Ψυχαγωγία

O Νίκος Παπαδάκης αποκάλυψε πρώτη φορά τον λόγο που δεν έγινε ποτέ...πατέρας

Για την απόφαση να μην γίνει πατέρας μίλησε στην Ελεονώρα Μελέτη στην εκπομπή "Μεσάνυχτα" ο Νίκος Παπαδάκης και αποκάλυψε για πρώτη φορά την μοναδική στιγμή στη ζωή του που θέλησε να αποκτήσει παιδί, αλλά τελικά δεν ευδοκίμησε.

Ο γνωστός ηθοποιός, μίλησε για την συγκεκριμένη περίοδο, τον ρόλο της ηλικίας, την κοπέλα που θέλησε να δημιουργήσει μαζί της οικογένεια και τις τωρινές βλέψεις του.

"Τη δημιουργία οικογένειας την έχω σκεφτεί μια φορά μόνο. Η ηλικία είναι ένας αριθμός, μέχρι εκεί. Δε με αγχώνει καθόλου. Η διάθεση είναι που μετράει. Το πώς χαίρεσαι τη ζωή. Όταν σκέφτηκα να κάνω οικογένεια το παράκανα. Ήταν πολύ μικρό το διάστημα της σχέσης και ήταν μικρό κορίτσι. 23-24 ετών. Της είπα κατευθείαν για παιδί. Και νομίζω ακόμη τρέχει. Μου βγήκε. Δεν έπρεπε και εγώ να το πω. Στενοχωρήθηκα, πέρασα τα διάφορα που περνάνε. Αυτό ήταν, τέλος. Μια χαρά είμαι. Μετά δε μου ξαναγεννήθηκε ποτέ η επιθυμία. Δεν ξέρω τι έπαθα. Είχα στενοχωρηθεί πάρα πολύ, ήταν πολύ δύσκολο. Έχει πάρα πολλά χρόνια. Τώρα είμαι 49 ετών. Περνάω καλά"

Επόμενο άρθρο

Αγνώριστη η Δανάη Μπάρκα! Έγινε κατάξανθη και με αυστηρό...καρέ (ΦΩΤΟ)

Έκανε μία τολμηρή αλλαγή στην εμφάνισή της που ομολογουμένως της πάει πολύ
26/05/2020 - 13:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Έφυγε» από τη ζωή ο πατέρας του Τσάβι Ρόκα

Δύσκολες μέρες για τον τεχνικό διευθυντή του Παναθηναϊκού
21/09/2020 - 18:11

Babyboom για τον Σταμάτη Γονίδη! Περιμένει να υποδεχθεί το τρίτο του παιδί

Η αποκάλυψη της Ναταλίας Γερμανού και ο μήνας κύησης που βρίσκεται η σύζυγός του
21/09/2020 - 11:30

Μέσι: «Συνεχίζω γιατί δεν θέλω να μπω σε δικαστική μάχη με την ομάδα που αγαπώ»

Ο Αργεντινός παραχώρησε συνέντευξη και ανακοίνωσε ότι συνεχίζει στη Μπαρσελόνα
04/09/2020 - 19:05

«Ο Μέσι αποφάσισε να μείνει στη Μπαρσελόνα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αργεντινός φαίνεται να άλλαξε γνώμη και θα παραμείνει στους «μπλαουγκράνα»
04/09/2020 - 16:53

Babyboom για την Χριστιάνα Θεοδώρου! Περιμένει το πρώτο της παιδί (ΦΩΤΟ)

Ο γλυκός τρόπος που το ανακοίνωσε μέσω Instagram
03/09/2020 - 10:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καυγάς Φαίδωνα-Φακοντή για τις παρεμβάσεις σε τ/κ περιουσίες

«Παρέλαβα παραγκούπολη», λέει ο Φαίδωνος και κάνει λόγο για λαμογιές

Αυτούς ψάχνουν οι Αρχές για απαγωγή και ληστεία στην Πάφο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία ζητά πληροφορίες που θα οδηγήσουν στον εντοπισμό των υπόπτων

Πόσο ανησυχητικό είναι το δεύτερο "πάγωμα" των δοκιμών της Astrazeneca; (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι κάτι που μας θορυβεί αυτή τη στιγμή" δηλώνει ο Δρ. Τσιούτης
Ελλάδα

Ακόμα δύο νεκροί στην Ελλάδα: Κατέληξε 25χρονος άνδρας που έπασχε από λευχαιμία

Νωρίτερα οι υγειονομικές Αρχές της χώρας ανακοίνωσαν 453 νέα κρούσματα

Ζητάει περισσότερα δείγματα σεβασμού διεθνούς δικαίου από την Τουρκία ο Δένδιας

Ο Υπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας για όσα συζητήθηκαν στο σημερινό Συμβούλιο
Διεθνή

Καταγγέλλει τις κυρώσεις Ε.Ε. σε βάρος τουρκικής εταιρείας για τη Λιβύη η Άγκυρα

Επιβλήθηκαν κυρώσεις για παραβίαση του εμπάργκο όπλων

Εξετάζει 5 ονόματα για αντικατάσταστη της Ρουθ Μπέιντερ Γκίνσμπεργκ ο Τραμπ

Κατοχυρώνει με αυτόν τον τρόπο μια συντηρητική πλειοψηφία στο σώμα

ΠΟΥ: Πάνω από 60 πλούσιες χώρες προσχωρούν στο μηχανισμό πρόσβασης στο εμβόλιο

Μεταξύ αυτών δεν είναι η Κίνα ή οι Ηνωμένες Πολιτείες

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/09/2020 - 10:15DEAL