Ψυχαγωγία

Ο Ρίκι Μάρτι βρίσκεται σε "καραντίνα" και κάνει τα μαλλιά του...ροζ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Ρίκι Μάρτιν είναι ένας από τους τραγουδιστές της λατινικής και ποπ μουσικής που έχει λατρέψει ο κόσμος για πολλές δεκαετίες.

Ο ίδιος συνεχίζει ακάθεκτος να κυκλοφορεί τραγούδια και ενώ βρίσκεται σε αυτοπεριορισμό είπε να κάνει μια εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή του και να βάψει τα μαλλιά του...ροζ.

Δείτε το σχετικό βίντεο από τον πρώην καστανόξανθο τραγουδιστή

Ο ίδιος μεταξύ άλλων ανέφερε για τον κορωνοϊό

Εάν δεν είναι απολύτως απαραίτητο ή αν δεν είστε ένας από τους ανθρώπους που εργάζονται ακούραστα για να βοηθήσετε, να σταματήσετε, να βελτιώσετε, να καταπολεμήσετε αυτόν τον ιό, παρακαλώ μην βγαίνετε στο δρόμο. Σε εκλιπαρώ να μην βγεις στο δρόμο. Όλοι πρέπει να κάτσουμε μέσα και να διαδραματίσουμε το ρόλο μας. Η ζωή του καθενός εξαρτάται από αυτό.

Επόμενο άρθρο

Ο Ντάνος μένει σπίτι και..."λιώνει" στην γυμναστική (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο από το σαλόνι του σπιτιού του
20/03/2020 - 18:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ολική αλλαγή για την Ιωαννίδου! Με αυστηρό καρέ και ανανεωμένη εμφάνιση (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε το κομμωτήριο και έφυγε από εκεί εντελώς διαφορετική
28/05/2020 - 13:03

Αγνώριστη η Δανάη Μπάρκα! Έγινε κατάξανθη και με αυστηρό...καρέ (ΦΩΤΟ)

Έκανε μία τολμηρή αλλαγή στην εμφάνισή της που ομολογουμένως της πάει πολύ
26/05/2020 - 13:08

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

"Τέρμα" τα ξανθά μαλλιά για την Νάργες - Έγινε μελαχρινή και εντυπωσίασε (ΦΩΤΟ)

Η ολική μεταμόρφωση και το αποτέλεσμα μετά από 2 μήνες που έχει να τα περιποιηθεί
23/05/2020 - 11:06

Τάμτα: Ημίγυμνη, με αισθησιακό ύφος και με μόνο αξεσουάρ τα...μαλλιά της (ΦΩΤΟ)

Αποφάσισε να ανεβάσει για τα καλά τη θερμοκρασία με μια άκρως αποκαλυπτική φωτογράφιση
19/05/2020 - 10:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χάθηκαν τα ίχνη 33χρονου στην Πάφο (ΦΩΤΟ)

Εθεάθη τελευταία φορά την περασμένη Πέμπτη - Η έκκληση των Αρχών
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 03/06/2020 - 02:1010Η ΕΝΤΟΛΗ