Ψυχαγωγία

Ο σέξι χορός της Αθηνάς Οικονομάκου με την Χριστίνα Μπόμπα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Στα γενέθλια του Κύπριου επιχειρηματία Μίλτου Καμπουρίδη και της συζύγου του,  Μαρίας Βερνίκου βρέθηκε σύσσωμη η ελληνική showbiz. Το ζευγάρι που πάντρεψε τον Σάκη Τανιμανίδη και την Χριστίνα Μπόμπα διοργάνωσε ένα ξεχωριστό πάρτι για τους φίλους του με πολύ τραγούδι και χορό.

Το ζευγάρι τίμησε με την παρουσία τους και η Αθηνά Οικονομάκου μαζί με τον σύζυγο της Φίλιππο Μιχόπουλο όπου μοιράστηκε αρκετά στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Instagram από το πάρτι γενεθλίων, με το βίντεο από τον σέξι χορό της με την Χριστίνα Μπόμπα να κλέβει την παράσταση.

Δείτε το βίντεο:

 

 

Επόμενο άρθρο

Μαίρη Συνατσάκη: Ο λόγος που κατέφυγε στη Δικαιοσύνη!

Ο θαυμαστής που της έκανε τη ζωή κόλαση και η απόφαση του δικαστηρίου...
19/11/2018 - 08:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ασυγκράτητος ο Σάκης! Η Μπομπα έκανε δηλώσεις και αυτός της έδινε φιλιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα φιλάκι ποτέ δεν είναι λίγο ακόμα και την ώρα που είναι η κάμερα μπροστά
12/07/2019 - 11:40

Αθηνά Οικονομάκου: Η αδυναμία του γιου της και η... "ζήλια" της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για τον μικρό Μάξιμο
04/07/2019 - 10:25

Οικονομάκου-Συνατσάκη: Η συνεργασία τους και η εμφάνιση με το ίδιο φόρεμα!(ΦΩΤΟ)

Ενώνουν τις δυνάμεις τους σε μια ξεχωριστή συνεργασία
28/06/2019 - 12:22

Ποια Μέγκαν! Η Αθηνά Οικονομάκου εντυπωσιάζει μια ανάσα από την Βασίλισσα(ΦΩΤΟ)

Η γνωστή ηθοποιός βρέθηκε στο Λονδίνο για να παρευρεθεί στις ιπποδρομίες Royal Ascot
23/06/2019 - 14:57

Οι αναρτήσεις διασήμων για την γιορτή της Μητέρας! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τα τρυφερά στιγμιότυπα που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
12/05/2019 - 14:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε δύο άτομα για υπόθεση απαίτησης περιουσίας με απειλές

Τέθηκαν υπό κράτηση για διευκόλυνση των ανακρίσεων της Αστυνομίας

Καιρός: Στους 40 βαθμούς Κελσίου ανεβαίνει ο υδράργυρος (ΦΩΤΟ)

Κίτρινη προειδοποίηση για υψηλές θερμοκρασίες από τη Μετεωρολογική Υπηρεσία

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Στη μάχη με τις φλόγες η Πορτογαλία σε μεγάλη δασική πυρκαγιά κοντά στη Λισαβόνα

Στον αγώνα κατάσβεσης βρίσκονται 1.300 πυροσβέστες με 318 οχήματα και 17 αεροσκάφη

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ