Ψυχαγωγία

O Πιερος Σωτηρίου παίζει... παντομίμα με την Μαρία Κορτζιά (ΒΙΝΤΕΟ)

O Πιέρος Σωτηρίου άφησε για λίγο τα γήπεδα, τις τρίπλες και τα γκολ και μπήκε στο σπίτι για να παίξει... παντομίμα.

Ο διεθνής μας ποδοσφαιριστής μαζί με την παρέα του στην Κοπεγχάγη και την Μαρία Κορτζιά, έπαιξε το γνωστό παιχνίδι και μέσα από ένα story της μέλλουσας γυναίκας του, φαίνεται να προσπαθεί να περιγράψει μια λέξη.

Η προσπάθεια καλή αλλά φαίνεται ότι δεν έπεισε τους συμπαίκτες του και να βρήκαν την λέξη. Άραγε εσείς τι λέτε να περιέγραφε; Δείτε την σχετική ανάρτηση

Επόμενο άρθρο

Μαρία Αριστείδου: Μεταμορφώνει κόλλες χαρτί σε εντυπωσιακές πεταλούδες! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ταλαντούχα καλλιτέχνης και το βαρύ πένθος που την ενέπνευσε για τις δημιουργίες της
20/01/2019 - 18:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Πιέρος Σωτηρίου... αποφοίτησε! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά περήφανη στο πλευρό του συντρόφου της
26/06/2019 - 11:21

Πιέρος για Λούφντερ: «Πολύ δυνατός και γρήγορος αμυντικός»

Η πρώτη τοποθέτηση του Κύπριου διεθνή για τον πρώην συμπαίκτη του στην Κοπεγχάγη
20/06/2019 - 18:08

Το bachelor party του Πιέρου Σωτηρίου με το... "support team" του! (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα στιγμιότυπα και ο προορισμός που επέλεξαν
15/06/2019 - 09:19

Μαρία Κορτζιά: Η επέτειος και τα τρυφερά λόγια για τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε από την πρόταση γάμου
14/06/2019 - 13:48

Πιέρος για Μάτιτς: «Θα τον παρομοίαζα με τον Πίντο»

Το πρώτο σχόλιο του Πιέρου Σωτηρίου για την τελευταία μεταγραφή του ΑΠΟΕΛ
13/06/2019 - 17:54

Μήνυμα αισιοδοξίας από Σιμόν και Πιέρο ενόψει Σκωτίας (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα δήλωσαν πριν το παιχνίδι με τη Σκωτία Μπεν Σιμόν και Πιέρος Σωρηρίου
07/06/2019 - 21:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκοψαν πρόστιμο σε...καρέκλα και ποδήλατο στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει στο AlphaNewsLive ο Δήμαρχος Λάρνακας για το περιστατικό αλλά και το βίντεο

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 06:15DEAL