Ψυχαγωγία

Ο Σάββας Πούμπουρας ποζάρει για πρώτη φορά με τη νεογέννητη κόρη του(ΦΩΤΟ)

Ο Σάββας Πούμπουρας επιλέγει την αγαπημένη του φωτογραφία για τη χρονιά που μας πέρασε και συγκινεί με τ λόγια του.

Ο γνωστός παρουσιαστής κοινοποίησε την πρώτη κοινή φωτογραφία με την μικρή του από το μαιευτήριο, δείχνοντας την αγάπη του αλλά και το λόγο που άλλαξε για πάντα η ζωή του.

Μάλιστα, τη συνόδευσε και με ένα κείμενο, στο οποίο εκφράζει τις σκέψεις και τις ευχές του.

«Προσπάθησα να κάνω κολάζ έτους, επιλογή σούπερ στιγμής κάθε μήνα και πράγματι ήταν μια υπέροχη κ γεμάτη χρονιά! Και προσωπικά και επαγγελματικά.
Η μόνη φωτογραφία που με έβγαλε η Αρετή κ κόλλησε το μυαλό μου... η στιγμή που μετά από 4 μέρες κούρασης (ζωγραφισμένη στο πρόσωπο μου), κρατάω το γλυκάκι στο αυγό του, -χιλιοφασκιωμένο να μην κρυώσει- για να το φέρω σπίτι..

Τεράστια αλλαγή.

Δεν καταλάβαινα κανέναν γονιό όταν το περιέγραφε. Τώρα το έζησα, αλλά δεν μπορώ και δεν θέλω να σας το περιγράψω. Πρέπει να το ζήσετε μονοι σας. Όπως μου είπε ένας φίλος σήμερα: “Ας είναι το 20 η χρόνια της οικογένειας, των δυνατών δεσμών.. Όλα τα άλλα τα κάναμε. Να προχωρήσουμε είναι η ώρα..❤️”
.
Σας στέλνω όλη μου την Αγάπη.. και αστέρια.. πολλά αστέρια. Βροχή ✨✨», έγραψε!

 

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Καινούργιου: Ποζάρει με σέξι μπικίνι στη παραλία και υποδέχεται το 2020

Η ανάρτηση της παρουσιάστριας και οι θερμές ευχές της στους followers της
01/01/2020 - 11:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Kατερίνα Καραβάτου μας γνώρισε (επιτέλους) την...πανέμορφη κόρη της (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή ανάρτηση από τις καλοκαιρινές στιγμές τους
03/04/2020 - 07:23

Συγκινεί ο Παύλου περιγράφοντας τη περιπέτεια υγείας της 7 μηνών κορούλας τους

Το περιστατικό που έκανε το ζευγάρι να χάσει τη γη κάτω από τα πόδια του
01/04/2020 - 08:19

Ο Αντώνης Κανάκης μας "συστήνει" τη κόρη του για...πρώτη φορά (ΒΙΝΤΕΙΟ)

Η φωνή της κόρης του πρωταγωνιστεί στο νέο τρέιλερ της διαδικτυακής τους εκπομπής
30/03/2020 - 17:42

Η Μαρία Λεκάκη μας δείχνει πρώτη φορά την...κόρη της (ΦΩΤΟ)

Η ηθοποιός κάνει γιόγκα με το παιδί της που είναι σε ηλικία εφηβείας
29/03/2020 - 11:48

Λιώσαμε! Ο Σάββας Πούμπουρας μας δείχνει πως ήταν...μπέμπης (ΦΩΤΟ)

Δείτε ακόμα την τρυφερή φωτογραφία με τη κορούλα του
29/03/2020 - 10:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κατέληξε Τουρκοκύπριος ασθενής με κορωνοϊό στα κατεχόμενα

Ο συνολικός αριθμός των νεκρών ανέρχεται πλέον στους 3 - Στα 92 τα κρούσματα

"Χαρτοπόλεμος" ΟΚΥπΥ-γιατρών για τη χρήση μάσκας στα δημόσια νοσηλευτήρια

Από τη μια προειδοποίηση για καραντίνα άνευ απολαβών, από την άλλη "το ποτήρι ξεχείλισε"

Φορούσαν κράνη οι δράστες που ανατίναξαν το ΑΤΜ τράπεζας στην Αγία Φύλα (ΦΩΤΟ)

Έφυγαν από την περιοχή με μεγάλου κυβισμού μοτοσικλέτα σύμφωνα με τις πρώτες εξετάσεις
Ελλάδα

Στους 79 οι νεκροί από κορωνοϊό στην Ελλάδα

Τα συνολικά κρούσματα ανέρχονται πλέον στα 1755

Ανακοινώθηκαν 62 νέα κρούσματα κορωνοϊού και 5 ακόμη θάνατοι στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.735

Παρατείνεται μέχρι τις 27 Απριλίου η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Ελλάδα

Καθ'όλη τη διάρκεια ισχύος των μέτρων δεν θα γίνονται αλλαγές στους τόπους κατοικίας
Διεθνή

ΗΠΑ: Αισιοδοξία για φάρμακο που μειώνει τις πνευμονικές βλάβες από τον Covid-19

Δοκιμάστηκε σε πειραματόζωα και καλλιέργειες ανθρώπινων κυττάρων

Ξεπέρασαν τους 74.500 οι νεκροί από τον Covid-19 παγκοσμίως

Πόσοι έχουν αποθεραπευτεί και πώς διαμορφώνεται η κατάσταση σε ΗΠΑ, Ιταλία, Ισπανία, Κίνα

Ισπανία: «Είναι μια κατάσταση που κανείς δεν έχει ζήσει μέχρι τώρα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Γιατρός που εργάζεται σε έκτακτη κλινική για τον Covid-19 στη Βαρκελώνη μιλάει στον Alpha

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 07/04/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ