Ψυχαγωγία

Ο Τάσος Τρύφωνος "εισβάλλει" στο TikTok παρέα με την...Χριστιάνα Αρτεμίου (VID)

Στην δημοφιλή νεανική πλατφόρμα “TikTok”, φαίνεται πως “εισέβαλαν” ο Τάσος Τρύφωνος και η Χριστιάνα Αρτεμίου.

Κατά την διάρκεια της σημερινής τους ραδιοφωνικής εκπομπής, το αχτύπητο δίδυμο βρήκε την ώρα και ετοίμασε ένα ολιγόλεπτο χιουμοριστικό βιντεάκι, το οποίο δημοσίευσαν και μέσω του προσωπικού τους λογαριασμού στο Instagram.

Oι δυο απαθανατίστηκαν κάνοντας μορφασμούς στην αρχή, ενώ στη συνέχεια ο παρουσιαστής ενσάρκωσε ρόλο από Ελληνική σειρά.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε το στιγμιότυπο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με ποιον γνωστό Κύπριο παρουσιαστή συναντήθηκε η Μάρω Κοντού; (ΦΩΤΟ)

Φωτογραφία από την συνάντηση και τα... "νυχτοπερπατήματά" τους
30/07/2020 - 11:43

Χριστιάνα Αρτεμίου: Η εντυπωσιακή αλλαγή στο σώμα της και το...Taekwondo (ΦΩΤΟ)

Η δημοφιλή ηθοποιός μοιράστηκε μαζί μας εικόνες την ώρα της προπόνησης
22/07/2020 - 20:19

Ο Τάσος Τρύφωνος σε “προκαλεί” να ζήσεις την πιο ενδιαφέρουσα καταδίωξη γνώσεων

Μάθετε πως μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή στο τηλεπαιχνίδι του Alpha
19/07/2020 - 16:08

Αποκλειστικό! Ο Τρύφωνος άρχισε τα "γυρίσματα" για το νέο του τηλεπαιχνίδι(ΦΩΤΟ)

Είναι γεγονός! Το νέο τηλεπαιχνίδι που θα γίνει “εμμονή” αρχίζει το τηλεοπτικό του ταξίδι
06/07/2020 - 13:46

Oι καλοκαιρινές διακοπές του Tάσου Τρύφωνος με τον Χάρη Βαρθακούρη στην... Πάφο

Η κοινή εξόρμηση των παρουσιαστών και η φωτογραφία στην πισίνα
05/07/2020 - 09:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Κύπρος στέκεται δίπλα στον δοκιμαζόμενο λαό του Λιβάνου (BINTEO)

Φορτίο που απεστάλη από τις Υπεραγορές ΑΛΦΑΜΕΓΑ βρίσκεται ήδη στην πόλη της Βηρυτού

Δρ. Κολιού: «Αν κριθεί αναγκαίο μπορεί να παρθούν και κάποια επιπλέον μέτρα»

Ανησυχία ειδικών για τις επόμενες μέρες ενόψει και του Δεκαπενταύγουστου

Επικεφαλής ομάδας ΕΜΑΚ: «Υπάρχει παντού καταστροφή, παντού συντρίμμια» (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη «μάχη» της Βηρυτού οι Κύπριοι διασώστες που επιχειρούν από το πρωί
Ελλάδα

Ν. Δένδιας: Η συμφωνία με την Αίγυπτο κατοχυρώνει πλήρως τα εθνικά συμφέροντα

«Δίκαιη και υπόδειγμα, σύμφωνα με το Διεθνές Δίκαιο και το Δίκαιο της Θάλασσας»

Εκατόν πενήντα ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού εντοπίστηκαν στην Ελλάδα

Μόλις 7 εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Ανοιχτό το ενδεχόμενο λήψης έκτακτων μέτρων στη Θεσσαλονίκη λόγω κρουσμάτων

Πραγματοποιήθηκε έκτακτη σύσκεψη μετά την αύξηση των περιστατικών
Διεθνή

Συνεχίζεται η αύξηση των κρουσμάτων κορωνοϊού στην Ιταλία

Καταγράφηκαν περίπου 150 περισσότερα περιστατικά από την χθεσινή μέρα

Αεροπορική τραγωδία στην Ινδία: Τουλάχιστον 16 οι νεκροί και δεκάδες τραυματίες

Το αεροσκάφος της Air India Express κόπηκε στα δύο κατά την ώρα της προσγείωσης

Κύμα ανθρωπιάς στη Βηρυτό "κάλυψε" τον καπνό και τα αποκαΐδια (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσπαθούν με ό,τι έχουν να δώσουν ζωή στον δοκιμασμένο τόπο

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 08/08/2020 - 01:00ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ