Ψυχαγωγία

Ο Παναγιώτης Μπουγιούρης απάντά στο ενδεχόμενο γάμου και την μετακόμιση(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Παναγιώτης Μπουγιούρης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με Αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για την προσωπική του ζωή, το ενδεχόμενο γάμου και τις φήμες που επικρατούν το τελευταίο διάστημα. Ο ίδιος δηλώνει ευτυχής που μετακόμισε μόνιμα στην Κύπρο και ο συνδυασμός της θεατρικής και τηλεοπτικής δουλειάς στο νησί μας.

Ο δημοφιλής ηθοποιός δήλωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους σχετικά με τον γάμο και τις φήμες που τον θέλουν αν φορά το γαμπριάτικο κοστούμι:

Πολύ κοντά στον γάμο δεν έφτασα, όχι. Αλλά με την έννοια, ότι ταιριάζεις με έναν άνθρωπο και νιώθεις ότι συμπληρώνεσαι, είναι λογικό. Για αυτό σε ρωτάνε κιόλας. Δεν με ενοχλεί, ούτε έχω λόγο να το αποφύγω. Απλά οι προτεραιότητες μου ως άνθρωπος και καλλιτέχνες είναι άλλες. Κρατώ μια υγιής απόσταση από το life style. Μπορεί να είχα μεγαλύτερη αναγνωρισιμότητα αν και έχω ήδη από την δουλειά μου.... Έχω την ανάγκη να δίνω περισσότερα κομμάτια του εαυτού μου στην δουλειά μου.

Επόμενο άρθρο

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους:"Ο Φάνης δεν βοηθά στο σπίτι - Ναι θα έκανα πλαστική"

Όλα όσα ανέφερε για τη σχέση με τον άντρα της αλλά και τις πλαστικές
02/02/2018 - 17:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eλίνα Ακριτίδου:"Παντρεύτηκα επειδή μου το ζήτησε ο...λογιστής μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η περίεργη πρόταση γάμου, οι δύσκολες περιόδους που ζήτησε και το "Τατουάζ"
12/02/2019 - 20:07

Τζάστιν Μπίμπερ: Ο λόγος που δεν έκανε... σεξ με τη σύντροφο του!

Η πρώτη κοινή φωτογράφιση τους, η αποχή από το σεξ και η πίστη του στον Θεό
08/02/2019 - 14:53

Xρήστος Γρηγοριάδης: Δείτε τον να δοκιμάζει το γαμπριάτικο κοστούμι... (ΦΩΤΟ)

Η έμμεση επιβεβαίωση του επικείμενου γάμου και το ταξίδι στο εξωτερικό
06/02/2019 - 18:03

Ελένη Χατζίδου: Αποκάλυψε πότε θα παντρευτεί με τον Ετεοκλή Παύλου! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι είνια τρελά ερωτευμένο και ετοιμάζεται να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας
02/02/2019 - 10:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 23:45ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ