Ψυχαγωγία

Ο Πιέρος Σωτηρίου γιόρτασε τα γενέθλιά του στην Κοπενγχάγη (ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλιά του είχε χθες ο Κύπριος άσσος του ποδοσφαίρου Πιέρος Σωτηρίου.

Ο νεαρός ποδοσφαιριστής έγινε χθες 25 ετών και η αγαπημένη του Μαρία Κορτζιά, φρόντισε να κάνει την ιδιάιτερη αυτή μέρα, όσο πιο όμορφη γίνεται για τον ίδιο.

"Συνωμοτώντας" λοιπόν με τους συμπαίκτες και φίλους πλέον του Πιέρου, οργάνωσε για εκείνον ένα πάρτυ έκπληξη, αφήνοντας τον άφωνο, όταν ανοίγοντας την πόρτα του σπιτιού τους αντίκρυσε απέναντί του!

Η Μαρία Κορτζιά πέρα από το πάρτυ-έκπληξη που του ετοίμασε, ευχήθηκε στον αγαπημένο της και δημοσίως κάνοντας μία τρυφερή ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, στην οποία έγραψε:

"Χρόνια πολλά στην αγάπη και την ευτυχία της ζωής μου! Στο πρόσωπο που αποκαλώ "άνθρωπο μου", "καλύτερο φίλο μου", αλλά κυρίως "οικογένειά μου". Σε αγαπώ για πάντα μέχρι το άπειρο και ακόμα πάρα πέρα".

Επόμενο άρθρο

To συγκινητικό αντίο και το μεγάλο ευχαριστώ του Λ. Πατσαλίδη στον Τζίμη Πανούση

"Υπήρξες για μένα η πιο μεγάλη έμπνευση... Σε ευχαριστώ για όσα έμαθα από σένα"
14/01/2018 - 09:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Αποκάλυψαν τους κουμπάρους στο γάμο τους...

Όλα όσα αποκάλυψε το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια από τα social media
21/01/2019 - 09:00

O Πιερος Σωτηρίου παίζει... παντομίμα με την Μαρία Κορτζιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν ο άσος των γηπέδων "παίζει" εκτός γηπέδων με την παρέα του
20/01/2019 - 18:59

Το ξέφρενο πάρτι έκπληξη για τον Πιέρο Σωτηρίου από τη Μαρία Κορζιά(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε την ώρα της έκπληξης και το πάρτι σε μπαράκι της πόλης
13/01/2019 - 13:20

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Χλιδάτες διακοπές σε Μαλδίβες και Ντουμπάι(ΦΩΤΟ)

Τα μαγευτικά τοπία και τα "καυτά" φιλιά ένα χρόνο πριν το γάμο τους
27/12/2018 - 11:27

Μαρία Κορτζιά: Στις κερκίδες στο πλευρό της "Εθνικής" και του Πιέρου (ΦΩΤΟ)

Γνωρίστε την σέξυ αδερφή του ποδοσφαιριστή που έκλεψε τις εντυπώσεις...
20/11/2018 - 11:15

Κάλεσμα από τον Πιέρο στον κόσμο να βρεθεί στο ΓΣΠ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σωτηρίου, Χριστοφή, Παπουλής και Μαργκάσα θα υπογράφουν αυτόγραφα στην Δυτική κερκίδα
19/11/2018 - 10:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στη φυλακή ο 23χρονος που "πετούσε" με 227 χιλιόμετρα

Του στέρησαν την άδεια οδήγησης για 6 μήνες

Πρόεδρος Αναστασιάδης: Το ΓεΣΥ θα εφαρμοστεί παρά τις αντιδράσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Χαρακτήρισε το σχέδιο ως "επαναστατική μεταρρύθμιση"

Καταζητείται από την Αστυνομία ο 42χρονος Προκόπης Αντωνίου (ΦΩΤΟ)

Στη δημοσιότητα η φωτογραφία του για τον εντοπισμό του
Ελλάδα

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"
Διεθνή

ΗΒ: Σκύλος καταζητείται έναντι αμοιβής 25.000 λιρών από εγκληματίες

Μέσα σε ένα χρόνο ξεσκέπασε λαθρεμπόριο τσιγάρων αξίας 6 εκατομμυρίων λιρών

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ