Ψυχαγωγία

Ο Σάκης Ρουβάς ζήτησε δημόσια συγγνώμη από τον Γιώργο Λάνθιμο!

Ο Σάκης Ρουβάς περιέγραψε ένα περιστατικό από τη συνεργασία του με τον Γιώργο Λάνθιμο και του ζήτησε on air συγγνώμη. 

Οι δυο τους είχαν συνεργαστεί στο παρελθόν, πριν γίνει διάσημος και πριν βρεθεί υποψήφιος για Όσκαρ, όπου ο Λάνθιμος είχε αναλάβει τη σκηνοθεσία αρκετών βίντεο κλιπ του τραγουδιστή όπως το "Άντεξα", "Θέλεις ή δεν θέλεις". Ο Σάκης Ρουβάς μιλωτας στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά, "Πρωινό" , αναφέρθηκε τη συνεργασία τους και περιέγραψε ένα περιστατικό και στη συνέχεια θέλησε να ζητήσει δημόσια συγγνώμη από τον γνωστό σκηνοθέτη.

Θέλω μέσα από την εκπομπή σου να ζητήσω συγγνώμη από τον Γιώργο Λάνθιμο που δεν είχα καταλάβει το μέγεθος και το μεγαλείο του και κάποτε που με είχε βάλει επί ένα οκτάωρο να τρέχω με -2° στην Πεντέλη, του παραπονέθηκα. Του είπα: «Γιώργο δεν μπορώ άλλο. Αύριο φεύγω ταξίδι». Έπρεπε να πάω για ένα promo για τη Eurovision και γύρω στις 6 το πρωί είχαν πάθει κράμπες τα πόδια μου και δεν άντεχα άλλο. Και μου είπε: «Δεν καταλαβαίνεις ότι για να βγει αυτό το αποτέλεσμα που θέλω, πρέπει να δείξεις αυτοθυσία»; Τότε τον είχα στεναχωρήσει και θέλω να του ζητήσω συγγνώμη.

Επόμενο άρθρο

Στο καμαρίνι της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Οι προετοιμασίες λίγο πριν την έναρξη της εκπομπής...
26/02/2019 - 14:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάκης Ρουβάς: Η συγκινητική έκπληξη των παιδιών του και οι αγκαλιές... (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα έγιναν για να του που "σε αγαπώ" στην γιορτή του πατέρα
17/06/2019 - 16:17

Ο Σάκης Ρουβάς απαντά αν θα συμμετείχε για τρίτη φορά στην Eurovision!

Ναι ή όχι απαντά ο απόλυτος Έλληνας σταρ σε μια ακόμα συμμετοχή
26/05/2019 - 12:54

Σάκης Ρουβάς: Η φωτογραφία με τον γιο του από τις διακοπές στην Κέρκυρα! (ΦΩΤΟ)

Η ομοιότητα του Αλέξανδρου με τον πατέρα του και το στιγμιότυπο από τις διακοπές τους
28/04/2019 - 10:46

Χωρισμός Ρουβά-Ζυγούλη: Οι φήμες και όλη η αλήθεια

Η είδηση που κάνει τον γύρο του διαδικτύου
08/03/2019 - 13:26

O Σάκης άκουσε το τραγούδι της Κύπρου για τη Eurovision και... ενθουσιάστηκε!

Η αντίδραση του τραγουδιστή στο τραγoύδι της Τάμτα για το φετινό διαγωνισμό τραγουδιού
04/03/2019 - 13:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο ανήλικος Ali ελλείπει από το χώρο διαμονής του (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του

Η Κύπρος βρίσκεται στη ζώνη της κλιματικής αλλαγής (BINTEO)

Έντονες βροχοπτώσεις και χαλάζι μέχρι και την Παρασκευή...μέσα Ιουνίου

Ζωή με τον θάνατο του χαρίζει ο 17χρονος Στέφανος (BINTEO)

Σε βαρύ πένθος το Παραλίμνι για το θάνατο του 10 ημέρες μετά το τροχαίο ατύχημα
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Δύο 14χρονοι επιτέθηκαν σεξουαλικά σε συνομήλικη τους και τη σκότωσαν

Τα ενοχοποιητικά στοιχεία που παρουσιάστηκαν ενώπιον του δικαστηρίου

Άρχισε να τρέμει ολόκληρη και να σφίγγει τα χείλη η Άγκελα Μέρκελ (ΒΙΝΤΕΟ)

Το περιστατικό συνέβη δίπλα στον Ουκρανό Πρόεδρο, κατά την ανάκρουση του γερμανικού ύμνου

Προειδοποίηση για τσουνάμι εξέδωσε η Ιαπωνία

Ισχυρός σεισμός 6,8 βαθμών έπληξε τη χώρα

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Όλοι πίσω προσπαθούν να επικοινωνήσουν με την Μελίτη...

Φώτης και Μιχάλης όλο και πλησιάζουν το σημείο που βρίσκονται... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Στέφανος και Όλγα στην τελική ευθεία για τον γάμο τους...

Η Τατιάνα προσπαθεί να παραπλανήσει τον Σέκερη ότι απέβαλε Τρίτη:Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/06/2019 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ