Ψυχαγωγία

Ο Πάνος Βλάχος κάνει σκι... στους χιονισμένους δρόμους της Αθήνας! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μπορεί ο «Τηλέμαχος», το κύμα κακοκαιρίας να σαρώνει την Ελλάδα ωστόσο ο Πάνος Βλάχος βρήκε έναν ξεχωριστό τρόπο να απολαύσει τα χιόνια! 

Ο Πάνος Βλάχος φόρεσε τα κατάλληλα ρούχα, πήρε τον απαραίτητο εξοπλισμό και βγήκε στους δρόμους της Αθήνας και με την βοήθεια των φίλων του έκανε σκι! Γνωστός λάτρης των μέσω κοινωνικής δικτύωσης, μοιράστηκε βίντεο από την προσπάθεια του για σκι στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε:

 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη μας δείχνει τον χιονισμένο της κήπο! (ΦΩΤΟ)

Το βίντεο που δημοσίευσε και τα παιχνίδια των παιδιών της στο χιόνι...
08/01/2019 - 09:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου τρολάρει... τον Πάνο Βλάχο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και η παρομοίωση με... κινούμενο σχέδιο
16/01/2019 - 10:21

Τριανταφυλλίδου-Βλάχος: Τα καυτά φιλιά σε βραδινή τους έξοδο! (ΦΩΤΟ)

Η κοινή εμφάνιση που «μαγνήτισε» τα βλέμματα και διέψευσε τις φήμες χωρισμού
09/01/2019 - 16:39

Η απάντηση του Πάνου Βλάχου σε ανήθικη πρόταση που δέχτηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιοποίηση του μηνύματος που έλαβε και η αντίδραση του
05/01/2019 - 11:22

Πάνος Βλάχος: Τα τρυφερά λόγια για την Ιωάννα Τριανταφυλλίδου

Η αναφορά στην ηθοποιό και αν έχει υπάρξει ποτέ ανταγωνισμός ανάμεσα τους...
13/11/2018 - 16:11

Στέφανος Μιχαήλ-Δανάη Παππά: H ερωτική σκηνή και τα...απρόοπτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ευτράπελη στη σκηνή για το τηλεοπτικό ζευγάρι
12/10/2018 - 11:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανησυχία δρ. Καραγιάννη για τα 21 "ορφανά" κρούσματα στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει ο Επιδημιολόγος για τα αυξημένα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Διευθυντής Τμήματος Δασών: "Σήμερα δώσαμε τη μάχη των μαχών" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρευνα Αστυνομίας για να εντοπίσουν τους υπεύθυνους
Ελλάδα

Ξανά τριψήφιος ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα

152 νέα περιστατικά και ένας νέος θάνατος

Πυρκαγιά στη Μάνη: Εκκενώνεται προληπτικά οικισμός

H φωτιά πλησιάζει κατοικημένη περιοχή

Έκρηξη σε εργοστάσιο στην Ελευσίνα: Ένας νεκρός και δύο τραυματίες (BINTEO)

Oμάδα τριών Ρομά προσπάθησε να αφαιρέσει μετασχηματιστή
Διεθνή

Επεισοδιακές διαδηλώσεις στη Βηρυτό: Νεκρός αστυνομικός και δεκάδες τραυματίες

Θα ζητήσει πρόωρες εκλογές ο Πρωθυπουργός του Λιβάνου - Δείτε εικόνες από τη διαμαρτυρία

Οργή διαδηλωτών στη Βηρυτό...Έστησαν κρεμάλες στις πλατείες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καλούν τις ξένες χώρες να ανατρέψουν τους ηγέτες του Λιβάνου και να κυβερνήσουν

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 09/08/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ