Ψυχαγωγία

Ο Michael Jackson "παρέλαβε" γράμμα από τον...Sin Boy (ΦΩΤΟ)

O Sin Boy, όπως έγινε γνωστό πριν λίγο καιρό, μαζί με την σύντροφο του έχουν αποφασίσει να απέχουν από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και να δημοσιεύουν όσο το δυνατόν λιγότερο περιεχόμενο για την προσωπική τους ζωή.

Ο trapper για τον συγκεκριμένο "νόμο" είπε να κάνει μια εξαίρεση και να αναρτήσει μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram, μια φωτογραφία από το γράμμα που έγραψε στον αείμνηστο pop star, Michael Jackson.

"Αγαπητέ Michael Jackson, αρχικά θα ήθελα να σε ευχαριστήσω που μου έδειξες τον σωστό δρόμο στο πνευματικό μου ταξίδι και που μου έδωσες χαρά στις συννεφιασμένες μέρες μου. Σου γράφω αυτό το γράμμα γιατί δεν υπάρχει κανείς άλλος που θα μπορούσε να με καταλάβει καλύτερα από εσένα και να σου ζητήσω μια τελευταία χάρη. Μπορείς σε παρακαλώ να εμφανιστείς και να μου διδάξεις το moon walk;"

Όπως φαίνεται, ο γνωστός τραγουδιστής αποτελούσε πρότυπο για τον Sin Boy και πολύ πιθανόν να τον θαύμαζε για το είδος και την ποιότητα της μουσικής του, αφού μάλιστα στο γράμμα του ζητά αν μπορεί να του μάθει την χαρακτηριστική χορευτική κίνηση του.

Δείτε την φωτογραφία:

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Μέγκαν Μαρκλ: H πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά το #megxit (ΦΩΤΟ)

Tην έπιασαν "επ΄ αυτοφώρω" - Ο λόγος που βγήκε από το σπίτι και η...γλώσσα του σώματος
15/01/2020 - 10:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Sin Boy: H δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη...σύντροφό του (ΦΩΤΟ)

H τρυφερή φωτογραφία στο σαλόνι και οι...αγκαλιές στο πάτωμα
17/01/2020 - 13:17

Παιδιά ζήτησαν από τον Άγιο Βασίλη να φέρει πίσω ένα αγαπημένο πρόσωπο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα παιδικό γράμμα αναδεικνύει όλη την αθωότητα που κρύβεται σε μια ανθρώπινη ψυχή
26/12/2019 - 20:54

Sin Boy: "Εξαφανίστηκε" για έναν...έρωτα - Δείτε τη νέα σύντροφό του(ΦΩΤΟ)

Οι φήμες, η "φυγή" του από την Ελλάδα και η αλλαγή πλεύσης
08/12/2019 - 12:03

Βρήκαν γράμμα 112 χρονών σε μπουκάλι μπύρας σε πανεπιστήμιο του Νιου Τζέρσεϋ

Τι έγραψαν οι άνθρωποι που άφησαν ένα μήνυμα σε ανθρώπους που δεν γνώρισαν ποτέ
02/12/2019 - 17:01

Γράμμα 7χρονης στον Άγιο Βασίλη, ζητάει φαγητό και σπίτι για την οικογένειά της

H επιστολή βρέθηκε σε γραμματοκιβώτιο στο Λίβερπουλ συγκινώντας την τοπική κοινότητα
20/11/2019 - 10:14

Το γράμμα του Μπουφόν στον… 17χρονο εαυτό του που συγκινεί

H κατάθλιψη, ο φόβος, η ακροδεξιά και ο... Superman
14/10/2019 - 15:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό κομφούζιο στο δρόμο προς το χιονισμένο Τρόοδος

Έκλεισε δρόμος λόγω του μεγάλου αριθμού οχημάτων στην περιοχή

Νομιμοποίηση ή όχι των οίκων ανοχής στην Κύπρο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν οι μαστροποί ξεγελούσαν τα θύματα τους με μια...χειραψία με τους αστυνομικούς

Λουκάς Φουρλάς: "Θα προτείνω χρηματοδότηση της ηλεκτροχημειοθεραπείας" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν υπάρχει έστω και μισή ελπίδα για να σωθεί ένας συνάνθρωπος μας θα την τρέξουμε"
Ελλάδα

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ
Διεθνή

Μετρά νεκρούς και πληγές η Τουρκία μετά τον φονικό σεισμό (ΦΩΤΟ)

Ανασύρουν ζωντανούς και νεκρούς κάτω από τα ερείπια ενώ οι επιχειρήσεις συνεχίζονται

Ερντογάν: Δεν είναι δυνατόν να αναμένει κανείς έλεος από κάποιον σαν τον Χαφτάρ

Παραβιάστηκε το εμπάργκο όπλων που συμφωνήθηκε στο Βερολίνο για Λιβύη

Πρώτος νεκρός στη Σαγκάη από τον κοροναϊό

Μακραίνει η λίστα των νεκρών στην Κίνα παρά τα αυξημένα μέτρα

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Με καλεσμένη την αγαπημένη ηθοποιό Μαρία Ιωάννου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται τη "γυναίκα-ανοικτό βιβλίο" αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ