Ψυχαγωγία

Οι τρυφερές ευχές της Μπαλατσινού στον Κικίλια για τα γενέθλια του (ΦΩΤΟ)

Γενέθλια έχει σήμερα ο υπουργός Υγείας της Ελλάδας Βασίλης Κικίλιας και η σύζυγος του, Τζένη Μπαλατσινού, ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό μία σπάνια φωτογραφία από το προσωπικό της άλμπουμ.

Σε αυτή, ο Βασίλης Κικίλιας φαίνεται να φιλάει τρυφερά τη σύζυγό της, στο μέτωπο και να της δίνει μία σφιχτή αγκαλιά.

Το στιγμιότυπο η Τζένη Μπαλατσινού συνόδευσε με τα εξής λόγια:

"Χρόνια πολλά μωρό μου! Να είσαι δυνατός, υγιής, και να μπορείς να προσφέρεις πάντα"

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

"Είναι δύσκολο να αφήνω την τριών μηνών κορούλα μου και να πηγαίνω για δουλειά"

Ο Θανάσης Πατριαρχέας για τη νέα του ζωή και καθημερινότητα ως μπαμπάς
15/05/2020 - 09:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανδρέας Γεωργίου: H έκπληξη στο γηροκομείο για τα γενέθλια της γιαγιάς του (VID)

Συγκινεί ο Κύπριος σκηνοθέτης και ηθοποιός με την ανάρτηση του
30/06/2020 - 15:32

Kυριάκος Μητσοτάκης: Η τρυφερή εικόνα για τα 17α γενέθλια της κόρης του (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές που μοιράστηκε ο Πρωθυπουργός για την (όχι και τόσο) μικρή Δάφνη
30/06/2020 - 10:44

ΔΗΣΥ: Ετοιμάζονται για γενέθλια το άλλο Σάββατο

Ανακοινώνεται άνοιγμα προς την κοινωνία ενόψει του ιδελογικοπολιτικού συνεδρίου
28/06/2020 - 10:05

Λιονέλ Μέσι: Ο μάγος που έδωσε άλλο νόημα στο ποδόσφαιρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο άνθρωπος που σε κάνει να λατρεύεις το άθλημα κλείνει σήμερα τα 33 του χρόνια
24/06/2020 - 20:00

Ελένη Χατζίδου: Το μίνι-πάρτυ για τα...γενέθλια του Ετεοκλή Παύλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τρυφερές ευχές, η εντυπωσιακή τούρτα και το στιγμιότυπο που δημοσίευσε
17/06/2020 - 16:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Οδόφραγμα! Αμέσως τώρα!» ζητούν οι κάτοικοι της Λουρουτζίνας

Πραγματοποιούν εκδήλωση διαμαρτυρίας ζητώντας την διάνοιξη οδοφράγματος

Επέστρεψε από την Αλβανία και εντοπίστηκε θετικός στον κορωνοϊό

Ένα νέο κρούσμα της πανδημίας ανακοίνωσε το Υπουργείο Υγείας μέσα από τα test επιβατών

"Καμίνι" και αύριο η Κύπρος με το θερμόμετρο να δείχνει 40 βαθμούς Κελσίου

Nέα κίτρινη προειδοποίηση από τη Μετεωρολογική Υπηρεσία για υψηλές θερμοκρασίες
Ελλάδα

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας
Διεθνή

Περισσότερα από 6.200 νέα κρούσματα κορωνοϊού στη Ρωσία

Κατέχει τον τέταρτο μεγαλύτερο απολογισμό κρουσμάτων στον κόσμο

Τσαβούσογλου: Στην Ισπανία υπάρχουν τζαμιά που μετατράπηκαν σε εκκλησίες

«Απορρίπτουμε την καταδίκη της ΕΕ για την Αγιά Σοφιά»

Υποχρεωτική η χρήση μάσκας στους κλειστούς δημόσιους χώρους, λέει ο Μακρόν

«Πρέπει να προβλέψουμε και να προετοιμαστούμε» για μια επανεκκίνηση της επιδημίας

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 20:20ALPHA NEWS