Ψυχαγωγία

O Ντουέιν «The Rock» Τζόνσον παντρεύτηκε την αγαπημένη του!

Ο Ντουέιν «The Rock» Τζόνσον παντρεύτηκε την εδώ και πολλά χρόνια σύντροφό του Λόρεν Χάσγιαν. 
  
Η είδηση έγινε γνωστή από την ανάρτηση που έκανε ο ηθοποιός στον λογαριασμό του στο Instagram.
  
Ο Τζόνσον ανέβασε μία φωτογραφία γράφοντας στη λεζάντα: «Το κάνουμε. 18 Αυγούστου 2019. Χαβάη. Ευλογημένος».
  
Οι δυο τους είναι ζευγάρι από το 2007 και έχουν δύο παιδιά, την 3χρονη Τζασμίν και την ενός έτους Τιάνα.

 

Πηγή
ΑΠΕ-ΜΠΕ
Επόμενο άρθρο

Γενέθλια για την Δανάη Παππά: Το πάρτι με φίλους της στην Πάρο (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσων χρονών έγινε η νεαρή ηθοποιός
19/08/2019 - 16:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πανευρωπαϊκή πρωτιά της Κύπρου για τους...γάμους

Πόσοι γάμοι τελούνται στο νησί μας σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη
14/02/2020 - 12:28

Παντρεύονται Χατζίδου - Παύλου: Όλες οι λεπτομέρειες του θρησκευτικού γάμου τους

Αποκαλύφθηκε η ημερομηνία, ο χώρος όπου θα διεξαχθεί η τελετή και το...νυφικό
06/02/2020 - 14:53

Royal Wedding: Παντρεύεται η Πριγκίπισσα Βεατρίκη και ιδού ο...τυχερός (ΦΩΤΟ)

Ο γάμος με Ιταλό μεγιστάνα και η...χλιδάτη τελετή που ετοιμάζει στο Μπάκιγχαμ
06/02/2020 - 12:04

Παντρεύεται η κόρη του Bill Gates και αυτός είναι ο...τυχερός (ΦΩΤΟ)

Η κληρονόμος του δεύτερου πλουσιότερου ανθρώπου ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας
02/02/2020 - 15:07

Πάμελα Άντερσον: Παντρεύτηκε τον 74χρονο και τον...χώρισε 12 μέρες μετά

Είπε το "ναι", ανέβηκε τα σκαλιά της εκκλησίας και ζήτησε διαζύγιο - Όσα δήλωσε η ηθοποιός
02/02/2020 - 11:57

Πάνος Κιάμος: Τίτλοι τέλους στον γάμο του με την Ζαχαρούλα Μουρκογιάννη;

Το διαζύγιο και όσα...προηγήθηκαν μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας
02/02/2020 - 09:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μετακόμιση Κυπριακού Μουσείου: Τα...ίδια και πριν 50 χρόνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε αρχιτέκτονας Δημοσίων Έργων στον ALPHA για την κατασκευή του έργου

Δηλητηρίαση υπέστη 13χρονη στη Λεμεσό μετά από κατανάλωση αλκοόλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρχονται «τσουχτερά» πρόστιμα για όσους πωλούν αλκοόλ σε ανηλίκους
Ελλάδα

Μπαράζ τουρκικών παραβιάσεων στο Αιγαίο την πρώτη ημέρα των συζητήσεων για ΜΟΕ

F-16 εισήλθαν στο FIR Αθηνών χωρίς προηγούμενη κατάθεση σχεδίων πτήσης

Φρίκη και αποτροπιασμός: Σεξουαλική κακοποίηση είχε υποστεί το 11μηνο βρέφος

Σοκάρουν οι λεπτομέρειες του πορίσματος του ιατροδικαστή

Ελλάδα: Δύο ύποπτα κρούσματα κορωνοϊού στο Θριάσιο Νοσοκομείο

Έχουν σταλεί δείγματά τους για περαιτέρω εξέταση ενώ ο ΕΟΔΥ εμφανίζεται καθησυχαστικός
Διεθνή

Έτσι είναι να ζεις σε ένα από τα πιο εμβληματικά κτήρια του κόσμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει Ισπανίδα συγγραφέας που μένει στην «Casa Mila»

Άσαντ: «Αυτό είναι ένα πρελούδιο για την τελική ήττα τους»

Δεσμεύτηκε για τη συνέχιση της επίθεσης του συριακού στρατού στη βορειοδυτική χώρα

Θύελλα αντιδράσεων προκάλεσαν δηλώσεις του Σαλβίνι για τις αμβλώσεις

«Δεν μπορείς να βρίσκεις το τμήμα επειγόντων ως λύση για έναν απολίτιστο τρόπο ζωής»

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/02/2020 - 06:00DIVIDED