Ψυχαγωγία

Ο Πάνος Βλάχος κάνει σκι... στους χιονισμένους δρόμους της Αθήνας! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μπορεί ο «Τηλέμαχος», το κύμα κακοκαιρίας να σαρώνει την Ελλάδα ωστόσο ο Πάνος Βλάχος βρήκε έναν ξεχωριστό τρόπο να απολαύσει τα χιόνια! 

Ο Πάνος Βλάχος φόρεσε τα κατάλληλα ρούχα, πήρε τον απαραίτητο εξοπλισμό και βγήκε στους δρόμους της Αθήνας και με την βοήθεια των φίλων του έκανε σκι! Γνωστός λάτρης των μέσω κοινωνικής δικτύωσης, μοιράστηκε βίντεο από την προσπάθεια του για σκι στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε:

 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη μας δείχνει τον χιονισμένο της κήπο! (ΦΩΤΟ)

Το βίντεο που δημοσίευσε και τα παιχνίδια των παιδιών της στο χιόνι...
08/01/2019 - 09:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου τρολάρει... τον Πάνο Βλάχο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και η παρομοίωση με... κινούμενο σχέδιο
16/01/2019 - 10:21

Τριανταφυλλίδου-Βλάχος: Τα καυτά φιλιά σε βραδινή τους έξοδο! (ΦΩΤΟ)

Η κοινή εμφάνιση που «μαγνήτισε» τα βλέμματα και διέψευσε τις φήμες χωρισμού
09/01/2019 - 16:39

Η απάντηση του Πάνου Βλάχου σε ανήθικη πρόταση που δέχτηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιοποίηση του μηνύματος που έλαβε και η αντίδραση του
05/01/2019 - 11:22

Πάνος Βλάχος: Τα τρυφερά λόγια για την Ιωάννα Τριανταφυλλίδου

Η αναφορά στην ηθοποιό και αν έχει υπάρξει ποτέ ανταγωνισμός ανάμεσα τους...
13/11/2018 - 16:11

Στέφανος Μιχαήλ-Δανάη Παππά: H ερωτική σκηνή και τα...απρόοπτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ευτράπελη στη σκηνή για το τηλεοπτικό ζευγάρι
12/10/2018 - 11:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 44χρονο που προσπάθησε να κλέψει όχημα και έφτυσε Αστυνομικούς

Τέθηκε υπό κράτηση και για το αδίκημα της μέθης και της αντίστασης κατά τη νόμιμη σύλληψη

Άφαντος παραμένει ο δράστης του στυγερού εγκλήματος στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελέγχθηκε διαμέρισμα στην Κάτω Πάφο μετά από πληροφορίες

Τροχαία σύγκρουση με τρία οχήματα στη Λευκωσία

Τι αναφέρουν οι μέχρι τώρα πληροφορίες
Ελλάδα

ΥΠΕΞ Ελλάδας: «Έλαβα διαβεβαίωση ότι η Ε.Ε. θεωρεί παράνομα τα Μνημόνια»

Ο Ν. Δένδιας εξέφρασε την ενόχληση της ελληνικής πλευράς για μη συμμετοχή στο Βερολίνο

Το "ευχαριστώ" Χαφτάρ σε Μητσοτάκη και Δένδια μετά τη Διάσκεψη του Βερολίνου

"Η διπλωματική παρουσία τους ήταν συντριπτικά ευεργετική για τον λαό της Λιβύης"

Θετικές οι πρώτες αντιδράσεις από την Αθήνα για το αποτέλεσμα της Διάσκεψης

«Είναι επίσης θετική η δέσμευση όλων των συμμετεχόντων για τήρηση του εμπάργκο όπλων»
Διεθνή

Τουλάχιστον σαράντα νεκροί από βομβαρδισμούς στο Χαλέπι και την Ιντλίμπ

Οκταμελής οικογένεια με έξι παιδιά ξεκληρίστηκε στο χωριό Κφαρ Ταάλ του Χαλεπιού

Στους εννέα οι νεκροί από το νέο κοροναϊό στην Κίνα

Διαπιστώθηκαν τα πρώτα κρούσματα και στις ΗΠΑ

Έγινε η αρχή της ιστορικής δίκης του Τραμπ, χωρίς τον Τραμπ

Οι ισχυρισμοί των συνηγόρων του Προέδρου των ΗΠΑ και η διαδικασία που θα ακολουθηθεί

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/01/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ