Ψυχαγωγία

Ο Σταυρής Γεωργίου σχολιάζει τις μαγειρικές ικανότητες της Κατερίνας Λένη

Συνέντευξη στο Ελληνικό περιοδικό “TV Έθνος” παραχώρησε ο Σταυρής Γεωργίου!

Ο γνωστός μάγειρας μίλησε στην Φωφώ Μπόνιου για την εμπειρία και τις γνώσεις που απέκτησε μέσα από το παιχνίδι, ενώ δεν δίστασε να αναφερθεί και στους πρώην συμπαίκτες του, με τους οποίους υπήρχαν κάποιες διαφωνίες.

Ο ίδιος σχολίασε την ατάκα που απεύθυναν στον Ηλία Κιαζιόλη, για την έπαρση της Μαρίας Μπέη, ενώ και τις “περιορισμένες” μαγειρικές ικανότητες της Κατερίνας Λένη.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Αποκλειστικό! Ο Τρύφωνος άρχισε τα "γυρίσματα" για το νέο του τηλεπαιχνίδι(ΦΩΤΟ)

Είναι γεγονός! Το νέο τηλεπαιχνίδι που θα γίνει “εμμονή” αρχίζει το τηλεοπτικό του ταξίδι
06/07/2020 - 13:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Σταυρής Γεωργίου έπεσε θύμα χάκερ - Όλες οι λεπτομέρειες

Τα προσωπικά δεδομένα και η επόμενη κίνηση του σεφ
22/07/2020 - 12:05

Σταυρής Γεωργίου: Με full αδρεναλίνη "δαμάζει" τα κύματα, οδηγώντας jetski(ΦΩΤΟ)

Ετοιμάζει τα καινούργια επαγγελματικά του σχέδια, απολαμβάνοντας όμως και διακοπές
15/07/2020 - 14:14

Σταυρής Γεωργίου: H επικοινωνία με τον Πετρετζίκη και ο στόχος στη μαγειρική

Πως φαντάζεται τον εαυτό του σε 10 χρόνια από τώρα;
08/07/2020 - 13:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πέντε νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Κύπρο

Τα δυο αφορούν επαφή κρούσματος στη Λεμεσό και άλλα δυο είναι εισαγόμενα.

Θανατηφόρο εργατικό στην Αραδίππου: 58χρονος έπεσε από ύψος τεσσάρων μέτρων

Βρισκόταν σε κλόβο ανυχωτικού μηχανήματος για παραλαβή εμπορευμάτων από ράφια της αποθήκης

Δεκαέξι πτήσεις στο αεροδρόμιο Πάφου με τις έξι να αφορούν τη Μεγάλη Βρετανία

Λαμβάνονται όλα τα ενδεικνυόμενα μέτρα ασφαλείας λέει η Hermes Airport
Ελλάδα

Έλληνας Υπουργός Τουρισμού: Λανθασμένη η απόφαση της Κύπρου για την Ελλάδα

"Είναι μια απόφαση την οποία δεν κατανοώ...δεν ξέρω σε ποια κριτήρια ακριβώς στηρίχτηκε"

Σε επιφυλακή το Μαξίμου λόγω της ραγδαίας αύξησης κρουσμάτων

Ανοιχτό το ενδεχόμενο για νέα μέτρα - Νέα τηλεδιάσκεψη υπό τον Έλληνα Πρωθυπουργό
Διεθνή

Π.Ο.Υ: Πιθανό να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για τον Covid 19

"Ο δρόμος προς την κανονικότητα θα είναι μακρύς"

ΠΟΥ: Η χρήση μάσκας να γίνει σύμβολο αλληλεγγύης σε ολόκληρο τον κόσμο

Προειδοποιεί ότι πιθανόν να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για την COVID-19

Με έκπτωση 50% απολαμβάνουν τα γεύματά τους σε χώρους εστίασης οι Βρετανοί

«Φάτε έξω για να βοηθήσετε», λέει η Βρετανική Κυβέρνηση στους πολίτες

tv news

Η Άννα καταλαβαίνει πως θα χρειαστεί χρόνος να επιστρέψει σε μια κανονικότητα...

Δείτε το τελευταίο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 03/08/2020 - 18:00ALPHA NEWS