Ψυχαγωγία

Ο Μάρκος Σεφερλής μιλά για τη συνεργασία του με τον Γιώργο Αγγελόπουλο

Για την συνεργασία του με τον Γιώργο Αγγελόπουλο μίλησε ο Μάρκος Σεφερλής. 

Ο Μάρκος Σεφερλής για την φετινή ταινία που ετοιμάζει "Χαλβάη 5-0" επέλεξε τον Ντάνο για να συμμετέχει και σε πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε στην εφημερίδα  Secret και στη Σπυριδούλα Τριάντου και μεταξύ άλλων μίλησε για την συνεργασία του με τον Γιώργο Αγγελόπουλο. Ο ίδιος δήλωσε: 

«Ο Ντάνος μού απέδειξε πως αξίζει. Τον είδα να παίζει και μου άρεσε. Είπα ας δοκιμάσει και ας δούμε αν θα τα καταφέρει. Μου άρεσε, ήταν φυσικός και έτσι ήρθε και η πρόταση η δική μου, την οποία και αποδέχτηκε. Δεν ήμουν αντίθετος. Εγώ είπα ας δοκιμάσει και ας τον δούμε. Και στις πρόβες επαληθεύτηκα. Η συμπεριφορά του ήταν άψογη προς τους υπόλοιπους ηθοποιούς και ξέρει να σέβεται.

Θα τσαλακωθεί. Είναι κάτι που το ήθελε και ο ίδιος. Δεν υπάρχει ο ρόλος του Ντάνου στο “Survivor”. Θα υποδυθεί έναν ιατροδικαστή, θα έχει άλλο λουκ, θα έχει άλλες εκφράσεις… Στην πρόβα ενθουσιάστηκε, ήταν σαν μικρό παιδί. Επίσης, έβγαλε στοιχεία κωμικά που ούτε ο ίδιος ήξερε ότι είχε».

Επόμενο άρθρο

Έτσι είναι η Δέσποινα Βανδή χωρίς... μακιγιάζ! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η τραγουδίστρια χωρίς φίλτρα
19/08/2019 - 14:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Update: Ανακοίνωσε μεγάλο χορηγό η Ανόρθωση

Η συνεργασία θα είναι για τις επόμενες πέντε ποδοσφαιρικές περιόδους (2020 – 2026)
23/07/2020 - 11:08

Γ. Αγγελόπουλος: Το φιλανθρωπικό του έργο για τα κακοποιημένα παιδιά (ΦΩΤΟ)

Την “σπίθα” άναψε η συγκλονιστική ιστορία ενός 14χρονου
21/07/2020 - 09:15

Βουγιουκλάκη - Βλαχοπούλου: Tα μοναδικά κοινά στιγμιότυπα που "σώθηκαν" (ΦΩΤΟ)

Δεν συνεργάστηκαν ποτέ επί της οθόνης ή επί σκηνής, με εξαίρεση μία και μοναδική φορά
11/07/2020 - 16:41

Αντίδραση Ακιντζί για τη στρατιωτική εκπαίδευση της Κύπρου από τις ΗΠΑ

Διερωτάται πώς αυτό το πρόγραμμα μπορεί να συμβάλλει στην σταθερότητα στην περιοχή
09/07/2020 - 10:58

Συνεργασία της ΑΕΛ με την Champions Ύψωνα για το γυναικείο πρωτάθλημα

Γνωστοποιήθηκε η συνεργασία για τη γυναικεία ομάδα των Λεμεσιανών
06/07/2020 - 16:51

H ομάδα προγραμματισμού της Ομόνοιας δε... ξεχνά τους Λέτσιακς και Μαυρία

Στα υπόψη οι ποδοσφαιριστές που λήγει το συμβόλαιο τους το καλοκαίρι του 2021
06/07/2020 - 08:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τσιούτης: Δεν θα ανησυχούσα να ταξιδέψω στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καθησυχάζει τους Κύπριους που έχουν ή σκέφτονται να κάνουν εκεί τις διακοπές τους

"Βροχή" οι καταγγελίες των Aρχών σε πολίτες και υποστατικά (BINTEO)

Σαρωτικοί οι έλεγχοι της Αστυνομίας - Πιο σύνηθες αδίκημα αυτό της μη χρήσης μάσκας

"Ματώνει" η Αγία Νάπα: Τουρίστες με το... σταγονόμετρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αύξηση κρουσμάτων έφερε νέο κύκλο ακυρώσεων στα ξενοδοχεία της περιοχής
Ελλάδα

Ελλάδα και Τουρκία αρχίζουν στις 24 Αυγούστου διερευνητικές επαφές

Ίσως να υπάρξουν ορισμένες προσαρμογές στην ελληνική ομάδα των συνομιλιών

Εβδομήντα επτά κρούσματα στην Ελλάδα και δυο νέοι θάνατοι

Μόνο τα οκτώ εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Έλληνας Υπουργός Τουρισμού: Λανθασμένη η απόφαση της Κύπρου για την Ελλάδα

"Είναι μια απόφαση την οποία δεν κατανοώ...δεν ξέρω σε ποια κριτήρια ακριβώς στηρίχτηκε"
Διεθνή

Κανένας νέος θάνατος από κορωνοϊό στην Πορτογαλία για πρώτη φορά από τον Μάρτιο

Πάνω από 18 εκατομμύρια επιβεβαιωμένα κρούσματα παγκοσμίως

Π.Ο.Υ: Πιθανό να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για τον Covid 19

"Ο δρόμος προς την κανονικότητα θα είναι μακρύς"

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ