Ψυχαγωγία

Ο Ντάνος απαντά στον Μπεγνή ενώ αυτός βρίσκεται σε... απόσταση αναπνοής (ΒΙΝΤΕΟ)

O Γιώργος Αγγελόπουλος απαντά πρώτη φορά δημόσια στον Μέμο Μπεγνή και ενώ αυτός βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής.

Ο ηθοποιός μαζί με τον πρώην παίχτη ριάλιτι που δοκιμάζει τα πρώτα του βήματα στην υποκριτική,συναντήθηκαν στο ίδιο event, με τον Γιώργο Αγγελόπουλο να μιλά για την συμμετοχή του αλλά και για τα πυρά του Μέμου Μπέγνη

«Ελπίζω να πάει καλά. Είμαι ένας άνθρωπος που τον ενδιαφέρει πάρα πολύ το αποτέλεσμα στο οτιδήποτε.

Η αλήθεια είναι ότι ενημερώνομαι για τα πάντα, και καλά και αρνητικά. Έχει ξεκινήσει πάρα πολύ καλά, ο κόσμος το έχει αγκαλιάσει. Δεν με έχουν επηρεάσει τα αρνητικά σχόλια, δουλεύουμε πολύ σκληρά, πάρα πολλές ώρες -ειδικά εγώ για να εγκληματιστώ και γρήγορα.

Καλά έκανε και σχολίασε ο άνθρωπος, υπάρχουν κι άλλοι που σχολίασαν θετικά. Ο κάθε άνθρωπος έχει την άποψή του και ο χρόνος δείχνει».

 

Επόμενο άρθρο

Τρίτη και 13: Γιατί θεωρείται η πιο γρουσούζικη μέρα του χρόνου;

Όλα τα κακά μαζί - Μάθετε γιατί υπάρχει αυτή η φήμη
13/02/2018 - 12:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέμος Μπεγνής: Απαντά αν θα κινηθεί νομικά κατά της ..Google!

Όσα δήλωσε για τη λέξη «ομοφυλόφιλος» που γράφεται δίπλα στο όνομα του..
30/10/2018 - 15:51

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος ετοιμάζει βιβλίο με την αυτοβιογραφία του

Ψέματα, ναρκωτικά, τζόγος, και τα δύσκολα παιδικά χρόνια που βίωσε χωρίς τον πατέρα του
03/04/2018 - 16:28

Μέμος Μπεγνής: "Δεν ξέρω γιατί γράφεται ότι είμαι γκέι!"-Όλα όσα δήλωσε(ΒΙΝΤΕΟ)

Η οικογένεια και τα παιδιά δεν με απασχόλησαν ποτέ...
18/03/2018 - 18:06

Ντάνος: Θαυμάστρια του έκανε πρόταση γάμου, και του έδειξε και την...προίκα της!

"Μου ζήτησε να με παντρευτεί χωρίς να με γνωρίζει. Πήγε στη μάνα μου με το Ε9 της εφορίας"
11/02/2018 - 19:10

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη σχολιάζει τη συμμετοχή Γιώργου Αγγελόπουλου στο Τατουάζ

«Καλό θα είναι να μην κρίνουμε πριν δούμε τα πράγματα»
03/02/2018 - 09:30

Μπεγνής για Ντάνο: Η τηλεόραση έγινε «μπάτε σκύλοι αλέστε»

Ο Μέμος Μπεγνής ανοίγει πυρά απροκάλυπτα εναντίον Γ. Αγγελόπουλου και Ανδρέα Γεωργίου
29/01/2018 - 10:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καραμπόλα με 4 οχήματα στη Λεωφόρο Αθαλάσσας

Εγκυμονούσα μεταφέρθηκε προληπτικά στο ΓΝ Λευκωσίας

Διπλό φονικό Στροβόλου: Eπιστροφή στη σκηνή του εγκλήματος (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η σύνθεση του δικαστηρίου στο σπίτι των θυμάτων για υποδείξεις σκηνών

Και τι δεν βρήκε η Αστυνομία σε οικία 35χρονου στην Ορόκλινη

Του πέρασαν χειροπέδες και θα οδηγηθεί ενώπιον Δικαστηρίου
Ελλάδα

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"
Διεθνή

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

Τέλος στον εφιάλτη των 69 επιβατών της πτήσης Aeroflot

Το αεροπλάνο προσγειώθηκε όταν έπεισαν τον αεροπειρατή ότι χρειάζεται ανεφοδιασμός

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 11:45ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ