Ψυχαγωγία

Οικονομάκου:Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στο σύζυγό της και η...μυστική βάφτιση

Γενέθλια έχει ο άντρας της ζωής της Αθηνά Οικονομάκου, επιχειρηματίας Φίλιππος Μιχόπουλος, με την ίδια να του χαρίζει τα πιο τρυφερά λόγια ανήμερα της εορτής του.

Ο γοητευτικός σύζυγος της ηθοποιού γίνεται 37 ετών και ποζάρει στο φακό της Αθηνάς. Περηφάνια, αγάπη, ευγνωμοσύνη είναι κάποια από τα συναισθήματα της Αθηνάς Οικονομάκου, τα οποία εξέφρασε δημόσια τονίζοντας πόσο σπάνιος είναι.

Δείτε την σχετική ανάρτηση

Χρόνια σου πολλά αγάπη μου 🎉🎈🎊🎂
Είσαι σπάνιος...νιώθω ευγνώμων και είμαι πολύ περήφανη για σένα!! Να σε χαιρόμαστε🙏🏼
Σε αγαπάμε πολύ 

Αξίζει να τονιστεί, ότι η Αθηνά Οικονομάκου διέψευσε κιόλας, τις φήμες περί κρυφής βάφτισης του μικρού τους γιου, Μάξιμου. Φήμη που κυκλοφορεί έντονα τις τελευταίες ημέρες για προετοιμασίες του μυστηρίου. Η ίδια δήλωσε με μια λιτή απάντηση "Δεν έχει γίνει ακόμη βάφτιση".

Επόμενο άρθρο

Η κόρη της Δέσποινας Βανδή μας έδειξε το σώμα της με μαγιό και μείναμε...άφωνοι!

Το καλλίγραμμο κορμί και η καλλιτεχνική φωτογραφία στη παραλία
07/08/2019 - 11:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Βράνιες γιόρτασε τα γενέθλια του... βρίζοντας τον Ολυμπιακό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέφρενο γλέντι για τον Βόσνιο ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ για τα 30α του γενέθλια
22/10/2019 - 14:37

Άγνωστοι "έσωσαν" το πάρτι για τα πέμπτα γενέθλια αυτιστικού κοριτσιού (ΦΩΤΟ)

Εντελώς άγνωστοι τη γέμισαν αγάπη και δώρα και γιόρτασαν μαζί της τα γενέθλιά της
20/10/2019 - 11:33

Κατερίνα Παπουτσάκη: "Δεν είμαστε σίγουροι αν θα βαφτίσουμε το μωρό"

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός για τον επτά μηνών γιο της
12/10/2019 - 15:49

Αθηνά Οικονομάκου: Η αποκάλυψη on air για το δεύτερο παιδί!

Έτοιμη να γίνει ξανά μανούλα δηλώνει η γνωστή ηθοποιός
12/10/2019 - 12:39

Αθηνά Οικονομάκου: Όσα αποκάλυψε για τη μυστική βάφτιση του γιου της

Ο λόγος που δεν έγινε στη Σαντορίνη και το... δεύτερο παιδάκι
11/10/2019 - 15:16

Bάφτιση Jr.Εφραίμ:Η παραμυθένια διακόσμηση και οι νέες ακυκλοφόρητες φωτογραφίες

Τα γλυκά, τα χρώματα και η χαρά του ζευγαριού για το νεοφώτιστο
08/10/2019 - 13:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τις πληγές της μετρά η Λεμεσός μετά το πέρασμα της καταιγίδας

Κίτρινη προειδοποίηση μέχρι τα μεσάνυχτα της Τετάρτης εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Κατήγγειλε κλοπή αυτοκινήτου αλλά...είχε ξεχάσει που πάρκαρε (ΒΙΝΤΕΟ)

Είχε μεταβεί στη Λεμεσό σε μπαράκι με φίλους όπου διασκέδαζε καταναλώνοντας αλκοόλ

Χειροπέδες σε αστυφύλακα από τους "Αδιάφθορους" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεσκέπασαν συνάδελφο τους αστυνομικό και του φόρεσαν χειροπέδες
Ελλάδα

Σύγκρουση λέμβου με πρόσφυγες και σκάφους του Λιμενικού στην Κω

Αγνοούνται ένα ανήλικο παιδί και δύο άντρες - Συνεχίζονται οι έρευνες

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού
Διεθνή

ΗΒ: Χωρίς απάντηση το ερώτημα περί εκλογών ή προώθησης του νομοσχεδίου Brexit

Τουσκ: Θα εισηγηθεί στους Ευρωπαίους ηγέτες να αποδεχθούν το αίτημα για αναβολή

Έσεξ: Πολλά τα ερωτηματικά που καλείτε να λύση η Βρετανική Αστυνομία

Βρέθηκαν 39 πτώματα μεταξύ τους και ένας ανήλικος σε φορτηγό

Άρση όλων των κυρώσεων που επιβλήθηκαν στην Τουρκία ανακοίνωσε ο Τραμπ

"Ορισμένοι Αμερικανοί στρατιώτες θα παραμείνουν στη Συρία"

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/10/2019 - 06:00KITCHEN LAB