Ψυχαγωγία

Ο Σάκης Ρουβάς ζήτησε δημόσια συγγνώμη από τον Γιώργο Λάνθιμο!

Ο Σάκης Ρουβάς περιέγραψε ένα περιστατικό από τη συνεργασία του με τον Γιώργο Λάνθιμο και του ζήτησε on air συγγνώμη. 

Οι δυο τους είχαν συνεργαστεί στο παρελθόν, πριν γίνει διάσημος και πριν βρεθεί υποψήφιος για Όσκαρ, όπου ο Λάνθιμος είχε αναλάβει τη σκηνοθεσία αρκετών βίντεο κλιπ του τραγουδιστή όπως το "Άντεξα", "Θέλεις ή δεν θέλεις". Ο Σάκης Ρουβάς μιλωτας στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά, "Πρωινό" , αναφέρθηκε τη συνεργασία τους και περιέγραψε ένα περιστατικό και στη συνέχεια θέλησε να ζητήσει δημόσια συγγνώμη από τον γνωστό σκηνοθέτη.

Θέλω μέσα από την εκπομπή σου να ζητήσω συγγνώμη από τον Γιώργο Λάνθιμο που δεν είχα καταλάβει το μέγεθος και το μεγαλείο του και κάποτε που με είχε βάλει επί ένα οκτάωρο να τρέχω με -2° στην Πεντέλη, του παραπονέθηκα. Του είπα: «Γιώργο δεν μπορώ άλλο. Αύριο φεύγω ταξίδι». Έπρεπε να πάω για ένα promo για τη Eurovision και γύρω στις 6 το πρωί είχαν πάθει κράμπες τα πόδια μου και δεν άντεχα άλλο. Και μου είπε: «Δεν καταλαβαίνεις ότι για να βγει αυτό το αποτέλεσμα που θέλω, πρέπει να δείξεις αυτοθυσία»; Τότε τον είχα στεναχωρήσει και θέλω να του ζητήσω συγγνώμη.

Επόμενο άρθρο

Στο καμαρίνι της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Οι προετοιμασίες λίγο πριν την έναρξη της εκπομπής...
26/02/2019 - 14:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έτσι ξεκίνησε η μέρα της οικογένειας Ρουβά-Ζυγούλη! (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός τραγουδιστής ανάρτησε την πιο καλοκαιρινή φωτογραφία με τα τέσσερα παιδιά του
18/08/2019 - 12:51

Σάκης Ρουβάς- Κάτια Ζυγούλη:Oι...εναλλλακτικές διακοπές με τα παιδιά τους(ΦΩΤΟ)

Στη Σχοινούσα των 200 κατοίκων, απομακρυσμένοι από τα φώτα της δημοσιότητας και την χλιδή
06/08/2019 - 09:55

Ρουβάς - Ζυγούλη: Στο μέρος που γεννήθηκε ο έρωτάς τους και τα...etreme sports

Οι διακοπές του ζευγαριού στην Ελούντα της Κρήτης
03/08/2019 - 14:01

Ρουβάς-Ζυγούλη: Η τρυφερή φωτογραφία τους στο μέρος που γνωρίστηκαν! (ΦΩΤΟ)

Το πανέμορφο ζευγάρι φωτογραφήθηκε εκεί που έγινε η πρώτη τους γνωριμία
01/08/2019 - 09:48

Flashback: Όταν ο Ρουβάς ήταν στρατιώτης και διασκέδαζε με φαντάρους και Βίσση

Η Άννα Βίσση έστησε για το Σάκη ένα μικρό πάρτι με ξέφρενους χορούς
21/07/2019 - 16:35

Το τραγούδι που απέρριψε ο Ρουβάς και έγινε επιτυχία από τον... Ρέμο!

Όσα αποκάλυψε ο Σάκης για το τραγούδι που μετάνιωσε που απέρριψε
14/07/2019 - 09:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εκδήλωση έξω από την πρεσβεία της Βραζιλίας για τις πυρκαγιές στον Αμαζόνιο

Έκλεισαν τον δρόμο μπροστά από το κτίριο για να ακουστεί η φωνή τους

Χειροπέδες σε 29χρονο που είχε φυτώριο κάνναβης πέρασε η ΥΚΑΝ

Βρήκαν 14 φυτά κάνναβης και άλλα σε διαδικασία αποξήρανσης

Στην Κύπρο ο Πατριάρχης Αλεξανδρείας

Τη Δευτέρα θα συναντηθεί με τον Πρόεδρο Αναστασιάδη
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Νεκρή 17χρονη Ισραηλινή από βομβιστική επίθεση στη Δυτική Όχθη

Δέχθηκαν επίθεση από Παλαιστινίους με έναν αυτοσχέδιο εκρηκτικό μηχανισμό

Κίνα: Δασμοί σε αμερικανικά αγαθά αξίας €75 δισ.

Συνεχίζεται με αντεπίθεση από την Κίνα ο εμπορικός πόλεμος

Ο πρώτος ρωσικός πλωτός πυρηνικός σταθμός απέπλευσε στην Αρκτική

Ξεκίνησε για ένα ταξίδι 5.000 χιλιομέτρων για να φθάσει στην περιφέρεια Τσουκότκα

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ