Ψυχαγωγία

Ο Νίκος Βέρτης επέστρεψε ως γνήσιος... Ανατολίτης! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία από τις καλύτερες φάσεις της καριέρας του διανύει ο κορυφαίος Έλληνας ερμηνευτής της γενιάς του, Νίκος Βέρτης, ο οποίος ενάμιση χρόνο μετά την επιτυχημένη κυκλοφορία του album «Ερωτευμένος», επιστρέφει με ένα single το οποίο θα μας ξεσηκώσει!

«Άλλαξα» είναι ο τίτλος της νέας επιτυχίας που μόλις κυκλοφόρησε, την οποία υπογράφουν οι καταξιωμένοι δημιουργοί, ο Κυριάκος Παπαδόπουλος και ο Ηλίας Φιλίππου, σε μουσική και στίχους αντίστοιχα.

Το «Άλλαξα», πρόκειται, για ένα ξεσηκωτικό χορευτικό τραγούδι, με ανατολίτικα στοιχεία όπως αυτά που μας είχε συνηθίσει στο παρελθόν και το σίγουρο είναι ότι θα μας παρασύρει όλους στον ρυθμό του! Το music video, σκηνοθετεί ο κατά σειρά ετών συνεργάτης του Νίκου Βέρτη, Luydmil Illarionov-Liusi, ο οποίος χρησιμοποιεί την τελευταία λέξη της τεχνολογίας και το αποτέλεσμα είναι κινηματογραφικό.

Αξίζει να σημειωθεί ότι από τις 9 Αυγούστου ο Νίκος Βέρτης ξεκινά τις καθιερωμένες του εμφανίσεις στο Orama - The Music Show στη Θεσσαλονίκη!

Επόμενο άρθρο

Μαρίνος Κόνσολος: Ποζάρει σέξι με μαγιό σε θαλάσσια σπηλιά... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φωτογραφία από τις διακοπές του και η καλοκαιρινή εξόρμηση
03/08/2019 - 14:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νίκος Βέρτης: "Θα γινόμουν πιο εύκολα...παρουσιαστής παρά κριτής σε talent show"

Ο τραγουδιστής απαντά για τη δήλωση που προκάλεσε το ξέσπασμα του Νίνο
07/01/2020 - 11:37

Νίκος Βέρτης: "Δεν είμαι καλός Χριστιανός - Έχω και εγώ λάθη και... αμαρτίες"

"Θα κριθώ για αυτά που λέω, το ξέρω - Αν οι ιερείς πετούσαν τα χρυσά θα..."
07/01/2020 - 10:08

Νίκος Βέρτης: "Δούλευα σε βενζινάδικο από 11 ετών - Τραγούδαγα με δανεικά ρούχα"

Ο κορυφαίος λαϊκός τραγουδιστής τα είπε όλα στην πιο αποκαλυπτική συνέντευξη της ζωής του
07/01/2020 - 09:08

H Βανδή επέστρεψε με το hit της χρονιάς! Μόλις κυκλοφόρησε το νέο της τραγούδι

"Έστω Λίγο Ακόμα..." - Η συνεργασία με τον Στέφανο Κορκολή και η μελωδική επιστροφή
11/11/2019 - 15:27

Έλενα Παπαπαναγιώτου: Μιλά για τη συνεργασία με τον Νίκο Βέρτη (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως έγινε η πρόταση και το περιστατικό βίας σε παλαιότερη σχέση της
04/10/2019 - 16:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κόκκινο τηλέφωνο μεταξύ Αστυνομίας και UEFA για τα "στημένα" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κλειδί" για να οδηγηθούν υποθέσεις ενώπιον δικαιοσύνης η άρση του τηλεφωνικού απορρήτου

Mέτρα από το ψευδοκράτος για τον κοροναϊό στο παράνομο αεροδρόμιο της Τύμπου

Θερμικές κάμερες και δωμάτιο απομόνωσης για εξέταση επιβατών "υψηλού κινδύνου"

Στα 270 έφτασαν τα κρούσματα της γρίπης Α' (ΒΙΝΤΕΟ)

"Περιμένουμε αύξηση των περιστατικών" δηλώνει η Δρ. Μαρία Κολιού
Ελλάδα

Σεισμός "ταρακούνησε" τη Ζάκυνθο (ΦΩΤΟ)

Δεν υπάρχουν αναφορές για ζημιές ή τραυματίες

Στο Άουσβιτς ο Μητσοτάκης για να τιμήσει τη μνήμη 6 εκατομμυρίων Εβραίων

"Να μην ξεχάσουμε αυτό το οποίο συνέβη εδώ να μην ξαναζήσουμε τέτοια ανείπωτη τραγωδία"
Διεθνή

"Χτύπησε" ξανά ο Εγκέλαδος στην Τουρκία

Καταγράφηκε νέα σεισμική δόνηση μεγέθους 5 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ

Ουχάν: 27χρονη, πιθανόν φορέας του κοροναϊού έφερε στον κόσμο το παιδί της

Δεν μπορούσε να λάβει την απαραίτητη θεραπεία καθώς κυοφορούσε

Νέο παραλήρημα Ερντογάν: Η Ελλάδα να μην ασχολείται με την Τουρκία

Τηλεφωνική επικοινωνία με Τραμπ για τις εξελίξεις σε Λιβύη και Συρία

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 28/01/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ