Ψυχαγωγία

Ο Ντάνος στο... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακόμα ένα ξεκαρδιστικό επεισόδιο "Λούης Night Show" την Παρασκευή 22 Μαρτίου!

Ο Λούης Πατσαλίδης υποδέχεται αυτή την εβδομάδα τον Γιώργο Αγγελόπουλο στην εκπομπή του και οι αποκαλύψεις που έκανε ήταν πολλές με τη συζήτηση τους να είναι γεμάτη... αποφθέγματα! 

Δείτε το trailer του νέου επεισοδίου που θα προβληθεί αυτή την Παρασκευή 22 Μαρτίου, στις 21.15 στον Alpha Κύπρου

 

Επόμενο άρθρο

Τελικά γέννησε η Χριστιάνα Αριστοτέλους; (ΦΩΤΟ)

Απαντά στα δημοσιεύματα με μια φωτογραφία
20/03/2019 - 15:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αιφνιδιάζει η Άντρη Καραντώνη:"Με παρακολουθούσε είχε εμμονή μαζί μου-Φοβόμουν"

Το παράπονο στον Λούη Πατσαλίδη και ο....stalker που την "κυνηγούσε"
30/11/2019 - 21:24

O Nτάνος πέταξε...πιάτο στο κεφάλι του Δημήτρη Μπάση! Όλες οι λεπτομέρειες...

Ζαλίστηκε και αποχώρηση ο δημοφιλής τραγουδιστής από την σκηνή
27/11/2019 - 13:40

Ο Λούης ξεκινά την...διεθνή καριέρα! Όλες οι λεπτομέρειες (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός stand up comedian ετοιμάζει βαλίτσες για να διασκεδάσει ομογενείς και όχι μόνο
27/11/2019 - 11:52

Ποια Μαλέσκου;Ο Λούης βρήκε τη νέα του μασκότ και "κλάψαμε" από τα γέλια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Χρήστος Κωνσταντίνου έκανε πρεμιέρα σε τοπικό κανάλι και η χαρά του έσπασε τη τηλεόραση
25/11/2019 - 12:52

Το "Λούης Night Show" έρχεται και θα σατιρίσει μέχρι και το... Βατικανό(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι καλεσμένοι και όλα όσα θα δείτε την Παρασκευή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
21/11/2019 - 20:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στρατός και ΜΜΑΔ περιπολούν σε 24ωρη βάση την παλιά Λευκωσία (BINTEO)

Στόχος η πρόληψη της εγκληματικότητας, της τρομοκρατίας και της παράνομης μετανάστευσης

"Επίλογος" μετά από 45 χρόνια για έξι Ελλαδίτες ήρωες (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε κλίμα βαθιάς συγκίνησης παρέδωσε τα λείψανα η Κυπριακή Δημοκρατία

Αποκαλυπτικό: Τον πήγαν μεθυσμένο σπίτι του και πήρε το "φονικό" τζιπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκάρουν οι λεπτομέρειες για τον 50χρονο Ρώσο που έκοψε το νήμα της ζωής του Παναγιώτη
Ελλάδα

Παραιτήθηκε ο υφυπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας Αντώνης Διαματάρης

Τι αναφέρει αναλυτικά η δήλωση παραίτησής του μετά τις επιθέσεις που δέχτηκε

Επιχείρηση απεγκλωβισμού ενοίκων σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε πυρκαγιά στον έκτο όροφο του κτιρίου που "έζωσε" τα δωμάτια

Τραγωδία στη Λέσβο: Νεκρή μετά από πυρκαγιά 27χρονη σε δομή φιλοξενίας

Διέμενε με τον σύζυγό της και τα τρία τους παιδιά στο κέντρο του Καρά Τεπέ
Διεθνή

Την παραπομπή του Ντόναλντ Τραμπ σε δίκη ανακοίνωσε η Πελόσι (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μας αφήνει άλλη λύση, οι ενέργειες του έχουν παραβιάσει κατάφωρα το Σύνταγμα"

Ινδία: Πυρπόλησαν γυναίκα για να μην πάει στη δίκη του βιαστή της

Κάθε μέρα σημειώνονται 90 περιστατικά βιασμού στη χώρα

tv news

Ο αρραβώνας της Αλεξίας με τον Μάξιμο φέρνει μεγάλη αναστάτωση σε όλους...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχαήλ σε μια τηλεοπτική εκπομπή, κάνει μεγάλες αποκαλύψεις για τη ζωή του...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 05/12/2019 - 22:108 ΛΕΞΕΙΣ