Ψυχαγωγία

To "όχι" της Τάμτα στην... Βανδή για συνεργασία και ο λόγος της απόρριψης!

Η Δέσποινα Βανδή και η Τάμτα δεν θα βρίσκονται στο ίδιο stage και δεν θα συνεργαστούν λόγω... Eurovision!

Όπως αποκάλυψε η εκπομπή "Έλα Χαμογέλα", η τραγουδίστρια Τάμτα δεν θα βρίσκεται στην κριτική επιτροπή τηλεοπτικού  show που θα παρουσιάσει η Δέσποινα Βανδή λόγω βεβαρημένου προγράμματος. Το κανάλι έχει συζητήσει με το κανάλι και την εταιρία της, άλλα επειδή το πρόγραμμα της Τάμτα είναι ήδη πιεσμένο για την Eurovision δεν θα μπορέσει να είναι κριτής.

Η οπτικογράφηση, οι εξαντλητικές πρόβες τόσο σε φωνητικό όσο και σε επίπεδο παρουσίασης θα είναι εξαντλητικές για την τραγουδίστρια και θέλει να δώσει όλο το βάρος της στην καλύτερη εκπροσώπηση της Κύπρου στον διαγωνισμού.

ταμτα

Επόμενο άρθρο

Νέα παραίτηση στο παλάτι στενού συνεργάτη της Μέγκαν!

Δείτε ποια είναι η τρίτη παραίτηση που έφερε ανησυχία στο παλάτι...
14/01/2019 - 10:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τάμτα - Κατερίνα Ντούσκα: Μάθετε τι θα φορέσουν στη σκηνή της Eurovision!

Ποιους σχεδιαστές θα εμπιστευθούν οι δυο γυναίκες;
20/04/2019 - 13:24

Eurovision 2019: Η θέση Κύπρου και Ελλάδας σύμφωνα με τα προγνωστικά!

Μια ανάσα πριν τον διαγωνισμό μάθετε σε ποια θέση κατατάσσουν την φετινή μας συμμετοχή
17/04/2019 - 14:02

Η Τάμτα και οι χορευτές της στις πρόβες του "Replay" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η φετινή μας εκπρόσωπος και η λεπτομέρεια στην χορογραφία
14/04/2019 - 17:45

Η κόρη της Δέσποινας Βανδή τραγουδά το Shallow και εντυπωσιάζει με τη φωνή της!

Το βίντεο που δημοσίευσε και η συγκίνηση της τραγουδίστριας
14/04/2019 - 11:12

Τάμτα: Η μεγάλη διάκριση σε διεθνή βραβεία λίγο πριν την Eurovision!

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες της υποψηφιότητας της
13/04/2019 - 13:21

Η Κατερίνα Ντούσκα αποκλειστικά στο Alphanews.live:"Στόχος μου η δεκάδα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Τί λέει για την Τάμτα, το πρόβλημα υγείας της, τις "συμμαχίες" και τον ανταγωνισμό
10/04/2019 - 12:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εντοπίστηκε και είναι καλά η 79χρονη που έλειπε από το σπίτι της

Εντοπίστηκε και νεαρός που έλειπε από τον Φεβρουάριο

Χειροπέδες σε 47χρονο για κλοπή και διάρρηξη κατοικίας

Τον συνέδεσαν στην υπόθεση μετά από τεκμήρια που στάλθηκαν για επιστημονικές εξετάσεις

Υπό κράτηση 37χρονος για υπόθεση κλοπής στην Πάφο

Ρώσος αναγνώρισε την περιουσία του και το κατήγγειλε στην Αστυνομία
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Σκληρή απάντηση Τσαβούσογλου στις ΗΠΑ για πετρέλαιο Ιράν

Στην απόφαση των ΗΠΑ να τερματίσουν τις εξαιρέσεις οκτώ χωρών στις εισαγωγές πετρελαίου

Εκρήξεις προκάλεσαν πανικό στους κατοίκους του Ντέρμπι της Μεγάλης Βρετανίας

Βίντεο και φωτογραφίες στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δείχνουν πυκνούς καπνούς

Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν: "Δεν ενθαρρύνουμε ποτέ τη βία"

Αναφερόμενος στην επίθεση εναντίον Κιλιτσντάρογλου

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 22:10ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ