Ψυχαγωγία

Ο Νίκος Βέρτης επέστρεψε ως γνήσιος... Ανατολίτης! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία από τις καλύτερες φάσεις της καριέρας του διανύει ο κορυφαίος Έλληνας ερμηνευτής της γενιάς του, Νίκος Βέρτης, ο οποίος ενάμιση χρόνο μετά την επιτυχημένη κυκλοφορία του album «Ερωτευμένος», επιστρέφει με ένα single το οποίο θα μας ξεσηκώσει!

«Άλλαξα» είναι ο τίτλος της νέας επιτυχίας που μόλις κυκλοφόρησε, την οποία υπογράφουν οι καταξιωμένοι δημιουργοί, ο Κυριάκος Παπαδόπουλος και ο Ηλίας Φιλίππου, σε μουσική και στίχους αντίστοιχα.

Το «Άλλαξα», πρόκειται, για ένα ξεσηκωτικό χορευτικό τραγούδι, με ανατολίτικα στοιχεία όπως αυτά που μας είχε συνηθίσει στο παρελθόν και το σίγουρο είναι ότι θα μας παρασύρει όλους στον ρυθμό του! Το music video, σκηνοθετεί ο κατά σειρά ετών συνεργάτης του Νίκου Βέρτη, Luydmil Illarionov-Liusi, ο οποίος χρησιμοποιεί την τελευταία λέξη της τεχνολογίας και το αποτέλεσμα είναι κινηματογραφικό.

Αξίζει να σημειωθεί ότι από τις 9 Αυγούστου ο Νίκος Βέρτης ξεκινά τις καθιερωμένες του εμφανίσεις στο Orama - The Music Show στη Θεσσαλονίκη!

Επόμενο άρθρο

Μαρίνος Κόνσολος: Ποζάρει σέξι με μαγιό σε θαλάσσια σπηλιά... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φωτογραφία από τις διακοπές του και η καλοκαιρινή εξόρμηση
03/08/2019 - 14:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης και Τεύκρος κυκλοφόρησαν το... hit του καλοκαιριού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο φίλοι και συνεργάτες κυκλοφόρησαν το πρώτο τους τραγούδι
15/07/2019 - 11:56

Γιάννης Βαρδής: Κατέθεσε αγωγή στον Τόνι Μαυρίδη για αντιγραφή τραγουδιού

Το τεράστιο ποσό που διεκδικεί, η Πάολα και ο Νίκος Βέρτης
21/03/2019 - 09:15

Νίκος Βέρτης: Οι κατηγορίες για οπλοκατοχή και η απόφαση του δικαστηρίου

Αθωώθηκε ή όχι τελικά ο γνωστός τραγουδιστής;
16/03/2019 - 09:14

Παντελής Παντελίδης:"Έρχεται" το νέο του τραγούδι - Ακούστε το (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανακοίνωση που έκανε η οικογένεια του και το πρώτο απόσπασμα
13/12/2018 - 17:53

Νέο τραγούδι από τον Αντώνη Βαρδή τέσσερα χρόνια μετά τον θάνατο του

Η συγκινητική ιστορία πίσω από το τραγούδι και η συνεργασία με τον γιο του, Γιάννη..
01/11/2018 - 10:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκτακτη σύσκεψη στο Αρχηγείο Αστυνομίας για τα αλλεπάλληλα δυστυχήματα

Επί τάπητος μέτρα και προτάσεις για μείωση των θανατηφόρων οδικών συγκρούσεων

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/08/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ