Ψυχαγωγία

O Ρονάλντο με την σύντροφό του στο... κρεβάτι του αεροπλάνου του (ΦΩΤΟ)

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο ποζάρει αγκαλιά με την σύντροφό του, Τζορτζίνα Ροντρίγκες στο ιδιωτικό του τζετ λίγες ημέρες μετά την πρόταση γάμου που έκανε στο Λονδίνο.

Το αγαπημένο ζευγάρι απολαμβάνει τις προσωπικές του στιγμές στο κρεβάτι του αεροπλάνου τους αγκαλιά και μοιράζεται μαζί μας ένα γλυκό στιγμιότυπο. Η Τζορτζίνα με κόκκινες γόβες και διχτυωτό καλτσόν πιο σέξυ από ποτέ...

Οι δυο τους θα ανέβουν σύντομα τα σκαλιά της εκκλησίας εν όψει συγχρόνως των σεξουαλικών σκανδάλων που έχουν "ξεσπάσει" κατά του Ρονάλντο. Δείτε την σχετική φωτογραφία

Επόμενο άρθρο

Αθηνά Οικονομάκου: Η εξομολόγηση για την «λαμπερή» ζωή της

Η πιο συγκινητική εικόνα της ζωής της, η ψυχανάλυση και η κατάθλιψη...
20/11/2018 - 09:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Kόνι Μεταξά: H πρώτη κοινή φωτογραφία με τον κούκλο σύντροφό της (ΦΩΤΟ)

Ερωτευμένη η τραγουδίστρια - Η τρυφερή αγκαλιά και οι..."μυτούλες" του ζευγαριού
23/01/2020 - 14:58

Ιωάννα Μπέλλα: O νέος της σύντροφος είναι...Κύπριος επιχειρηματίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον άντρα που της έκλεψε την καρδιά - Η πρώτη κοινή εμφάνιση του ζευγαριού
22/01/2020 - 13:28

Eλεονώρα Zουγανέλη: Ερωτευμένη ξανά κι αυτή τη φορά με...συνάδελφό της (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον άντρα που την έκανε να χαμογελάει ξανά μετά τον χωρισμό από τον Γιάννη Αθητάκη
20/01/2020 - 09:28

Mίλτος Πασχαλίδης: Ξανά ερωτευμένος και αυτή τη φορά με..μελαχρινή καλλονή(ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές φωτογραφίες στο κέντρο της Αθήνας μαζί με την πολύ μικρότερη σύντροφο του
17/01/2020 - 09:10

H UEFA άλλαξε τον σχηματισμό της καλύτερης ενδεκάδας για χάρη του... Ρονάλντο

Η Ευρωπαϊκή ομοσπονδία «πέταξε» εκτός τον Καντέ για να χωρέσει ο Πορτογάλος
16/01/2020 - 18:01

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Δείτε τη...φουσκωμένη κοιλίτσα της συντρόφου του (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία που δείχνει για πρώτη φορά την προχωρημένη εγκυμοσύνη
14/01/2020 - 16:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτό είναι το πλάνο δράσης για αντιμετώπιση κρουσμάτων του κοροναϊού στην Κύπρο

Πως θα ανταποκριθούν οι Ιατρικές Υπηρεσίες του Υπουργείου Υγείας σε τέτοιο ενδεχόμενο

Άστεγος κόντεψε να καεί ζωντανός μετά από πυρκαγιά στο στρώμα του

Νοσηλεύεται με εγκαύματα στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού
Ελλάδα

Ληστεία Σχοινά-Γαρμπή: Έδεσαν και το γιο τους οι τέσσερις ένοπλοι κουκουλοφόροι

Έστησαν καρτέρι στη Γαρμπή, απείλησαν τον Σχοινά να του "φυτέψουν σφαίρα" και τους έκλεψαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο
Διεθνή

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

Εγκεφαλική βλάβη υπέστησαν 34 Αμερικανοί στρατιώτες από τις ιρανικές επιθέσεις

Ο Πρόεδρος των ΗΠΑ είχε διαβεβαιώσει ότι δεν υπήρξαν νεκροί και τραυματίες

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 17:50ALPHA NEWS