Ψυχαγωγία

Οι ιδιοτροπίες της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον καφετζή του Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)

H Χριστιάνα Αριστοτέλους ως diva με τα όλα της...

Η αγαπημένη παρουσιάστρια, φαίνεται ότι έχει κάποιες απαιτήσεις στον καφέ της. Η Ιωάννα Λαμπροπούλου και ο Αλέξανδρος Ταραμουντάς "έστησαν" μια καλοστημένη φάρσα στον νέο καφετζή του Alpha, για το καλωσόρισμα.

Ο Αλέξανδρος παρήγγειλε καφέ για τη Χριστιάνα αλλά με κάποιες απαιτήσεις. Έπρεπε να ήταν με ροζ καλαμάκι, με 20 κόκκους καφέ και όταν της τον πάει στο καμαρίνι της να πει ένα ποιηματάκι. Ο "καφετζής" δε μπορούσε να πιστέψει στα αυτιά του αφού ήξερε από παλιά την Χριστιάνα και όπως είπε "Έπινε καφέ στο Μεταξουργείο στη Θεσσαλονίκη εκεί που ήταν τα τρένα και τώρα θέλει μου καφέ Νικαράουα;".  Πάντως ακολούθησε τις συμβουλές και μας χάρισε μια απίστευτη φάρσα με το ξεκαρδιστικό συνθηματικό του

Ροζ είναι τα παπάκια, ροζ είναι οι καρδιούλες

Ροζ είναι τα αρκουδάκια, ροζ είμαι και εγώ

ο Γιώργος ο πονηρός...

Επόμενο άρθρο

Η ερωτική σκηνή του Ντάνου που "ξεσήκωσε" τηλεθεατές και social media(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος πιο ερωτικός από μετά...
03/05/2018 - 15:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με αγάπη Χριστιάνα:Με συνεργό το Στέφανo Μιχαήλ κάνει φάρσα στο...Τατουάζ-BINTΕΟ

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου "μπήκε" στο αυτί του ηθοποιού και αναστάτωσε τα γυρίσματα
26/10/2018 - 17:04

Φάρσα το τηλεφώνημα για βόμβα στο Δικαστικό Μέγαρο Πάφου

Στο σημείο έσπευσαν μέλη της Αστυνομικής Διεύθυνσης Πάφου και πυροτεχνουργός
15/06/2018 - 13:57

Η ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με την .... βαλίτσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Θύματα για ακόμα μία φορά οι ανυποψίαστοι πολίτες που... έπεσαν στα δίχτυα της!
30/05/2018 - 16:27

Η απίστευτη φάρσα του "Με αγάπη Χριστιάνα" με ένα τεχνολογικό "θαύμα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου και ο Αλέξανδρος Ταραμουντάς βρίσκουν τα "θύματα" και σπάνε πλάκα
11/04/2018 - 14:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τα λύματα της Άλασσας καταλήγουν στο φράγμα του Κούρη (BINTEO)

Πως απαντά η Προϊστάμενη Υπηρεσίας Αποχετεύσεων και Ανακύκλωσης

Κινδυνεύουν λόγω...selfie οι φώκιες του Ακάμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Σπεύδουν στην περιοχή για να φωτογραφηθούν με τη νεογέννητη Αφροδίτη

Κλειστός ο παλαιός δρόμος Λεμεσού - Πάφου λόγω προβλήματος διάβρωσης

Η Αστυνομία καλείς τους οδηγούς να συμμορφώνονται με την προσωρινή οδική σήμανση
Ελλάδα

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος

Τραγικό θάνατο βρήκε 27χρονος στη Σαντορίνη

O άτυχος άνδρας βρέθηκε νεκρός σε δύσβατο σημείο στο Ημεροβίγλι
Διεθνή

Γιατί η Ζιμπάμπουε κινδυνεύει να μείνει χωρίς ψωμί;

Μέσα σε λίγες μέρες τα αποθέματα σιταριού έχουν μειωθεί στους 6 χιλιάδες τόνους

Παγώνει δια νόμου η μεταφορά των F35 στην Τουρκία

Πληρώνει τη βίαιη συμπεριφορά σωματοφυλάκων του ο Ερντογάν σε βάρος Αμερικανών διαδηλωτών

Ανακαλείται η βρετανική υπηκοότητα της «νύφης του ISIS»

Η 19χρονη που ζήτησε να επιστρέψει στη Συρία έχει διχάσει τη βρετανική κοινωνία

tv news

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ