κανένα έλεγχο

Χειροπέδες σε 44χρονο για τον σοβαρό τραυματισμό 52χρονου στη Λεμεσό

Συνεχίζει να νοσηλεύεται στο νοσοκομείο με κατάγματα και κεφαλαιμάτωμα
Ελλάδα

ΥΠΕΞ Ελλάδας: «Έλαβα διαβεβαίωση ότι η Ε.Ε. θεωρεί παράνομα τα Μνημόνια»

Ο Ν. Δένδιας εξέφρασε την ενόχληση της ελληνικής πλευράς για μη συμμετοχή στο Βερολίνο

Το "ευχαριστώ" Χαφτάρ σε Μητσοτάκη και Δένδια μετά τη Διάσκεψη του Βερολίνου

"Η διπλωματική παρουσία τους ήταν συντριπτικά ευεργετική για τον λαό της Λιβύης"

Θετικές οι πρώτες αντιδράσεις από την Αθήνα για το αποτέλεσμα της Διάσκεψης

«Είναι επίσης θετική η δέσμευση όλων των συμμετεχόντων για τήρηση του εμπάργκο όπλων»
Διεθνή

Αυτό είναι το προφίλ του νέου ηγέτη του Ισλαμικού Κράτους (ΦΩΤΟ)

Είναι ένας εκ των ιδρυτών και κυριότερους ιδεολόγους της Οργάνωσης

Ρεκόρ ανθρωποκτονιών στο Μεξικό το 2019

Πάνω από 30 χιλιάδες άνθρωποι σκοτώθηκαν σε επεισόδια βίας

Αυστηρότερες ποινές για δράστες των τρομοκρατικών επιθέσεων θέλει η Βρετανία

Το νέο "αντιτρομοκρατικό νομοσχέδιο" αναμένεται να κατατεθεί ενώπιον της Βουλής

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/01/2020 - 10:15ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ