Ψυχαγωγία

Ο Σάββας Πούμπουρας "στόλισε" το πιο...πρωτότυπο Χριστουγεννιάτικο δέντρο(ΦΩΤΟ)

Ο Σάββας Πούμπουρας για μια ακόμη φορά πρωτοτύπησε και στόλισε το πιο...ανατρεπτικό δέντρο!

Ο γνωστός παρουσιαστής στόλισε για τις εορτές μαζί με την εγκυμονούσα γυναίκα του και το σκυλάκι τους, ένα δέντρο που δεν θέλει πολύ κόπο, αλλά σίγουρα φαντασία. Όσο για το ξεστόλισμα, που για πολλούς θεωρείται αγγαρεία για τον Σάββα θα είναι φέτος παιχνιδάκι.

Ο ίδιος ανέβασε το εφάνταστο δέντρο του στον Instagram γράφοντας

Το στολίσαμε και φέτος! (Βασικά, κάνω τη ζωη μου εύκολη στο ξεστόλισμα 😂).
Οπως και να χει ας μην είναι αγγαρεία ο στολισμός. Καντο με αγαπημένα πρόσωπα, κάντο διαφορετικά, κάντο όπως γουστάρεις!
Καλημέρα κ καλή 

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λιώσαμε! Ο Σάββας Πούμπουρας μας δείχνει πως ήταν...μπέμπης (ΦΩΤΟ)

Δείτε ακόμα την τρυφερή φωτογραφία με τη κορούλα του
29/03/2020 - 10:00

O Σάββας Πούμπουρας μας "σύστησε" για πρώτη φορά τη...μητέρα του (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο και η "γνωριμία" με τη γυναίκα της ζωής του
06/03/2020 - 16:36

"Ανάκριση" στον Πούμπουρα: Τι θα έκανε αν τον απατούσε η γυναίκα του; (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο παρουσιαστής απαντά στις πιο πικάντικες ερωτήσεις
04/03/2020 - 16:36

Πούμπουρας: Mας δείχνει πώς να φτιάξουμε χειροποίητες μάσκες για τον κορωναϊό

Παρουσιάζει ένα εύκολο και γρήγορο τρόπο ώστε να προφυλαχτούμε από τον θανατηφόρο ιό
29/02/2020 - 09:19

Η "πληρωμένη απάντηση" του Τρύφωνος στο...unfollow του Πούμπουρα (ΒΙΝΤΕΟ)

"O Σάββας ήταν ο barman στα πάρτι που κάναμε στην Αθήνα..."
27/02/2020 - 17:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σωρεία παραπόνων στο Σύνδεσμο Καταναλωτών για τα ταξιδιωτικά vouchers (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα με τις χρηματικές επιστροφές εντοπίζει και η Ευρωπαϊκή Επιτροπή

Το απόλυτο χάος σε τρεις παράνομους σκουπιδότοπους (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μπορούν να αντέξουν το οικονομικό κόστος οι τοπικές Αρχές"

Φωνές από υπαλλήλους ξενοδοχείων για το "επίδομα πείνας" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεκάδες ξενοδοχοϋπάλληλοι διαμαρτυρήθηκαν έξω από το Yπουργείο Eργασίας
Ελλάδα

28 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, κανένας νέος θάνατος το τελευταίο 24ωρο

Ο αριθμός των περιστατικών της νόσου Covid-19 ανέρχεται πλέον σε 3.486

Ερντογάν εναντίον όλων για την Αγία Σοφία

"Επίθεση κατά των κυριαρχικών δικαιωμάτων της χώρας μας"

Στο Πήλιο μέσω Βουλγαρίας ο πατέρας του Μπόρις Τζόνσον παρά τις απαγορεύσεις

Η κίνησή του προκάλεσε αντιδράσεις τόσο στο Λονδίνο όσο και στην Ελλάδα
Διεθνή

Έρευνα σε βάρος του απερχόμενου Πρωθυπουργού της Γαλλίας

Ενενήντα μηνύσεις έχουν κατατεθεί στο Δικαστήριο της Δημοκρατίας

Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας: «Οι αριθμοί δεν ψεύδονται»

Καλεί τις κυβερνήσεις να συμμετάσχουν στη "μάχη" κατά του κορωνοϊού

Ανοίγουν μετά από τρεις μήνες οι βρετανικές παμπ

Άλλο οι κυβερνητικές οδηγίες και άλλο οι αυστηροί κανόνες, λένε ιδιοκτήτες

tv news

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 04/07/2020 - 03:50ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ