Ψυχαγωγία

O Πιερος Σωτηρίου παίζει... παντομίμα με την Μαρία Κορτζιά (ΒΙΝΤΕΟ)

O Πιέρος Σωτηρίου άφησε για λίγο τα γήπεδα, τις τρίπλες και τα γκολ και μπήκε στο σπίτι για να παίξει... παντομίμα.

Ο διεθνής μας ποδοσφαιριστής μαζί με την παρέα του στην Κοπεγχάγη και την Μαρία Κορτζιά, έπαιξε το γνωστό παιχνίδι και μέσα από ένα story της μέλλουσας γυναίκας του, φαίνεται να προσπαθεί να περιγράψει μια λέξη.

Η προσπάθεια καλή αλλά φαίνεται ότι δεν έπεισε τους συμπαίκτες του και να βρήκαν την λέξη. Άραγε εσείς τι λέτε να περιέγραφε; Δείτε την σχετική ανάρτηση

Επόμενο άρθρο

Μαρία Αριστείδου: Μεταμορφώνει κόλλες χαρτί σε εντυπωσιακές πεταλούδες! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ταλαντούχα καλλιτέχνης και το βαρύ πένθος που την ενέπνευσε για τις δημιουργίες της
20/01/2019 - 18:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κορτζιά-Σωτηρίου:"Μιμούνται"... τον Ρονάλντο και τη σύντροφο του (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που θέλησαν να στείλουν στον ποδοσφαιριστή με την ανάρτηση τους
13/04/2019 - 12:49

Πιέρος Σωτηρίου:Η γλυκιά φωτογραφία με τη μητέρα του και το ..."σ' αγαπώ"(ΦΩΤΟ)

Της ευχήθηκε για τα γενέθλιά της με τον πιο γλυκό τρόπο
08/04/2019 - 10:06

Μαρία Κορτζιά: Η έκπληξη από τις φίλες της για τα γενέθλια της στην Κοπεγχάγη!

Την πιο όμορφη έκπληξη της ετοίμασαν οι αγαπημένες της φίλες και οι ευχές του Πιέρου
30/03/2019 - 12:31

Μαρία Κορτζιά: Η έκπληξη που της ετοίμασαν για τα γενέθλια της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Λίγο πριν φύγει για Κοπεγχάγη τα αγαπημένα της άτομα της ετοίμασαν μια έκπληξη
27/03/2019 - 13:33

Ο Πιέρος «έχασε» το άχαστο στα… αποδυτήρια της Εθνικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Όμορφη ατμόσφαιρα στα αποδυτήρια της Εθνική
19/03/2019 - 20:16

«Το πνεύμα του πρωταθλητή στα δύσκολα φαίνεται και ο ΑΠΟΕΛ αυτό θα πράξει»

Αναλυτικά τα όσα δήλωσε ο Πιέρος Σωτηρίου σε ραδιοφωνικές του δηλώσεις
13/03/2019 - 14:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Πως περιέγραψε ο 35χρονος την απαλλαγή της σορού της 6χρονης Sierra

Συνέχεια εξελίξεων μια εβδομάδα μετά τον εντοπισμό της σορού της Mary Rose

Κατάλευκο τοπίο στα ορεινά και...βαρυχειμωνιά τέλη Απριλίου (ΦΩΤΟ)

Ποιοι δρόμοι είναι ανοιχτοί μόνο για οχήματα με αντιολισθητικές αλυσίδες

Η άγνωστη Αφρικανή που πόζαρε στον φωτογραφικό φακό του 35χρονου υπόπτου (ΦΩΤΟ)

Ετοίμαζε διάλεξη ο αξιωματικός της ΕΦ με θέμα τη φωτογραφία για τα μέλη group στο Facebook
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Ματωμένο Πάσχα στη Σρι Λάνκα με μπαράζ εκρήξεων σε εκκλησίες και ξενοδοχεία

Τουλάχιστον 137 νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες ανήμερα της χριστιανικής γιορτής

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ