Ψυχαγωγία

To "όχι" της Τάμτα στην... Βανδή για συνεργασία και ο λόγος της απόρριψης!

Η Δέσποινα Βανδή και η Τάμτα δεν θα βρίσκονται στο ίδιο stage και δεν θα συνεργαστούν λόγω... Eurovision!

Όπως αποκάλυψε η εκπομπή "Έλα Χαμογέλα", η τραγουδίστρια Τάμτα δεν θα βρίσκεται στην κριτική επιτροπή τηλεοπτικού  show που θα παρουσιάσει η Δέσποινα Βανδή λόγω βεβαρημένου προγράμματος. Το κανάλι έχει συζητήσει με το κανάλι και την εταιρία της, άλλα επειδή το πρόγραμμα της Τάμτα είναι ήδη πιεσμένο για την Eurovision δεν θα μπορέσει να είναι κριτής.

Η οπτικογράφηση, οι εξαντλητικές πρόβες τόσο σε φωνητικό όσο και σε επίπεδο παρουσίασης θα είναι εξαντλητικές για την τραγουδίστρια και θέλει να δώσει όλο το βάρος της στην καλύτερη εκπροσώπηση της Κύπρου στον διαγωνισμού.

ταμτα

Επόμενο άρθρο

Νέα παραίτηση στο παλάτι στενού συνεργάτη της Μέγκαν!

Δείτε ποια είναι η τρίτη παραίτηση που έφερε ανησυχία στο παλάτι...
14/01/2019 - 10:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δ. Βανδή: Οι φωτογραφίες από τις διακοπές της με τον Ντέμη και τα παιδιά τους

Το φωτογραφικό άλμπουμ των καλοκαιρινών της διακοπών
21/08/2019 - 10:09

Έτσι είναι η Δέσποινα Βανδή χωρίς... μακιγιάζ! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η τραγουδίστρια χωρίς φίλτρα
19/08/2019 - 14:56

Δέσποινα Βανδή: Το βίντεο με τα παιδιά της από τις διακοπές τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποιους απολαμβάνει ξέγνοιαστες στιγμές η γνωστή τραγουδίστρια;
19/08/2019 - 09:43

Δέσποινα Βανδή: Δείτε τι έκανε την ημέρα της ονομαστικής της εορτής (ΦΩΤΟ)

Τα στιγμιότυπα που μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους
15/08/2019 - 15:28

Αυτό είναι το σώμα της...Δέσποινας Βανδή χωρίς ρετούς και φίλτρα(ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή σιλουέτα και τα θαλάσσια σπορ με γνωστό ηθοποιό
07/08/2019 - 16:28

Η κόρη της Δέσποινας Βανδή μας έδειξε το σώμα της με μαγιό και μείναμε...άφωνοι!

Το καλλίγραμμο κορμί και η καλλιτεχνική φωτογραφία στη παραλία
07/08/2019 - 11:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους "τσάκωσαν" με εννέα κιλά κοκαΐνης, λίγο πριν τη διαθέσουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρεις για τα εννιά κιλά και σε 44χρονο για 5,5 κιλά κάνναβης

Άλλος ένας νεκρός στην Κύπρο από τον ιό του Δυτικού Νείλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία στο Υπουργείο Υγείας που εξετάζει πρακτικές άλλων χωρών

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Εκτελείται ο "δολοφόνος του I-95", ο serial killer ομοφυλοφίλων

Εγκατέλειπε τα πτώματα των θυμάτων του σε έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο

"Η Βραζιλία δεν μπορεί οικονομικά να καταπολεμήσει τις πυρκαγιές του Αμαζονίου"

Η απάντηση του Βραζιλιάνου Προέδρου για το ποιον θεωρεί υπεύθυνο για τις πυρκαγιές

Ο Μπόρις Τζόνσον στο γαλλικό προεδρικό μέγαρο...σαν στο σπίτι του

Άπλωσε το πόδι στο τραπεζάκι κατά τη διάρκεια της κατ΄ιδίαν συνάντησης του με τον Μακρόν

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ