Ψυχαγωγία

Ο Νεκτάριος Αλεξάνδρου μας “συστήνει” τον αδερφό του και είναι...κούκλος (ΦΩΤΟ)

Ο Νεκτάριος Αλεξάνδρου είναι από τους πιο γοητευτικούς Κύπριους και πλέον παλαίμαχος ποδοσφαιριστής.

Ο ίδιος, μας σύστησε τον αδερφό του, Στέλιο Αλεξάνδρου που είναι ο μεσαίος αδελφός του ποδοσφαιριστή, με αφορμή τα γενέθλια του.

Συγκεκριμένα  έγραψε:

«Happy Birthday “Sandwich” Brother… Χρόνια Πολλά και Καλά αδερφέ μου @steliwelly15 . Απο μικρός (είδες φώτος κου εξέθαψα!) ήσουν και παραμένεις σπουδαίος άνθρωπος με μεγάλη καρδιά και ψυχή. Σ´ αγαπώ πολύ και ας μην το ακούς όσο συχνά σου αξίζει… Να χαίρεσαι την οικογένεια σου και να σε χαίρονται…».

Δείτε τις φωτογραφίες που ανάρτησε στα social media και την γοητευτική όψη του μέσα από το HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Nεκτάριος Αλεξάνδρου: Παιχνίδια στο γήπεδο μαζί με τα τρία του παιδιά (ΦΩΤΟ)

Δείτε την τρυφερή φωτογραφία που δημοσίευσε ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής
23/07/2021 - 15:31

Απίστευτο! Επώνυμος Κύπριος έκανε τατουάζ την... Κάλια Ελευθερίου #photo

Η ξεχωριστή στιγμή και όλες οι αποκαλύψεις
18/07/2021 - 14:24

Ευριπίδου - Αλεξάνδρου: Δείτε το cozy διαμέρισμα που στεγάζουν τον έρωτά τους

Ξενάγηση στους αγαπημένους χώρους του σπιτιού τους
28/06/2021 - 14:00

Πένθος για τον Στέλιο Ρόκκο - Έφυγε ξαφνικά από τη ζωή ο αδερφός του (ΦΩΤΟ)

Ο Κώστας Ρόκκος ήταν επιχειρηματίας και δραστηριοποιούνταν στην Λήμνο
22/06/2021 - 11:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΦΩΤΟ: "Με ένα βιβλίο του Άγιου Παΐσιου στα χέρια προσεύχονται"

Καρδιολόγος περιγράφει τη δραματική κατάσταση στους θαλάμους COVID

"Kalimera from Cyprus", το εντυπωσιακό σποτ για τον τουρισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρωσία, Ελλάδα, Αγγλία και Ισραήλ η τουριστική «ένεση» για τον Αύγουστο

Στοιχεία και ντοκουμέντα για σοβαρή ρύπανση στο αλιευτικό καταφύγιο Κάτω Πύργου

Yποψίες και για απόρριψη λυμάτων από παράκτια υποστατικά της περιοχής
Ελλάδα

"Θόλωσε το μυαλό μου" είπε στην απολογία του ο 40χρονος συζυγοκτόνος

Με το 8σέλιδο υπόμνημα επέρριψε ευθύνες και στη γυναίκα του

Εκκενώθηκε το Ολυμπιακό Χωριό στους Θρακομακεδόνες

Ο Κυριάκος Μητσοτάκης μεταβαίνει εκτάκτως στο Ενιαίο Συντονιστικό Κέντρο Επιχειρήσεων

Αστυνομικοί και πυροσβέστες εγκλωβίστηκαν στις φλόγες

Ανεξέλεγκτη η πυρκαγιά που μαίνεται στη Βαρυμπόμπη
Διεθνή

Έρμαιο ακραίων υψηλών θερμοκρασιών η νότια Ευρώπη (ΒΙΝΤΕΟ)

46 βαθμούς έδειξαν θερμόμετρα στην Ελλάδα, σε κλοιό παρατεταμένου καύσωνα Ιταλία-Τουρκία

Στην "κόκκινη" λίστα του Ισραήλ άλλες 18 χώρες, ανάμεσά τους και η Ελλάδα

Θα ενισχύσει τα μέτρα καραντίνας για όσους επιστρέφουν στη χώρα

tv news

«Η γη της ελιάς» Έρχεται το Φθινόπωρο στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου

Δύο νέοι,ο έρωτας τους και μια ιστορία εκδίκησης! Μία δραματική ιστορία με πάθη και λάθη..
Alpha TV Κύπρου

Η Ισμήνη υπόσχεται στη Ρενάτα να μην πει σε κανέναν για την εγκυμοσύνη της...

Δείτε στα νέα επεισόδια της 5ης σεζόν της σειράς «Έλα Στη Θέση Μου»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 04/08/2021 - 00:45ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ