Ψυχαγωγία

Ο Michael Jackson "παρέλαβε" γράμμα από τον...Sin Boy (ΦΩΤΟ)

O Sin Boy, όπως έγινε γνωστό πριν λίγο καιρό, μαζί με την σύντροφο του έχουν αποφασίσει να απέχουν από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και να δημοσιεύουν όσο το δυνατόν λιγότερο περιεχόμενο για την προσωπική τους ζωή.

Ο trapper για τον συγκεκριμένο "νόμο" είπε να κάνει μια εξαίρεση και να αναρτήσει μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram, μια φωτογραφία από το γράμμα που έγραψε στον αείμνηστο pop star, Michael Jackson.

"Αγαπητέ Michael Jackson, αρχικά θα ήθελα να σε ευχαριστήσω που μου έδειξες τον σωστό δρόμο στο πνευματικό μου ταξίδι και που μου έδωσες χαρά στις συννεφιασμένες μέρες μου. Σου γράφω αυτό το γράμμα γιατί δεν υπάρχει κανείς άλλος που θα μπορούσε να με καταλάβει καλύτερα από εσένα και να σου ζητήσω μια τελευταία χάρη. Μπορείς σε παρακαλώ να εμφανιστείς και να μου διδάξεις το moon walk;"

Όπως φαίνεται, ο γνωστός τραγουδιστής αποτελούσε πρότυπο για τον Sin Boy και πολύ πιθανόν να τον θαύμαζε για το είδος και την ποιότητα της μουσικής του, αφού μάλιστα στο γράμμα του ζητά αν μπορεί να του μάθει την χαρακτηριστική χορευτική κίνηση του.

Δείτε την φωτογραφία:

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Μέγκαν Μαρκλ: H πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά το #megxit (ΦΩΤΟ)

Tην έπιασαν "επ΄ αυτοφώρω" - Ο λόγος που βγήκε από το σπίτι και η...γλώσσα του σώματος
15/01/2020 - 10:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Α. Τζολί: Το συγκινητικό γράμμα σε δυο παιδιά που πουλούν λεμονάδες στην Υεμένη

Οι δύο εξάχρονοι, Ayaan Moosa και ο Mikaeel Ishaaq, έμαθαν για την κρίση στην Υεμένη
14/09/2020 - 09:29

«Σας αγαπάω, μ'ακούτε; Γιατί δεν μου απαντάτε; Πέστε μου απλά μάνα είμαστε καλά»

Το γράμμα της κ. Μάρως στους πέντε αγγέλους που έχασε στο αεροπορικό δυστύχημα "Ηλιος"
14/08/2020 - 15:27

Παίκτης Premier League: «Είμαι γκέι, αλλά φοβάμαι να το παραδεχθώ δημοσίως»

Το ανακοίνωσε χωρίς να αποκαλύπτει την ταυτότητα του λόγω μη αποδοχής από την κοινωνία
11/07/2020 - 13:00

Το γράμμα του Χρύσανθου και της Σαββίνας προς τον παππού και τη γιαγιά (ΦΩΤΟ)

Εκφράζουν την αγάπη τους, την επιθυμία τους να περνούσαν μαζί το Πάσχα και στέλνουν φιλιά
18/04/2020 - 11:21

"Με αυτό το μήνυμα θελω να κάνω περήφανο τον θείο μου, που με βλέπει από ψηλά"

Η αδελφότεκνη του 58χρονου πιλότου στέλνει γράμμα στους Κύπριους μέσω του alphanews.live
30/03/2020 - 17:05

Sin Boy: H δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη...σύντροφό του (ΦΩΤΟ)

H τρυφερή φωτογραφία στο σαλόνι και οι...αγκαλιές στο πάτωμα
17/01/2020 - 13:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρομπότ εντοπίζει μέσα σε τρία δευτερόλεπτα συμπτώματα σε παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Βρίσκεται στην Κύπρο κι αναμένεται να αλλάξει τα δεδομένα στα νηπιαγωγεία

Προβληματισμός για την τηλεκπαίδευση των μαθητών που τέθηκαν σε καραντίνα (VID)

«Είναι δύσκολο, να παρακολουθεί από τις 7:30 μέχρι τις 13:35 με αυτόν τον τρόπο»
Ελλάδα

Ισχυρή σεισμική δόνηση «ταρακούνησε» την Κρήτη

Τι αναφέρει το Ευρωμεσογειακό Ινστιτούτο για το μέγεθος του σεισμού

Αποστέλλει είδη πρώτης ανάγκης για την Μόρια η Κυπριακή Δημοκρατία

Η πρώτη αποστολή θα πραγματοποιηθεί αύριο, Σάββατο

«Μίνι» lockdown στην Αττική με περιορισμούς σε εργασία και συναθροίσεις

Τα νέα έκτακτα μέτρα που ανακοίνωσε ο Νίκος Χαρδαλιάς
Διεθνή

Τι έδειξε το πόρισμα για την ανεξήγητη ασθένεια εθελόντριας μετά τον εμβολιασμό

Ήδη η εταιρεία AstraZeneca την επανέναρξη των κλινικών δοκιμών στο Ην. Βασίλειο

Νέο κανονισμό για την ανάπτυξη του δικτύου 5G εξέδωσε η Κομισιόν

Στη σύστασή της τονίζει την ανάγκη διασφάλισης της ασφάλειας και της ανθεκτικότητας

tv news

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

«Αγγελική» Μπορεί ο έρωτας να νικήσει τον πόνο; Kαθημερινά στον Alpha

Όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 18/09/2020 - 21:20Η ΦΑΜΙΛΙΑ