Ψυχαγωγία

To "όχι" της Τάμτα στην... Βανδή για συνεργασία και ο λόγος της απόρριψης!

Η Δέσποινα Βανδή και η Τάμτα δεν θα βρίσκονται στο ίδιο stage και δεν θα συνεργαστούν λόγω... Eurovision!

Όπως αποκάλυψε η εκπομπή "Έλα Χαμογέλα", η τραγουδίστρια Τάμτα δεν θα βρίσκεται στην κριτική επιτροπή τηλεοπτικού  show που θα παρουσιάσει η Δέσποινα Βανδή λόγω βεβαρημένου προγράμματος. Το κανάλι έχει συζητήσει με το κανάλι και την εταιρία της, άλλα επειδή το πρόγραμμα της Τάμτα είναι ήδη πιεσμένο για την Eurovision δεν θα μπορέσει να είναι κριτής.

Η οπτικογράφηση, οι εξαντλητικές πρόβες τόσο σε φωνητικό όσο και σε επίπεδο παρουσίασης θα είναι εξαντλητικές για την τραγουδίστρια και θέλει να δώσει όλο το βάρος της στην καλύτερη εκπροσώπηση της Κύπρου στον διαγωνισμού.

ταμτα

Επόμενο άρθρο

Νέα παραίτηση στο παλάτι στενού συνεργάτη της Μέγκαν!

Δείτε ποια είναι η τρίτη παραίτηση που έφερε ανησυχία στο παλάτι...
14/01/2019 - 10:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τάμτα: Το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί και το μήνυμα της (ΦΩΤΟ)

Αναγκάστηκε να απέχει από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις
21/02/2019 - 09:51

Δέσποινα Βανδή - Ντέμης Νικολαϊδης: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Δείτε που βρέθηκε το ζευγάρι και η γλυκιά φωτογραφία που δημοσίευσε φίλος τους
20/02/2019 - 14:06

Τάμτα: Αυτός είναι ο λόγος που αποφάσισε να πει το "ναι" στην Κύπρο!

Ο λόγος που πέρσι απάντησε αρνητικά και τα κριτήρια βάσει των οποίων απάντησε θετικά...
14/02/2019 - 09:30

Πρόεδρος του Ισραήλ:"Ελπίζω η Κύπρος να κερδίσει στο Τελ Αβίβ..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Με τις ευχές της διοργανώτριας χώρας η Τάμτα στην Eurovision
12/02/2019 - 21:06

Tάμτα: Έτσι θα εμφανιστεί στη σκηνή - Η συμβουλή της... Παπαρίζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με αντρική παρουσία θέλει να κάνει την διαφορά!
11/02/2019 - 11:27

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Οι συγκινητικές ευχές και η απόφαση να παρατήσει την διεθνή καριέρα για χάρης της
09/02/2019 - 13:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μεθυσμένος "ακροβατούσε" για ώρες σε ηλεκτροφόρα σύρματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το γεγονός απαθανάτισε ένας εκ των πυροσβεστών που επιχείρησαν να τον διασώσουν

Kυνήγι θησαυρού από δυο πρόσωπα σε ναυάγιο του 1872 (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη σύλληψης ενός Νορβηγού και ενός Αμερικανού προχώρησαν οι αρχές

Προβλήματα στο οδικό δίκτυο της Πάφου και του Τρόοδους λόγω κακοκαιρίας

Έκλεισαν δρόμοι λόγω κατολισθήσεων και υπερχείλισης ποταμών
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Κατ' αρχήν συμφωνία Κίνας - ΗΠΑ για το εμπόριο

Ο Τραμπ δήλωσε ότι αναμένει να συναντηθεί με τον Κινέζο ομόλογό του Σι Τζινπινγκ

Αυτός είναι ο λόγος που ο «Ελ Τσάπο» ζητά την επανάληψη της δίκης του

Η αίτηση μπορεί να υποβληθεί μέσα σε διάστημα 14 ημερών από την έκδοση της απόφασης

Κατέρρευσε σαν χάρτινος πύργος το πολυτελές "οχυρό" του Εσκομπάρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα δημιουργηθεί ένα μεγάλο πάρκο αφιερωμένο στα θύματα της ναρκο-τρομοκρατίας

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 08:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ