Ψυχαγωγία

Ο Ουίλιαμ και η Κέιτ επιτέλους... γνώρισαν τον γιο του Χάρι και της Μέγκαν!

Ο πρίγκιπας Ουίλιαμ και η Κέιτ Μίτλετον μετά από σχεδόν δέκα ημέρες που ήρθε στον κόσμο ο μιρκός Άρτσι Χάρισον επισκέφθηκαν τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ στο σπίτι τους στο Φρόκμορ. 

Το γεγονός ότι "άργησαν" να επισκεφθούν τον πρώτο τους ανιψιό σχολιάστηκε έντονα από τα βρετανικά μέσα που θέλουν τα δυο αδέρφια και τις συζύγους τους να βρίσκονται στα "μαχαίρια". Μάλιστα εκπρόσωπος του Παλατιού είχε δηλώσει ότι είναι στο πρόγραμμα του Δούκα και της Δούκισσας του Cambridge να επισκεφθούν το Frogmore Cottage για να δουν από κοντά τον μικρό Άρτσι, όπως το ίδιο σκοπεύουν να κάνουν και ο πρίγκιπας Κάρολος με την Καμίλα που επίσης δεν έχουν δει τον εγγονό τους. Το ζευγάρι τελικά τα κατάφερε και την είδηση ότι τελικά γνώρισαν τον νεογέννητο Άρτσι Χάρισον έκανε γνωστή η  βασιλική ανταποκρίτρια της Daily Mail Ρεμπέκα Ίνγκλις με ένα tweet. 

Μαζί τους ωστόσο δεν ήταν τα τρία τους παιδιά  Τζορτζ, Σάρλοτ και Λούις.

Επόμενο άρθρο

Eιναι γεγονός!Η Μadonna κατέφθασε στο...Ισραήλ - Δείτε βίντεο από τις πρόβες της

Έτοιμη να ανέβει στη σκηνή του διαγωνισμού και να γράψει Ιστορία
15/05/2019 - 20:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν και ο Χάρι ανάμεσα στους... κορυφαίους Influencers!

Ο ρόλος που έπαιξε η δημιουργία του λογαριασμού τους στο Instagram
17/07/2019 - 14:03

Το βίντεο από τη συνάντηση της Μέγκαν με την Μπιγιονσέ που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως χαρακτήρισε η τραγουδίστρια την δούκισσα και όσα της είπε για τον γιο της
16/07/2019 - 11:15

Η Μέγκαν και ο Χάρι συνάντησαν την... Μπιγιονσέ και τον Τζέι Ζι! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος συνάντησης και οι συμβουλές που αντάλλαξαν για τα παιδιά τους
15/07/2019 - 09:06

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

Οι απαιτήσεις της Μέγκαν που εξόργισαν χιλιάδες άτομα και το νέο της ψευδώνυμο!

Μάθετε τι ζήτησε η Δούκισσα και το νέο παρατσούκλι που της έδωσαν οι Βρετανοί
13/07/2019 - 09:19

Μέγκαν Μαρκλ-Κέιτ Μίντλετον:Έτσι διέψευσαν τις φήμες ότι δεν μιλιούνται...(ΦΩΤΟ)

H κίνηση από τις πριγκίπισσες και η αληθινή σχέση τους
11/07/2019 - 09:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει προσωρινά το Δημοτικό Κολυμβητήριο Λευκωσίας

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του για τους λόγους που κλείνει

"Το κράτος θέλει να αποφεύγει να λέει ότι έχει ανάπηρους πολέμου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα προβλήματα των πολεμιστών του 1974 ανέλυσε στον Alpha Κύπρου ο Γιώργος Γρουτίδης

"Άλλο ένα περιστατικό έμφυλης και σεξιστικής βίας που αποδεικνύει την ανισότητα"

Τι λέει η Επίτροπος Ισότητας Φύλων για τη διερευνώμενη υπόθεση ομαδικού βιασμού
Ελλάδα

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS