Ψυχαγωγία

Ο Πιέρος Σωτηρίου... αποφοίτησε! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το πτυχίο του παρέλαβε χθες ο Πιέρος Σωτήριου!

Ο διεθνής ποδοσφαιριστής παρά τις επαγγελματικές του υποχρεώσεις κατάφερε να πάρει το πτυχίο του στον κλάδο του Sports Science και φυσικά δεν μπορούσαν να απουσιάζουν τα αγαπημένα του πρόσωπα σε μια τόσο ξεχωριστή ημέρα για εκείνον. Στο πλευρό του πάντα η σύντροφος του, Μαρία Κορτζιά, οι γονείς του και τα αδέρφια του οι οποίοι μοιράστηκαν στιγμιότυπα από την βραδιά αποφοίτησης του Πιέρου στο Instagram.

Δείτε στιγμιότυπα που ανάρτησαν από την αποφοίτηση: 

1

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κορτζιά-Σωτηρίου: Η επέτειος και η συγκινητική ανάρτηση για τα 8 χρόνια σχέσης

Η υποθαλάσσια φωτογραφία, το γλυκό φιλί και οι... Μαλδίβες
02/08/2019 - 13:23

Πιέρος για Λούφντερ: «Πολύ δυνατός και γρήγορος αμυντικός»

Η πρώτη τοποθέτηση του Κύπριου διεθνή για τον πρώην συμπαίκτη του στην Κοπεγχάγη
20/06/2019 - 18:08

Το bachelor party του Πιέρου Σωτηρίου με το... "support team" του! (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα στιγμιότυπα και ο προορισμός που επέλεξαν
15/06/2019 - 09:19

Μαρία Κορτζιά: Η επέτειος και τα τρυφερά λόγια για τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε από την πρόταση γάμου
14/06/2019 - 13:48

Πιέρος για Μάτιτς: «Θα τον παρομοίαζα με τον Πίντο»

Το πρώτο σχόλιο του Πιέρου Σωτηρίου για την τελευταία μεταγραφή του ΑΠΟΕΛ
13/06/2019 - 17:54

Μήνυμα αισιοδοξίας από Σιμόν και Πιέρο ενόψει Σκωτίας (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα δήλωσαν πριν το παιχνίδι με τη Σκωτία Μπεν Σιμόν και Πιέρος Σωρηρίου
07/06/2019 - 21:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους "τσάκωσαν" με εννέα κιλά κοκαΐνης, λίγο πριν τη διαθέσουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρεις για τα εννιά κιλά και σε 44χρονο για 5,5 κιλά κάνναβης

Άλλος ένας νεκρός στην Κύπρο από τον ιό του Δυτικού Νείλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία στο Υπουργείο Υγείας που εξετάζει πρακτικές άλλων χωρών

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Εκτελείται ο "δολοφόνος του I-95", ο serial killer ομοφυλοφίλων

Εγκατέλειπε τα πτώματα των θυμάτων του σε έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο

"Η Βραζιλία δεν μπορεί οικονομικά να καταπολεμήσει τις πυρκαγιές του Αμαζονίου"

Η απάντηση του Βραζιλιάνου Προέδρου για το ποιον θεωρεί υπεύθυνο για τις πυρκαγιές

Ο Μπόρις Τζόνσον στο γαλλικό προεδρικό μέγαρο...σαν στο σπίτι του

Άπλωσε το πόδι στο τραπεζάκι κατά τη διάρκεια της κατ΄ιδίαν συνάντησης του με τον Μακρόν

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ