Ψυχαγωγία

O Τρύφωνας Σαμαράς έκανε το... "It's amazing" τραγούδι! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ατάκα που έγινε viral και έγινε αφορμή για να "γεμίσουν" τα κοινωνικά δίκτυα με τα σχετικά βίντεο τώρα γίνεται τραγούδι!

Το βίντεο που δημοσίευσε ο Τρύφωνας Σαμαράς από το ταξίδι του στις Μαλδίβες με την ατάκα "It's amazing" μέσα σε μόλις λίγες ώρες έγινε viral και μετά τον "χαμό" που προκάλεσε, ο γνωστός κομμωτής αποφάσισε να βγάλει σχετικό τραγούδι. 

To τραγούδι είναι έτοιμο και ο Τρύφωνας ανέβασε το teaser στον προσωπικό του λογαριασμό στο instagram γράφοντας:

"Αγάπες μου! Η στιγμή που περιμένατε έρχεται. Το αγαπημένο μου τραγούδι, το ολόδικό μου #itsamazing...it's fantastic του ταλαντούχου φίλου μου @arionas_official. Και το τραγουδώ εγώ...Πάρτε μια πρώτη γεύση"

Δείτε το teaser:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Σαμαράς μετά τη Βανδή έξω φρενών και με Γαβαλά: "Δεν κοιτάει τα χάλια του;"

Αναμένεται απάντηση από τον σχεδιαστή μόδας μετά τις εν λόγω δηλώσεις "φωτιά"
05/05/2020 - 10:45

Νέα "κόντρα" Σαμαρά - Βανδή: H απίστευτη λεκτική αντιπαράθεση μπροστά σε...κόσμο

Ο λόγος που ενοχλήθηκε η ερμηνεύτρια, ο θιγμένος hairstylist και όλο το παρασκήνιο
01/05/2020 - 09:43

O Tρύφωνας λικνίνστηκε στους ρυθμούς του "κετελαπόνγκο" για χάρη της...Λεμεσού

Το φετινό Καρναβάλι είχε και και τον viral κομμωτή των διάσημων
02/03/2020 - 10:57

Ο Λούης τρολάρει το video clip "It's amazing-It's fantastic" του Τρύφωνα Σαμαρά!

Ο γνωστός stand up comedian χαρίζει άφθονες στιγμές γέλιου
29/06/2019 - 15:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αστυνομικός και η σύζυγός του ύποπτοι για σεξουαλική κακοποίηση ανήλικης

Τέθηκε σε διαθεσιμότητα με οδηγίες του Αρχηγού Αστυνομίας και οδηγούνται στο δικαστήριο

«Καμίνι» η Κύπρος τον Δεκαπενταύγουστο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το θερμόμετρο θα αγγίξει τους 41 βαθμούς Κελσίου– Σε ισχύ κίτρινη προειδοποίηση για αύριο

Δρ. Κολιού: Οι νέοι πρέπει να περιορίσουν λίγο τις εξόδους τους σε πάρτι (VID)

Πτωτική τάση "βλέπει" στους αριθμούς των νέων κρουσμάτων των τελευταίων ημερών
Ελλάδα

Κοντά σε δεύτερο κύμα η Ελλάδα... μετά τα 262 κρούσματα κορωνοϊού

Βρίσκονται κοντά σε δεύτερο κύμα λένε οι ειδικοί - Σε ποιες περιοχές καταγράφηκαν

Αυξάνεται δραματικά ο αριθμός στην Ελλάδα...262 νέα περιστατικά κορωνοϊού

Ανακοινώθηκαν δυο νέοι θάνατοι - Στους 216 ο συνολικός αριθμός των θανόντων

Διάγγελμα Μητσοτάκη: «Καμία πρόκληση δεν θα μείνει αναπάντητη» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κίνδυνος ατυχήματος καραδοκεί δήλωσε ο Πρωθυπουργός και έστειλε μήνυμα προς την Τουρκία
Διεθνή

Καμάλα Χάρις: Η πρώτη μαύρη υποψήφια αντιπρόεδρος των Η.Π.Α (ΒΙΝΤΕΟ)

Οργή Τραμπ, ο οποίος τη χαρακτήρισε πιο μοχθηρή και από την Ποκαχόντας

Βίντεο ντοκουμέντο: Το ωστικό κύμα "κτυπά" νοσοκομείο στη Βηρυτό (BINTEO)

Ατέρμονος ο θρήνος και ασίγαστη η οργή στον Λίβανο, μετά τη φονική έκρηξη

Η μάσκα για τον Covid... 1,5 εκατομμυρίου δολαρίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Εργάζονται πενήντα τεχνίτες για τη δημιουργία της μάσκας

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/08/2020 - 01:00ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ