Ψυχαγωγία

Ο Ντέιβιντ και η Βικτόρια Μπέκαμ γιορτάζουν είκοσι χρόνια γάμου! (ΦΩΤΟ)

Την εικοστή επέτειο γάμου τους γιορτάζουν σήμερα ο Ντέιβιντ και η Βικτόρια Μπέκαμ!

Ο Ντέιβιντ και η Βικτόρια Μπέκαμ έχουν αποκτήσει τέσσερα παιδιά και παρά τα δημοσιεύματα που υπάρχουν όλα αυτά τα χρόνια που είναι μαζί και τους θέλουν να χωρίζουν τους διαψεύδουν και γιορτάζουν φέτος την εικοστή επέτειο του γάμου τους. 

Και οι δυο τους λάτρεις των μέσων κοινωνικών δικτύωσης, έκαναν αναδρομή στο παρελθόν δημοσιεύοντας διάφορα στιγμιότυπα στους λογαριασμούς τους με τον πρώην άσο των γηπέδων να γράφει στην ανάρτηση του: 

Ουάου 20 χρόνια! Κοίτα τι δημιουργήσαμε... Σε αγαπάω τόσο πολύ!

Η Βικτόρια Μπέκαμ από την πλευρά της ανάρτησε βίντεο από την ημέρα του γάμου τους γράφοντας στη λεζάντα: 

20 χρόνια σήμερα. Σ'αγαπώ πολύ. Φιλιά!

 

Επόμενο άρθρο

Κ.Λέχου: Η αποκάλυψη της ηλικίας της και η εμμονή με την καθαριότητα

Πόσο κοστίζει το πιο ακριβό ρούχο στην γκαρνταρόμπα της;
04/07/2019 - 11:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το εμπνευσμένο υγιεινό πρωινό της Βικτόρια Μπέκαμ από την...Παλαιά Διαθήκη(ΦΩΤΟ)

Το μη συνηθισμένο τοστ που έχει βάση το αβοκάντο!
18/01/2020 - 18:59

Η Βικτώρια Μπέκαμ...απαντά: Κόβεται το σεξ με τον Ντέιβιντ; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ερώτηση που δεν περίμενε και η απάντηση
20/10/2019 - 16:00

Πρώτη επέτειος γάμου για Ρέμο-Μπόσνιακ! Η τρυφερή ανάρτηση της Υβόννης (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από τον γάμο που δεν είχαμε δει και το τρυφερό φιλί
16/09/2019 - 10:14

Τανιμανίδης-Μπόμπα: Οι δημόσιες ευχές που αντάλλαξαν για την πρώτη επέτειο γάμου

Το ταξίδι τους, οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν και τα συγκινητικά τους λόγια
03/09/2019 - 13:10

Victoria Beckham: Το φόρεμα που έγινε αφορμή να την τρολάρει ο David! (ΦΩΤΟ)

Γιατί μόνο η Victoria μπορεί να βάλει το ίδιο φόρεμα σε σκάφος και σε κόκκινο χαλί
31/08/2019 - 14:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό κομφούζιο στο δρόμο προς το χιονισμένο Τρόοδος

Έκλεισε δρόμος λόγω του μεγάλου αριθμού οχημάτων στην περιοχή

Νομιμοποίηση ή όχι των οίκων ανοχής στην Κύπρο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν οι μαστροποί ξεγελούσαν τα θύματα τους με μια...χειραψία με τους αστυνομικούς

Λουκάς Φουρλάς: "Θα προτείνω χρηματοδότηση της ηλεκτροχημειοθεραπείας" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν υπάρχει έστω και μισή ελπίδα για να σωθεί ένας συνάνθρωπος μας θα την τρέξουμε"
Ελλάδα

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ
Διεθνή

Όλα όσα γνωρίζουμε μέχρι στιγμής για τον θανατηφόρο κοροναϊό

Τα επιβεβαιωμένα κρούσματα σε Ασία, Αμερική και Ευρώπη και οι τελευταίες εξελίξεις

Μετρά νεκρούς και πληγές η Τουρκία μετά τον φονικό σεισμό (ΦΩΤΟ)

Ανασύρουν ζωντανούς και νεκρούς κάτω από τα ερείπια ενώ οι επιχειρήσεις συνεχίζονται

Ερντογάν: Δεν είναι δυνατόν να αναμένει κανείς έλεος από κάποιον σαν τον Χαφτάρ

Παραβιάστηκε το εμπάργκο όπλων που συμφωνήθηκε στο Βερολίνο για Λιβύη

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Με καλεσμένη την αγαπημένη ηθοποιό Μαρία Ιωάννου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται τη "γυναίκα-ανοικτό βιβλίο" αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ