Ψυχαγωγία

Ο Ντέιβιντ και η Βικτόρια Μπέκαμ γιορτάζουν είκοσι χρόνια γάμου! (ΦΩΤΟ)

Την εικοστή επέτειο γάμου τους γιορτάζουν σήμερα ο Ντέιβιντ και η Βικτόρια Μπέκαμ!

Ο Ντέιβιντ και η Βικτόρια Μπέκαμ έχουν αποκτήσει τέσσερα παιδιά και παρά τα δημοσιεύματα που υπάρχουν όλα αυτά τα χρόνια που είναι μαζί και τους θέλουν να χωρίζουν τους διαψεύδουν και γιορτάζουν φέτος την εικοστή επέτειο του γάμου τους. 

Και οι δυο τους λάτρεις των μέσων κοινωνικών δικτύωσης, έκαναν αναδρομή στο παρελθόν δημοσιεύοντας διάφορα στιγμιότυπα στους λογαριασμούς τους με τον πρώην άσο των γηπέδων να γράφει στην ανάρτηση του: 

Ουάου 20 χρόνια! Κοίτα τι δημιουργήσαμε... Σε αγαπάω τόσο πολύ!

Η Βικτόρια Μπέκαμ από την πλευρά της ανάρτησε βίντεο από την ημέρα του γάμου τους γράφοντας στη λεζάντα: 

20 χρόνια σήμερα. Σ'αγαπώ πολύ. Φιλιά!

 

Επόμενο άρθρο

Κ.Λέχου: Η αποκάλυψη της ηλικίας της και η εμμονή με την καθαριότητα

Πόσο κοστίζει το πιο ακριβό ρούχο στην γκαρνταρόμπα της;
04/07/2019 - 11:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκάλυψη Βρετανικού Τύπου! Οι Μπέκαμ νόσησαν από... κορωνοϊό και το έκρυψαν

Τα ταξίδια στο εξωτερικό, τα συμπτώματα και οι πρώτες πληροφορίες
08/09/2020 - 17:11

Μπέκαμ: Μας συστήνει τα πεθερικά του και δείχνει το ξενοδοχείο των διακοπών του

Στην Ελλάδα με όλη την οικογένεια του σε χλιδάτες καλοκαιρινές στιγμές
20/08/2020 - 17:02

Ο Μπέκαμ φτιάχνει το δικό του... «Last Dance»

Στα... χνάρια του Μάικλ Τζόρνταν ο πρώην αρχηγός της Εθνικής Αγγλίας
04/08/2020 - 15:25

Kαίτη Γαρμπή: Το δώρο που δέχτηκε από τον Σχοινά για τα 23 χρόνια γάμου (ΦΩΤΟ)

Η απάντηση στη ρομαντική κίνηση του τραγουδιστή ήταν μια άκρως ερωτική δημόσια εξομολόγηση
05/05/2020 - 07:44

Κι όμως, ο Μπέκαμ λάνσαρε το κούρεμα της... καραντίνας (ΦΩΤΟ)

Ξύρισε το κεφάλι του ο Άγγλος σούπερ σταρ τονίζοντας πως έπρεπε να γίνει
12/04/2020 - 10:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όταν οι σούπερ ήρωες συνάντησαν τους μικρούς μαχητές του Μακάρειου (VID)

Εθελοντές ανέλαβαν την πιο υπέροχη "αποστολή" που είχαν ποτέ

Έξω από τις τάξεις οι μαθητές και διαμαρτυρίες για μάσκες και εξετάσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Δίωρη αποχή από τα μαθήματα, δύο εβδομάδες μετά την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς

Η 83χρονη που παραδίδει μαθήματα συνείδησης (ΒΙΝΤΕΟ)

Καθαρίζει εθελοντικά τα σκουπίδια από τις παραλίες της Λάρνακας
Ελλάδα

Το ΣΕΑ Τουρκίας καλεί την Ελλάδα να λογικευτεί στο θέμα στρατικοποίησης νησιών

Aναφέρει επίσης ότι είναι πρωτίστως υπέρ του διαλόγου

Δραματικό μήνυμα Μητσοτάκη: "Το δίλημμα είναι αυτοπροστασία ή καραντίνα" (VID)

Ζήτησε από τους πολίτες εγρήγορση με στοχευμένες παρεμβάσεις και προειδοποίησε για ανεργία
Διεθνή

Αστυνομικός στο Λονδίνο έπεσε νεκρός από πυρά κρατούμενου

Δέχθηκε πυροβολισμούς και λίγο αργότερα υπέκυψε στα τραύματά του

Αναβρασμός στην Κολομβία για γυναίκα που έπεσε νεκρή από πυρά στρατιώτη

Το γεγονός αμαυρώνει περαιτέρω τη φήμη του στρατού, ενώ διατάχθηκε έρευνα

Σε 'σένα άλλαξε η εμφάνιση του Facebook; (ΦΩΤΟ)

Οι αλλαγές, ο στόχος και οι ενναλακτικοί τρόποι να έχεις την κλασική έκδοση του

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 25/09/2020 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ