Ψυχαγωγία

Ο Τάσος Τρύφωνος "εισβάλλει" στο TikTok παρέα με την...Χριστιάνα Αρτεμίου (VID)

Στην δημοφιλή νεανική πλατφόρμα “TikTok”, φαίνεται πως “εισέβαλαν” ο Τάσος Τρύφωνος και η Χριστιάνα Αρτεμίου.

Κατά την διάρκεια της σημερινής τους ραδιοφωνικής εκπομπής, το αχτύπητο δίδυμο βρήκε την ώρα και ετοίμασε ένα ολιγόλεπτο χιουμοριστικό βιντεάκι, το οποίο δημοσίευσαν και μέσω του προσωπικού τους λογαριασμού στο Instagram.

Oι δυο απαθανατίστηκαν κάνοντας μορφασμούς στην αρχή, ενώ στη συνέχεια ο παρουσιαστής ενσάρκωσε ρόλο από Ελληνική σειρά.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε το στιγμιότυπο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γ. Κότσιρας: “Εάν τώρα ξεκινούσα και ήμουν 18 χρονών, θα έκανα μια άλλη δουλειά"

Σήμερα το απόγευμα στις 18:20 στον ALPHA Κύπρου, ο σπουδαίος ερμηνευτής μιλάει για όλα
10/01/2021 - 10:52

Συγκινεί ο Πατσαλίδης: “Πριν κάθε εκπομπή πάω από τον τάφο της μάμας μου” (VID)

Ο Tom & Jerry ή αλλιώς μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε…
27/12/2020 - 09:13

Λ. Λοϊζίδης: “Αφαίρεσε το ένα ωάριο για να ζήσουν τα άλλα δυο κoριτσάκια μου..."

Ο ταλαντούχος ηθοποιός και σεναριογράφος έρχεται σήμερα το απόγευμα στο “Tετ -α- τετ”
13/12/2020 - 09:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόστιμο σε περιπτερά στην Πάφο που εξυπηρετούσε πελάτη χωρίς μάσκα

Καταγγέλθηκαν 139 πολίτες και ένα υποστατικό για παραβίαση μέτρων κατά Covid-19

Οι εμβολιασμοί σε αριθμούς και οι δόσεις που φθάνουν από τη Δευτέρα στην Κύπρο

Ανοίξει ξανά την ερχόμενη Δευτέρα η "Πύλη" εμβολιασμού για τους 90 ετών και άνω

Έψαχναν για τον καταζητούμενο Ιωσήφ αλλά έπιασαν "λαβράκι"

Έρευνες σε διαμερίσματα όπου εντόπισαν κάνναβη- Χειροπέδες σε 34χρονη και στους γονείς του
Ελλάδα

Επιστρέφουν στα θρανία οι μαθητές γυμνασίων και λυκείων στην Ελλάδα

Δυόμιση μήνες μετά "ανοίγουν" τα σχολεία - Τα μέτρα πρόληψης και τα τεστ στους μαθητές

Παρατείνεται για ακόμη μια εβδομάδα το lockdown στην Ελλάδα

Επιστρέφουν στις αίθουσες οι μαθητές Λυκείων και Γυμνασίων από την 1η Φλεβάρη

Παραμένει σταθερός ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα, 28 ακόμη θάνατοι

288 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι στα νοσοκομεία της χώρας
Διεθνή

Πούτιν: Εισηγείται κατάργηση του ορίου ηλικίας συνταξιοδότησης

Τι προβλέπει το νομοσχέδιο που αφορά δημόσιους λειτουργούς και ο σκοπός του Ρώσου Προέδρου

Μεγάλο αίνιγμα η πηγή προέλευσης του νέου κορωνοϊού, λέει ο ΠΟΥ

Ομάδα του ΠΟΥ συνεχίζει τις έρευνες στην Κίνα και δηλώνει πως "όλα βρίσκονται στο τραπέζι"

Το Βέλγιο απαγόρευσε τα «μη αναγκαία ταξίδια» μέχρι την 1η Μαρτίου

Ανησυχία για την υψηλή μεταδοτικότητα της βρετανικής παραλλαγής του νέου κορωνοϊού

tv news

O Οδυσσέας αντιμετωπίζει ένα ακόμα επεισόδιο με την όραση του...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Ο Παύλος ενημερώνει τον Δημήτρη πως η Ελένη γνωρίζει τα σκοτεινά μυστικά τους...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/01/2021 - 13:45THE CHASE