Ψυχαγωγία

Ο Ντάνος "εισβάλλει" στο... "Γυναίκα χωρίς όνομα" - Όλο το παρασκήνιο!

Βροχή προτάσεων φαίνεται να δέχεται ο Γιώργος Αγγελόπουλος, μετά τη συμμετοχή του στην επιτυχημένη σειρά του Alpha "Τατουάζ".

Μετά την ανακοίνωση της ολοκλήρωσης της σειράς τη φετινή σεζόν και σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες και μέσα από μια πλειάδα δημοσιευμάτων, ο Ντάνος "εισβάλλει" στη σειρά "Γυναίκα Χωρίς Όνομα" και συγκεκριμένα στον δεύτερο κύκλο που προβάλλεται καθημερινά από τον Alpha Κύπρου.

Είναι μια από τις πολλές προτάσεις που έχει δεχθεί που σίγουρα η ένταξη του θα φέρει ακόμη μεγαλύτερη απήχηση στην ήδη επιτυχημένη σειρά.

Επόμενο άρθρο

Αυτή είναι η ταυτότητα της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φωτογραφία της παρουσιάστριας και τα σχόλια των συντελεστών της εκπομπής της
26/03/2019 - 08:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γ.Αγγελόπουλος:"Δεν καταλαβαίνω γιατί προκάλεσε τόση εντύπωση ότι έγραψα βιβλίο"

Όσα δήλωσε ο Ντάνος για τα αρνητικά σχόλια μετά την κυκλοφορία του βιβλίου του
24/06/2019 - 15:27

Μετά τον Ντάνο και ο Χρανιώτης έκανε... unfollow τον Τανιμανίδη

Τι δήλωσε ο ηθοποιός για τον παρουσιαστή
13/06/2019 - 13:22

Ο Ντάνος σε πάνελ... εκλογικής βραδιάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός ηθοποιός κατέθεσε τις απόψεις του για τη νεολαία και την πολιτική
26/05/2019 - 22:44

Γιώργος Αγγελόπουλος: Η απάντηση του για το... unfollow στον Σάκη Τανιμανίδη!

Τον ρώτησαν και αυτός έδωσε την δική του απάντηση....
14/05/2019 - 09:45

Ντάνος ή Γεωργίου; Η Ελευθερία Ελευθερίου διάλεξε και ζήτησε συγνώμη(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή τραγουδίστρια και η επιλογή που δεν περιμέναμε...
07/05/2019 - 18:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια

Έβδομη σύλληψη για τα 84 κιλά κάνναβης σε εμπορευματοκιβώτιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χρονικό της υπόθεσης για την οποία αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ