Ψυχαγωγία

Οι πρωταγωνιστές της σειράς «Έλα στη θέση μου» σε νέες περιπέτειες(ΦΩΤΟ)

Η Ευαγγελία Συριοπούλου, ο Γιάννης Τσιμιτσέλης και ο Μαρίνος Κόνσολος, επέστρεψαν στα τηλεοπτικά πλάτό για τα γυρίσματα της νέας σεζόν της επιτυχημένης κωμικής σειράς του Alpha, «Έλα στη θέση μου».

Οι πρωταγωνιστές της σειράς πόζαραν μαζί και ανάρτησαν μία selfie στο Instagram, ανακοίνωνοντας την επιστροφή τους στις υποχρεώσεις τους. «Εμείς είμαστε στη θέση μας», έγραφε η λεζάντα της φωτογραφίας που αναρτήθηκε στον λογαριασμό της Ευαγγελίας Συριοπούλου.

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

Έξαλλοι οι κάτοικοι της Μυκόνου με το νέο βίντεο κλιπ του...J Balvin! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πανκ φιγούρες, μαύρα κοράκια να πετάνε στον ουρανό και κόκκινα αίματα στο νησί των Ανέμων
29/08/2019 - 09:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tα γενέθλια του Υπουργού Υγείας μέσω Skype και πόσα τεστ κορωνοϊου έκανε (VID)

Μια εκ βαθέων εξομολόγηση στον Alpha Kύπρου για τη δύσκολη διαχείριση της πανδημίας
28/05/2020 - 21:04

Είναι επίσημο! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου εντάσσεται στο δυναμικό του Alpha (ΦΩΤΟ)

Ο πρωτότυπος τρόπος που αποκάλυψε το κανάλι τη μεταγραφή της και οι πρώτες πληροφορίες
28/05/2020 - 16:06

«Μένουμε στο σπίτι» με την Άννα Βίσση να τραγουδά… στον ALPHA Κύπρου!

«Όσο έχω φωνή θα σου τραγουδάω»… και στις όμορφες και στις δύσκολες στιγμές!
29/04/2020 - 17:56

Οι μάσκες πέφτουν απόψε στο "Κάρμα" και κάποιος θα βάψει τα χέρια του με...αίμα

Η διπλή ζωή, η κατακραυγή της κοινωνίας, ο έρωτας και η προδοσία στοιχειώνουν ένα έγκλημα
26/01/2020 - 11:31

"Κάρμα": Άγριο φονικό τερματίζει μία διπλή ζωή... (ΦΩΤΟ)

Ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
21/01/2020 - 11:09

Το "Deal" ...επέστρεψε στον Alpha! Μάθετε πότε κάνει πρεμιέρα και τον νέο κανόνα

Δυναμική επιστροφή για Φερεντίνο με εκπλήξεις και χιλιάδες συμμετοχές
08/01/2020 - 20:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΠΣΕΜ: Το Υπουργείο Παιδείας να κατανοήσει επιτέλους την κρισιμότητα των στιγμών

Κάνουν λόγο για προχειρότητα στην αντιμετώπιση ζητημάτων

Kήρυξαν ως φυλακή δωμάτια στο Eden για κρατούμενους στις Κεντρικές με κορωνοϊό

Πρώτη συνάντηση Υπουργού Δικαισύνης και Ad hoc Επιτροπής για αποσυμφόρηση των φυλακών
Ελλάδα

Τραγωδία στην Ηγουμενίτσα: Δίχρονο κοριτσάκι πνίγηκε στα κάγκελα της κούνιας του

Το μικρό παιδί βρέθηκε το πρωί από τους γονείς του νεκρό

Ανοίγουν ειδικά σχολεία, δημοτικά και ξενοδοχεία σήμερα στην Ελλάδα

Η χώρα περνάει στην πέμπτη φάση χαλάρωσης των περιοριστικών μέτρων

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 01/06/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ