Ψυχαγωγία

Οικονομόπουλος-Αραβανή: Οι νέες λεπτομέρειες για τη σχέση τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Έντονες είναι οι φήμες χωρισμού τις τελευταίες μέρες για τη σχέση του Νίκου Οικονομόπουλου και της Ευαγγελίας Αραβανή...

Αν και έχουν γραφτεί πολλά δημοσιεύματα που τους θέλουν να μην είναι μαζί και άλλα που γράφουν ότι δεν υπάρχει σενάρiο χωρισμού, η Φαίη Σκορδά μέσα από την εκπομπή της έκανε μια αποκάλυψη για το ζευγάρι. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Ήμουν για φαγητό με φίλους και συνάντησα τον Χάρη Σιανίδη. Τον ρώτησα για το σκηνικό με τον Νίκο Οικονομόπουλο και την Ευαγγελία Αραβανή. Μου λέει “τώρα έφυγα από το σπίτι του Οικονομόπουλου και ήταν εκεί και η Ευαγγελία Αραβανή. Καθόντουσαν στον καναπέ και μιλούσαν”. Χθες το βράδυ. Επειδή ακούστηκαν αρκετά σας λέω ότι χθες ήταν μαζί στο σπίτι.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή: 

 

Επόμενο άρθρο

Τάμτα για Φουρέιρα: "Γιατί το κάνετε αυτό; Είναι λάθος να με συγκρίνετε"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Εννοείται θέλω να εκπροσωπήσω στο μέλλον την Ελλάδα"
08/02/2019 - 12:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Bασάλος "σπάει τη σιωπή" του και απαντά πρώτη φορά στην...Φαίη Σκορδά

"Πάει στην κατινιά...Δεν έχουμε μιλήσει από τότε και δεν έχουμε λύσει την παρεξήγηση"
22/08/2019 - 10:18

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μιλά για την κόντρα του με τον Ουγγαρέζο και τη Σκορδά

Όσα αποκάλυψε τρεις μήνες μετά την παρεξήγηση τους
21/08/2019 - 10:46

Γ. Λιάγκας: Μιλά για την προσωπική του ζωή και το ενδεχόμενο ενός δεύτερου γάμου

Όσα αποκάλυψε ο παρουσιαστής για την προσωπική του ζωή μετά το διαζύγιο
17/08/2019 - 10:33

Ο Γιώργος Λιάγκας μιλά για τη Φαίη Σκορδά και τη σχέση τους!

Πως είναι οι σχέσεις του ζευγαριού μετά το διαζύγιο τους
16/08/2019 - 11:36

Οι βουτιές της Σκορδά με τα παιδιά της και το...σχόλιο του Γιώργου Λιάγκα(ΦΩΤΟ)

Ο πρώην άφησε ένα λιτό σχόλιο κάτω από την φωτογραφία της οικογένειας του
05/08/2019 - 19:22

Αυτός είναι ο νέος έρωτας της... Ευαγγελίας Αραβανή (ΦΩΤΟ)

Σέξι με παιδιά και με πρώην γνωστή Κύπρια τραγουδίστρια
03/08/2019 - 13:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στιγμές αγωνίας για ζεύγος τουριστών στη θάλασσα του Πισσουρίου (ΦΩΤΟ)

Το jet ski στο οποίο επέβαιναν αναποδογυρίστηκε και σώθηκαν χάρη στους ναυαγοσώστες

Εμπρησμό "βλέπουν" Αστυνομία και Πυροσβεστική για τη φωτιά σε πολυτελές όχημα

Για την κατάσβεση της πυρκαγιάς ανταποκρίθηκαν μέλη της Υπηρεσίας με δύο οχήματα

Έφοδος του ΟΠΕ σε δύο υποστατικά στην Πάφο για πάταξη του ηλεκτρονικού τζόγου

Κατασχέθηκαν 20 πύργοι υπολογιστών, κάμερες παρακολούθησης και χρηματικό ποσό
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Καθηλώνουν στο έδαφος τα αεροπλάνα της British Airways οι εργαζόμενοι

Χιλιάδες επιβάτες αναμένεται να επηρεαστούν από δυναμικές απεργιακές κινητοποιήσεις

Oύτε σε Ελλάδα, ούτε σε Κύπρο το ιρανικό δεξαμενόπλoιο "Adrian Darya 1" (XAΡΤΗΣ)

Άλλαξε ρότα και κατευθύνεται προς το λιμάνι της Μερσίνας στα τουρκικά παράλια

Οκτακόσια πύρινα μέτωπα καίνε τον Αμαζόνιο (ΦΩΤΟ)

Στέλνει τον στρατό ο Βραζιλιάνος Πρόεδρος, έτομος να βοηθήσει δηλώνει ο Τράμπ

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/08/2019 - 15:20Η ΦΑΜΙΛΙΑ