Ψυχαγωγία

Ο Παπαφώτης «εισέβαλε» στην «Φαμίλια» και... «πλήγωσε» την Ομόνοια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο επιθετικός της Δόξας, Βασίλης Παπαφώτης, έκανε το δικό του σύντομο πέρασμα από την πλήρως επιτυχημένη σειρά του Alpha Κύπρου «Η Φαμίλια» υποδυόμενος το αγόρι της μίας από τις δύο κόρες του ζευγαριού που πρωταγωνιστεί. 

Η ιστορία εξελίσσεται με άφθονο γέλιο καθώς ο πατέρας της Χαράς γνωρίζει το νέο αγόρι της κόρης του αλλά όντας φίλαθλος της Ομόνοιας δεν ενθουσιάστηκε καθώς ο νεαρός ποδοσφαιριστής στο φετινό πρωτάθλημα σκόραρε στο ΓΣΠ κατά της Ομόνοιας. 

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα και θα καταλάβετε...

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή είναι η νέα πρωταγωνίστρια του Ανδρέα Γεωργίου που θα μας καθηλώσει(ΦΩΤΟ)

"Είμαι 23 χρονών με δυο παιδιά και το πρώτο μου το έκανα στα 17"
19/07/2019 - 17:08

Αυτός θα είναι ο τίτλος της νέας πρωινής εκπομπής του Alpha Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Ο Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου και η Στέλλα Στυλιανού σε πυρετώδεις προετοιμασίες...
19/07/2019 - 15:56

"Ελπίζω να μην ζω για να δω την τουρκοποίηση της Κύπρου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έλεγε ο Αλέξης Γαλανός από το στούντιο του Alpha Κύπρου για Αμμόχωστο και Κυπριακό
16/07/2019 - 17:34

Η εντυπωσιακή αλλαγή της Ιωάννας Λαμπροπούλου για την σειρά "Η Φαμίλια"(ΦΩΤΟ)

Η τηλεοπτική Λουκία θα επιστρέψει τον Σεπτέμβριο πιο...μοιραία!
28/06/2019 - 12:36

Δήλωσε συμμετοχή για το νέο show του Alpha Κύπρου με την Χριστιάνα Αριστοτέλους

Όλοι έχουν μια ιστορία - Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;
24/06/2019 - 16:52

Aυτοί είναι οι νέοι σέξι πρωταγωνιστές της σειράς "Αστέρια στην Άμμο" (ΦΩΤΟ)

Η σειρά θα προβάλλεται από την ερχόμενη σεζόν στον Alpha Κύπρου...
22/06/2019 - 13:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκοψαν πρόστιμο σε...καρέκλα και ποδήλατο στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει στο AlphaNewsLive ο Δήμαρχος Λάρνακας για το περιστατικό αλλά και το βίντεο

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 06:15DEAL