Ψυχαγωγία

Ο Τζάστιν Μπίμπερ λίγο μετά τον γάμο του πάσχει από κατάθλιψη

Λίγο καιρό μετά τον γάμο του ο Τζάστιν Μπίμπερ δίνει τη δική του μάχη με την κατάθλιψη όπως αναφέρουν τα διεθνή μέσα...

Όπως αναφέρει το αμερικανικό περιοδικό "People", ο νεαρός τραγουδιστής περνάει υπαρξιακή κρίση και έχει ήδη αρχίσει την θεραπεία του ενώ άτομο από το περιβάλλον του αναφέρει στο περιοδικό 

Είναι πεσμένος και κουρασμένος, περνάει λίγο δύσκολα. Θέλει να είναι ο καλύτερος σύζυγος για την Χέιλι. Είναι δύσκολο να έχεις τα θέματά σου όταν είσαι single, πόσο μάλλον όταν είσαι παντρεμένος, έχεις να σκεφτείς την ευτυχία δυο ανθρώπων.

Να αναφέρουμε ότι ο Μπίμπερ στο παρελθόν έχει περάσει από διάφορες συναισθηματικές διακυμάνσεις και είχε χρειαστεί να συμβουλευθεί ειδικούς. 

Επόμενο άρθρο

Η Κατερίνα Στικούδη απαντά αν είναι έγκυος!

Η φωτογραφία με την κοιλιά της και η επίσημη απάντηση της στις φήμες
16/02/2019 - 10:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Η εξομολόγηση για τις κρίσεις πανικού και την κατάθλιψη

Τα συγκλονιστικά λόγια της ηθοποιού για τα "μικρά εγκεφαλικά" και η αποκάλυψη για τον γάμο
02/05/2019 - 09:36

Η εξομολόγηση της Ελευθερίας Ρήγου για τις κρίσεις πανικού και τα κιλά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ηθοποιός μιλά για την μάχη με την κατάθλιψη και τα κιλά που έχασε
29/03/2019 - 11:31

Το δημόσιο ξέσπασμα του Μπίμπερ σε σχόλιο που δέχτηκε για την σύντροφο του!-ΦΩΤΟ

Ο νεαρός τραγουδιστής "άστραψε" και "βρόντηξε" με ένα συγκεκριμένο σχόλιο
27/03/2019 - 12:44

Το αμύθητο ποσό που δίνει ο Τζάστιν Μπίμπερ για το νέο σπίτι με τη γυναίκα του!

Αποφάσισε να αγοράσει μια έπαυλη για χάρη της καλής του...
22/03/2019 - 12:44

Ο Μπίμπερ μιλά για τη μάχη που δίνει με την κατάθλιψη και κάνει έκκληση βοήθειας

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και η βοήθεια που ζήτησε από τους διαδικτυακούς του φίλους
12/03/2019 - 10:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Για 6 ημέρες στο κελί 21χρονος και 25χρονος για υπόθεση διάρρηξης και κλοπής

Οδηγήθηκαν ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού

Άφησαν τα έδρανα των Δικαστηρίων για αγώνα καλαθόσφαιρας (ΦΩΤΟ)

Δικηγόροι από Ελλάδα και Κύπρο αγωνίστηκαν στο κλειστό γήπεδο Κεραυνού στη Λευκωσία

Τροχαίο ατύχημα με μοτοσικλετιστή στην Αγία Νάπα

Μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο νοσοκομείο
Ελλάδα

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα

Εκκενώνεται παραλία στο Πόρτο Ράφτη λόγω επικίνδυνου βράχου

Σοβαρός κίνδυνος να αποκολληθεί και να πέσει πάνω στους λουόμενους

Μαίνονται οι πυρκαγιές στα Μέγαρα και Μαρκόπουλο

Μάχη με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 19:40ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ