Ψυχαγωγία

Οι χλιδάτες διακοπές Γιώργου Μερκή - Άντρεας Κυριάκου στην... Ibiza(ΦΩΤΟ)

Σε διακοπές βρίσκονται οι Άντρεα Κυριάκου, Γιώργος Μερκής...

Το ζευγάρι επέλεξε μετά το tour του την Ελλάδα σε Αθήνα και Τήνο να πάει εξωτερικό και συγκεκριμένα στην πανέμορφη Ibiza της Ισπανίας.

Οι δυο τους ποζάρουν στο φακό με τα μαγιό τους, με το γνωστό μοντέλο σε ιδιαίτερα σέξι πόζες.

,Μ

Το ζευγάρι έβαλε μια ανάπαυλα στην επαγγελματική καθημερινότητα του και απολαμβάνει τις διακοπές τους σε πεντάστερο ξενοδοχείο.

Δείτε εικόνες από τον χώρο που βρίσκονται

΄λκμ

΄λκμ

΄'λ΄κ

'΄λ

λ,μ

΄λκμ

Επόμενο άρθρο

Έλια Ιωαννίδου-Αλέξανδρος Αλεξάνδρου:"Eίμαστε έτοιμοι να γίνουμε γονείς"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη τους κοινή τηλεοπτική εμφάνιση και όλα όσα αποκάλυψαν
28/05/2019 - 17:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σωτήρης Κοντιζάς: Οι οικογενειακές διακοπές σε ερημικό νησί(ΦΩΤΟ)

Με τη γυναίκα και τα παιδιά του στη Σχοινούσα
22/08/2019 - 11:20

Διακοπές...τέλος! 5+1 συμβουλές για να χάσεις τα κιλά που πήρες

Τα κεφάλια μέσα για το... επόμενο καλοκαίρι!
21/08/2019 - 15:00

Έτσι είναι η Δέσποινα Βανδή χωρίς... μακιγιάζ! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η τραγουδίστρια χωρίς φίλτρα
19/08/2019 - 14:56

Γερμανός ΥΠΕΣ: Προειδοποιεί τους πρόσφυγες που πηγαίνουν για διακοπές στη Συρία

Αν ένας Σύρος πρόσφυγας πηγαίνει τακτικά για διακοπές στην Συρία σημαίνει πως δεν διώκεται
18/08/2019 - 18:44

Τσιμιτσέλης-Γερονικολού: Καλοκαιρινή απόδραση στη Ρόδο (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από τις διακοπές του ζευγαριού
17/08/2019 - 11:50

Η Μόνικα Μπελούτσι απολαμβάνει τις διακοπές της στην Πάρο! (ΦΩΤΟ)

Κυκλοφόρησαν οι πρώτες φωτογραφίες τις Ιταλίδας σταρ από τις βόλτες της στο νησί
16/08/2019 - 15:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τον κατήγγειλαν γιατί πετούσε σκουπίδια και ζήτησε και τα ρέστα

Απίστευτες συμπεριφορές Δημοτών που βρίζουν ως απάντηση στην παρανομία τους

Υπουργός Παιδείας: Προτεραιότητα μας η Ειδική Αγωγή και Εκπαίδευση

"Υποσχεθήκαμε ότι το σχολείο αυτό θα το κάνουμε πρότυπο για να έχουμε χαρούμενα παιδιά"

Ύστατο χαίρε στο Νίκο Μουγιάρη στη γενέτειρα του Αθηένου

Παρουσία του Προέδρου Αναστασιάδη η κηδεία του μεγάλου ευεργέτη
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Γιατί ο Winnie the Pooh είναι απαγορευμένος στην Κίνα; (ΦΩΤΟ)

Το περιστατικό και η σύγκριση που απομάκρυναν τον "μελένιο" αρκούδο από τις οθόνες

Τον έπιασαν στα πράσα να καταγράφει βίντεο κάτω από φούστες γυναικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τράβηξε εκατοντάδες upskirting βίντεο που απεικονίζουν 555 άτομα, μεταξύ τους και παιδιά

Μακρόν: Ξεκαθαρίζει σε Τζόνσον να μην περιμένει νέα συμφωνία στο Brexit

Μέσα στις επόμενες 30 ημέρες όπως ήλπιζε ο Βρετανός Πρωθυπουργός

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 16:45KITCHEN LAB