Ψυχαγωγία

Οι... καραόλοι της Ελπίδας και το τρολ του Λούη (ΒΙΝΤΕΟ)

Σάτιρα και πολλές στιγμές γέλιου μας χάρισε για μια ακόμη Παρασκευή ο Λούης Πατσαλίδης και το "Λούης Night Show".

Ο γνωστός stand up comedian, ο οποίος σαρώνει σε νούμερα τηλεθέασης μέσα από το show του Alpha, μεταξύ άλλων τρόλαρε την Ελπίδα Ιακωβίδου, η οποία από τις 8 το πρωί ξεκίνησε να τρώει ...καραόλους. 

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

 

Επόμενο άρθρο

"Με έβαλαν να διαλέξω ή τη ζωή μου ή τη ζωή του μωρού μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Soundtrack of love... αύριο στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
09/11/2019 - 16:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Πατσαλίδης: Τα συγκινητικά λόγια...πριν "αποχαιρετήσει" την 4η σεζόν (VID)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο αγαπημένος stand up - comedian πριν "ρίξει αυλαία" για φέτος
11/07/2020 - 11:05

Το τελευταίο "διάγγελμα" του Λούη Πατσαλίδη για την...4η σεζόν (ΦΩΤΟ)

"Έκαμνε λάθη η Αστέρω, τρεις εκπομπές "home edition" τις γυρίσαμε δεύτερη φορά..."
10/07/2020 - 11:43

Ο Λούης Πατσαλίδης τραγουδά μέχρι και...Μίλτο Πασχαλίδη στο season-finale (VID)

Τι εκπλήξεις μας επιφυλάσσει για το φινάλε ο αγαπημένος stand up – comedian;
08/07/2020 - 13:12

O Κυβερνητικός εκπρόσωπος "εισβάλλει" στο..."Λούης Νight Show" (BINTEO)

Η επική τηλεοπτική συνάντηση και η συζήτηση για το μουστάκι
02/07/2020 - 11:03

Λούης Πατσαλίδης: Για βουτιές στη θάλασσα μαζί με την...κόρη του (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο με την μικρή αδυναμία του
29/06/2020 - 09:47

"Παράδοση κατ' οίκον": Η έκπληξη του Πατσαλίδη στον Παναγιώτη Κυριάκου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χατζηαδάμου υποδέχεται τον ηθοποιό παρέα με τη ζωντανή ορχήστρα της
28/06/2020 - 08:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος είχαν οι έρευνες για τον εντοπισμό 17χρονης από τη Λεμεσό

Βρέθηκε από μέλη της Αστυνομίας στην επαρχία Λάρνακας

Μια εργαζόμενη, ένας ποδοσφαιριστής και πέντε μετανάστες τα νέα κρούσματα

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανήλθε σε 1.021

Άρχισε η επιστροφή των εκδρομέων: Πού παρατηρείται πυκνή τροχαία κίνηση

Ποια είναι η κατάσταση του οδικού δικτύου το απόγευμα - Οι οδηγίες της Αστυνομίας
Ελλάδα

Στα 31 τα νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 4 εντοπίστηκαν από ελέγχους στις πύλες εισόδου της χώρας

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση
Διεθνή

Οι Τούρκοι ψάχνουν τη φόρμουλα για να καλύψουν τις αγιογραφίες στην Αγία Σοφία

Δύο ιμάμηδες και 4 μουεζίνηδες θα διορίσει η Διεύθυνση Θρησκευτικών Υποθέσεων της Άγκυρας

Ανθρώπινο σφάλμα πίσω από την πτώση του ουκρανικού Boeing 737 στο Ιράν

Η αεροπορική τραγωδία στοίχισε τη ζωή σε 178 ανθρώπους - Τα ευρήματα νέας έκθεσης

Πάπας Φραγκίσκος για Αγία Σοφία: "Είμαι πολύ πονεμένος"

Όσα είπε στην κυριακάτικη ομιλία του στην πλατεία του Αγίου Πέτρου

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 20:20ALPHA NEWS