Ψυχαγωγία

"Ο Θανάσης Ευθυμιάδης ήταν καβαλημένος,ωραιοπαθής και μπήκε με...μέσο στη σειρά"

H Άννα Παναγιωτοπούλου μίλησε στην εκπομπή “Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα” και παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη. Μεταξύ άλλων η ηθοποιός αναφέρθηκε στην επιτυχημένη περίοδο του Dolce Vita και τη συνεργασία με τον Θανάση Ευθυμίαδη!

Η ίδια δεν δίστασε να "καρφώσει" τον συμπρωταγωνιστή της, τονίζοντας:

“Μεταξύ μας, δεν ήταν και πάρα πολύ καλή η σχέση με τον Θανάση Ευθυμιάδη. Ήταν λίγο καβαλημένος ο Θανάσης! Ήταν και είναι ωραιοπαθής! Είχε ένα μέσο που μπήκε, που δεν χρειάζεται να το πω τώρα αλλά κάποιος τον έστειλε εκεί. Ήταν σίγουρο δηλαδή αυτό και μέσα από αυτό είχε και μια έπαρση”.

k;lm,

 

Επόμενο άρθρο

Ερωτευμένος ο Πιτ; Ποια είναι η μελαχρινή καλλονή που τον συνοδεύει; (ΦΩΤΟ)

Tέλος στις φήμες για επανασύνδεση με την Άνιστον - Η πρώτη κοινή φωτογραφία είναι εδώ
09/03/2020 - 15:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βίκυ Σταυροπούλου: Η "πληρωμένη" απάντηση στην...Παναγιωτοπούλου για τις μπηχτές

Τι λέει για τα απαξιωτικά σχόλια δέχτηκε και ποια είναι η δημόσια τοποθέτηση της;
12/03/2020 - 10:20

"Έδειρα τον Λάκη Λαζόπουλο μπροστά στον κόσμο επειδή ζήτησε παραπάνω χρήματα"

Οι αποκαλύψεις και τα...χαστούκια γνωστής ηθοποιού
09/03/2020 - 18:35

Η Άννα Παναγιωτοπούλου "ξεσπά" κατά του Ντάνου και του...υποκριτικού ταλέντου

"Σκέψου να ξεκινήσω εγώ να πηγαίνω τον κόσμο με το κρις κραφτ, βόλτα"
19/09/2019 - 12:05

Άννα Παναγιωτοπούλου: "Ο Σεφερλής είναι ένα πράγμα που δεν μπορώ να το βλέπω..."

Η επίθεση εναντίον του συναδέλφου της και όσα δήλωσε
10/03/2019 - 11:55

Συγκλονίζει η Άννα Παναγιωτοπούλου! Η απόπειρα δολοφονίας που την στιγμάτισε...

Όλα όσα ανέφερε η γνωστή ηθοποιός και ο μανιακός που έμπλεξε!
08/02/2019 - 12:00

Θανάσης Ευθυμιάδης: "Οι άντρες τόσα χρόνια τα κάναμε σκ@Τ@" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα δύσκολα παιδικά χρόνια,ο "veganισμός" στη ζωή του και ο σημαντικός ρόλος της γυναίκας
05/06/2018 - 17:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει από αύριο η λεωφόρος Μακαρίου, κατανόηση ζητά ο Δήμαρχος (ΦΩΤΟ)

Αρχίζουν τα έργα ανάπλασης για το έργο "ριζικής αναβάθμισης" του κέντρου της πόλης

Στο νοσοκομείο μοτοσικλετιστής μετά από τροχαίο σε λεωφόρο της πρωτεύουσας

Κάτω από συνθήκες που διερευνώνται, συγκρούστηκε με όχημα

ΦΩΤΟ: Σε κινητοποίηση οι Αρχές για την πυρκαγιά που ξέσπασε στα Λατσιά

Στο σημείο έσπευσε ένα όχημα του Τμήματος Δασών για κατάσβεση της φωτιάς
Ελλάδα

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση

"Εισαγόμενα" τα 11 από τα 41 νέα κρούσματα Covid-19 στην Ελλάδα

Δεν καταγράφηκε κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

Επιμένει ο Ερντογάν: "Η Αγία Σοφία είναι εσωτερικό ζήτημα της Τουρκίας"

"Προσβολή και ύβρις για όλη την πολιτισμένη ανθρωπότητα" λέει ο Αρχιεπίσκοπος Αθηνών

Μεγάλη θλίψη εκφράζει ο Πατριάρχης Αλεξανδρείας για την απόφαση για Αγιά Σοφιά

"Από την Καθέδρα του Αγίου Μάρκου προσευχόμαστε να πρυτανεύσει η λογική"

Άμαχοι βρέθηκαν για άλλη μια φορά εν μέσω διασταυρούμενων πυρών στο Αφγανιστάν

Νεκροί και τραυματίες από την έκρηξη βόμβας σε λεωφορείο

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 14:30DEAL