Ψυχαγωγία

Ο σέξι χορός της Αθηνάς Οικονομάκου με την Χριστίνα Μπόμπα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Στα γενέθλια του Κύπριου επιχειρηματία Μίλτου Καμπουρίδη και της συζύγου του,  Μαρίας Βερνίκου βρέθηκε σύσσωμη η ελληνική showbiz. Το ζευγάρι που πάντρεψε τον Σάκη Τανιμανίδη και την Χριστίνα Μπόμπα διοργάνωσε ένα ξεχωριστό πάρτι για τους φίλους του με πολύ τραγούδι και χορό.

Το ζευγάρι τίμησε με την παρουσία τους και η Αθηνά Οικονομάκου μαζί με τον σύζυγο της Φίλιππο Μιχόπουλο όπου μοιράστηκε αρκετά στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Instagram από το πάρτι γενεθλίων, με το βίντεο από τον σέξι χορό της με την Χριστίνα Μπόμπα να κλέβει την παράσταση.

Δείτε το βίντεο:

 

 

Επόμενο άρθρο

Μαίρη Συνατσάκη: Ο λόγος που κατέφυγε στη Δικαιοσύνη!

Ο θαυμαστής που της έκανε τη ζωή κόλαση και η απόφαση του δικαστηρίου...
19/11/2018 - 08:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Μας δείχνει τα δώρα που έλαβε ο γιος της για τα γενέθλια του!

Τα δώρα ήταν πολλά αλλά ο μικρός Μάξιμος ξεχώρισε ένα...
18/03/2019 - 11:17

Αθηνά Οικονομάκου: Η επιθυμία της για δεύτερο παιδί και οι σκέψεις της (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ο άντρας μου θέλει χθες, ένα δεύτερο παιδί, εγώ δυσκολεύομαι.."
16/03/2019 - 11:24

Αθηνά Οικονομάκου: Πάρτι υπερπαραγωγή για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πόσο χρονών έγινε η ηθοποιός, την τριώροφη τούρτα και τους καλεσμένους της
10/03/2019 - 09:53

Αθηνά Οικονομάκου: Η εξομολόγηση για την αλλαγή στη ζωή της μετά την μητρότητα

Οι δυσκολίες μετά την γέννηση του Μάξιμου και η επιθυμία για δεύτερο παιδί
20/02/2019 - 10:08

Αθηνά Οικονομάκου: Η συγκίνηση της on air όταν αναφέρθηκε στον πατέρα της-ΒΙΝΤΕΟ

Η φάρσα και τα ουρλιαχτά της στο πλατό της εκπομπής...
04/02/2019 - 12:45

Αθηνά Οικονομάκου: Περιέγραψε με κάθε λεπτομέρεια πως γνωρίστηκε με τον Φίλιππο

Όλες οι λεπτομέρειες από την πρώτη τους συνάντηση...
25/01/2019 - 12:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στην αναμονή οι πρώτοι επτά έφηβοι για το Κλειστό Κέντρο Απεξάρτησης (ΦΩΤΟ)

Ανοίγει εντός των επόμενων ημερών τις πύλες του στους χώρους της "Αγίας Σκέπης"

Διαμαρτύρονται για το Συνεργατισμό έξω από το Προεδρικό την ερχόμενη Τετάρτη

Ποιες οργανώσεις θα συμμετέχουν στην εκδήλωση διαμαρτυρίας

«Υπάρχει βοήθεια – Υπάρχει φωνή» (ΦΩΤΟ)

Εκδήλωση του Ομίλου Γυναικών Ύψωνα για την Παγκόσμια Ημέρας της Γυναίκας
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Αναβολή μέχρι τις 30 Ιουνίου για το Brexit ζήτησε η Μέι από την ΕΕ

Απέστειλε επιστολή προς τον Πρόεδρο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Βαριά καμπάνα 1,4 δισεκατομμυρίων ευρώ στην Google από την Κομισιόν

Καταγγελία της ΕΕ για τη διαφημιστική της πολιτική

Στο Μιλάνο το μεγαλύτερο τιραμισού στον κόσμο (ΦΩΤΟ)

Κατέκτησε μία θέση στο ρεκόρ Γκίνες

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ