Ψυχαγωγία

Ο Ντάνος μιλάει πρώτη φορά...κυπριακά και παραλίγο να "πατήσει" τον Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Ντάνος και Λούης σε νέες περιπέτειες...

Ο γνωστός stand up comedian συναντήθηκε με τον Γιώργο Αγγελόπουλο και μόνο... ατύχημα δεν είχαμε. Ο Λούης τρόλαρε τον ηθοποιό του "Τατουάζ" για τις ικανότητες του στην οδήγηση και τον τρόλαρε ότι παραλίγο να τον πατήσει.

Ο Γιώργος φυσικά, απάντησε αλά.... κυπριακά λέγοντας του ότι δεν έχει λεφτά και ότι δεν μπορεί να τον πληρώσει αν τον χτυπήσει και να μην πέφτει πάνω του.

Δείτε την συνύπαρξη τους στις εγκαταστάσεις του Alpha 

Επόμενο άρθρο

Μαρία Κορτζιά: Στις κερκίδες στο πλευρό της "Εθνικής" και του Πιέρου (ΦΩΤΟ)

Γνωρίστε την σέξυ αδερφή του ποδοσφαιριστή που έκλεψε τις εντυπώσεις...
20/11/2018 - 11:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το απίστευτο τρολ του Λούη για το νέο challenge! (ΦΩΤΟ)

Ο Λούης αποδέχτηκε την πρόκληση αλλά για ακόμα μια φορά έκανε τα δικά του...
16/01/2019 - 10:55

Γιώργος Αγγελόπουλος: "Θα τους σκότωνα και τους δύο..."!

Με αφοπλιστική ειλικρίνεια απαντάει στο ενδεχόμενο απιστίας
15/01/2019 - 09:30

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τα... ρεπορτάζ στα χιόνια και δίνει ρέστα!

Μάζεψε τις πιο ξεκαρδιστικές συνδέσεις με τα χιόνια και μοίρασε απλόχερα γέλια
12/01/2019 - 14:48

Η Αστέρω διέκοψε το γύρισμα του Λούη και... του "γκρίνιαζε" on air(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ρε, άντε γεια" - Του έκλεισε το τηλέφωνο και χάρισε γέλιο στο κοινό του show
12/01/2019 - 13:32

Ο Λούης τρολάρει τo... «επεισοδιακό» ρεπορτάζ στο Τρόοδος! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια επίσκεψη στα χιόνια που τα είχε όλα…
05/01/2019 - 17:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H κόρη του Μύρωνα Νικολάτου απαντά για τα αξιόγραφα της Τράπεζας Κύπρου

"Ο πατέρας της πελάτισσας μας ουδεμία ανάμειξη είχε στις διαβουλεύσεις"

Διπλό Φονικό: Επιστρέφουν στο τόπο του εγκλήματος ο Τζιωνής και η παρέα του

Στο μοιραίο σπίτι της οδού Ζαλόγγου στο Στρόβολο η επόμενη δικάσιμος
Ελλάδα

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα συγκλονίζει την Κρήτη

21χρονος διανομέας φαγητού το νέο θύμα της ασφάλτου

Στην Αθήνα η ρηματική διακοίνωση της ΠΓΔΜ (ΦΩΤΟ)

Η Συμφωνία των Πρεσπών, οδεύει τώρα προς την τελική "μάχη"

Δείτε όλη την ομιλία "φωτιά" του Έλληνα Πρωθυπουργού (ΒΙΝΤΕΟ)

Επίθεση στην Αντιπολίτευση για ψεύτικες δημοσκοπήσεις και πρόκληση για Debate
Διεθνή

"Κατεβαίνει" στις Ευρωεκλογές ο Μπερλουσκόνι

«Υπάρχει σαφής ανάγκη μιας βαθιάς πολιτικής σκέψης»

Ισπανία: Μάχη με το χρόνο δίνουν διασώστες για τον εντοπισμό δίχρονου

Σε εξέλιξη η τιτάνια επιχείρηση για την διάσωση του αγοριού που έπεσε σε πηγάδι

Συναγερμός στη Γαλλία από ισχυρή έκρηξη στο Πανεπιστήμιο της Λυών (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Αναφορές για τραυματίες στο κτίριο της Επιστημονικής Βιβλιοθήκης όπου εκτελούνταν εργασίες

tv news

«Για Πάντα Εδώ» Αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του μεγάλου μουσικοσυνθέτη, την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαργκώ περνάει σε αντεπίθεση.Αποφασίζει να δώσει οριστική λύση με τον Στρατηγό

Ο Νικόλας με τον Χάρη περνούν μια νύχτα στο κρατητήριο. «Το Τατουάζ» Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 17/01/2019 - 19:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ