Ψυχαγωγία

Ο Sandro σχολιάζει για πρώτη φορά την...Ελένη Φουρέιρα και την Τάμτα (ΒΙΝΤΕΟ)

O Sandro μίλησε για πρώτη φορά στους eurofans και στους followers του πρώτη φορά μέσω ενός Instagram live και μοιράστηκε την ξεχωριστή στιγμή στη ζωή του να εκπροσωπήσει την Κύπρο.

Ο εκπρόσωπος μας στον διαγωνισμό της Eurovision, μίλησε πρώτη φορά και για την Ελένη Φουρέιρα αλλά και για την Τάμτα και εστίασε στο εκρηκτικό performer που έκαναν στην σκηνή και ότι είναι τιμή του να πάρει την σκυτάλη από αυτές τις δυο τραγουδίστριες. Συγκεκριμένα ανέφερε

Η Τάμτα είναι απίθανη, την είδα για πρώτη φορά το 2019 και η Ελένη Φουρέιρα είναι μια απίστευτη καλλιτέχνης. Για αυτό είμαι τόσο χαρούμενος και νιώθω ιδιαίτερη τιμή που θα εκπροσωπήσω την Κύπρο. Και οι δυο είχαν εξαιρετικές ερμηνείες και σάρωσαν στη σκηνή.

 

Επόμενο άρθρο

O Nίκος Μουτσινάς... "αμάρτησε" στην Λένα Ζευγαρά και έγινε viral(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο χορός, το τραγούδι και ο ξεσηκωμός στο νυχτερινό μαγαζί
02/12/2019 - 13:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τάμτα: Ημίγυμνη, με αισθησιακό ύφος και με μόνο αξεσουάρ τα...μαλλιά της (ΦΩΤΟ)

Αποφάσισε να ανεβάσει για τα καλά τη θερμοκρασία με μια άκρως αποκαλυπτική φωτογράφιση
19/05/2020 - 10:09

Τάμτα: Έχω περάσει άλλα δυο lockdown στη ζωή μου, χωρίς ρεύμα και φαγητό

Η συγκινητική εξομολόγησή της και τα "μάθημα ζωής"
24/04/2020 - 17:51

Ο Sandro "σπάει" τη σιωπή του και μιλά πρώτη φορά για την ακύρωση της Eurovision

Τα πρώτα λόγια μετά την ανακοίνωση των διοργανωτών
20/03/2020 - 11:41

Eurovision: Ακούστε τον Sandro να τραγουδάει πρώτη φορά το "Running"...ζωντανά

Ξεπέρασε τις 120.000 προβολές σε δεκαπέντε ώρες και συνεχίζει
07/03/2020 - 12:58

Eurovision 2020: Ακούστε πρώτη φορά το τραγούδι που θα μας εκπροσωπήσει (BINTEO)

Έγινε η ανατροπή και το κομμάτι δεν είναι...μπαλάντα
06/03/2020 - 18:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη κοινοτάρχης χωριού στην επαρχία Πάφου

Φέρεται να απέσπασε από το κοινοτικό ταμείο ποσό ύψους 6 περίπου χιλιάδων ευρώ

Γεννήθηκε εν μέσω πανδημίας και τη λένε...Κορώνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το δεύτερο νεογνό θα βαφτιστεί από τους επισκέπτες του πάρκου

"Νησί των ανέμων" η Κύπρος για τις επόμενες ώρες (BINTEO)

Σάββατο με πολλά μποφόρ, Κυριακή με αυξημένη σκόνη στην ατμόσφαιρα
Ελλάδα

Ιδού η λίστα με τις 29 χώρες από τις οποίες θα δέχεται επισκέπτες η Ελλάδα

Διαμορφώθηκε μετά από εισήγηση της Eπιτροπής Λοιμωξιολόγων

Ενοχλεί η φιέστα που ετοιμάζει η Άγκυρα στην Αγία Σοφιά, λέει ο Στέλιος Πέτσας

Η αντίδραση της ελληνικής κυβέρνησης για το νέο "σόου" του Τούρκου Προέδρου

Δύο νέοι θάνατοι και τρία κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Δεκαέξι πολίτες νοσηλεύονται διασωληνωμένοι σε Μονάδες Εντατικής Θεραπείας
Διεθνή

Τερματίζει τη σχέση των ΗΠΑ με τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας ο Τραμπ

"Ο κόσμος χρειάζεται απαντήσεις από Κίνα σχετικά με τον ιό., ρέπει να έχουμε διαφάνεια"

Για δολοφονία κατηγορείται ο αστυνομικός που γονάτισε στο λαιμό του Φλόιντ

Αναμένονται κατηγορίες εναντίον των άλλων 3 αξιωματικών που εμπλέκονται στο περιστατικό

Νέο επεισόδιο Τραμπ-Τwitter: Απειλεί με ρύθμιση ο Αμερικανός Πρόεδρος

Το Twitter παρενέβη εκ νέου σε ανάρτηση του Αμερικανού Προέδρου

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 29/05/2020 - 23:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ