Ψυχαγωγία

Οι... καραόλοι της Ελπίδας και το τρολ του Λούη (ΒΙΝΤΕΟ)

Σάτιρα και πολλές στιγμές γέλιου μας χάρισε για μια ακόμη Παρασκευή ο Λούης Πατσαλίδης και το "Λούης Night Show".

Ο γνωστός stand up comedian, ο οποίος σαρώνει σε νούμερα τηλεθέασης μέσα από το show του Alpha, μεταξύ άλλων τρόλαρε την Ελπίδα Ιακωβίδου, η οποία από τις 8 το πρωί ξεκίνησε να τρώει ...καραόλους. 

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

 

Επόμενο άρθρο

"Με έβαλαν να διαλέξω ή τη ζωή μου ή τη ζωή του μωρού μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Soundtrack of love... αύριο στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
09/11/2019 - 16:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης έρχεται και θα τρολάρει από Λιλλήκα μέχρι και μια...μπανάνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Παρασκευή στις 21:15 ένα ξεκαρδιστικό επεισόδιο που δεν πρέπει να χάσεις
13/12/2019 - 17:42

Λούης Πατσαλίδης:"Θα γινόμουν βουλευτής με έναν όρο..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το μεγάλο απωθημένο, η κριτική της Αστέρως και γιατί τον εκνευρίζουν τα Χριστούγεννα
12/12/2019 - 12:07

O μάχιμος δημοσιογράφος που..."πάγωσε" και το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ζωντανή μετάδοση που δεν πέρασε ασχολίαστη και το δώρο του stand up comedian
08/12/2019 - 22:36

Ο Λούης τρολάρει μέχρι τελικής πτώσης τις "προσφορές" στο Black Friday(ΒΙΝΤΕΟ)

Με καλεσμένο τον Λάμπη Λιβιεράτο έρχεται το πιο ξεκαρδιστικό επεισόδιο
06/12/2019 - 12:55

Αιφνιδιάζει η Άντρη Καραντώνη:"Με παρακολουθούσε είχε εμμονή μαζί μου-Φοβόμουν"

Το παράπονο στον Λούη Πατσαλίδη και ο....stalker που την "κυνηγούσε"
30/11/2019 - 21:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τίμησαν τους πεσόντες αστυνομικούς και εθελοντές (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία εξακολουθεί να αναζητεί ένα αγνοούμενο μέλος της από το 1964

Λευκωσία: Εξαφανίστηκε ξανά η 16χρονη Βιβιάνα

Απουσιάζει από την οικία της από χθες το απόγευμα

Λεμεσός: Αυτόν καταζητούν οι αρχές για υπόθεση βαριάς σωματικής βλάβης (ΦΩΤΟ)

Η αστυνομία καλεί οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να βοηθήσει στον εντοπισμό
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Δέκα μέρες «στον πάγο» η Γαλλία (ΦΩΤΟ)

Φόβοι ότι οι απεργιακές κινητοποιήσεις θα επηρεάσουν τον τουρισμό της εορταστικής περιόδου

Φονικός σεισμός 6,8 Ρίχτερ στις Φιλιππίνες (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα κορίτσι έξι ετών έχασε τη ζωή του

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ