Ψυχαγωγία

Οικονομόπουλος-Αραβανή: Οι νέες λεπτομέρειες για τη σχέση τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Έντονες είναι οι φήμες χωρισμού τις τελευταίες μέρες για τη σχέση του Νίκου Οικονομόπουλου και της Ευαγγελίας Αραβανή...

Αν και έχουν γραφτεί πολλά δημοσιεύματα που τους θέλουν να μην είναι μαζί και άλλα που γράφουν ότι δεν υπάρχει σενάρiο χωρισμού, η Φαίη Σκορδά μέσα από την εκπομπή της έκανε μια αποκάλυψη για το ζευγάρι. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Ήμουν για φαγητό με φίλους και συνάντησα τον Χάρη Σιανίδη. Τον ρώτησα για το σκηνικό με τον Νίκο Οικονομόπουλο και την Ευαγγελία Αραβανή. Μου λέει “τώρα έφυγα από το σπίτι του Οικονομόπουλου και ήταν εκεί και η Ευαγγελία Αραβανή. Καθόντουσαν στον καναπέ και μιλούσαν”. Χθες το βράδυ. Επειδή ακούστηκαν αρκετά σας λέω ότι χθες ήταν μαζί στο σπίτι.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή: 

 

Επόμενο άρθρο

Τάμτα για Φουρέιρα: "Γιατί το κάνετε αυτό; Είναι λάθος να με συγκρίνετε"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Εννοείται θέλω να εκπροσωπήσω στο μέλλον την Ελλάδα"
08/02/2019 - 12:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Φαίη Σκορδά από παρουσιάστρια.... "δασκάλα" (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε με το μικρό της γιο
01/04/2019 - 15:07

Και όμως...η Φαίη Σκορδά "έφαγε πόρτα" από εστιατόριο πασίγνωστου chef!

Mετανοεί ο chef ... ανένδοτη η Σκορδά να τον "συγχωρέσει"
23/03/2019 - 11:49

Φαίη Σκορδά: Τα μυστικά ομορφιάς της και η "βίβλος" στο μακιγιάζ της!

Όλα όσα αποκαλύπτει η γνωστή παρουσιάστρια για την... λάμψη της
21/03/2019 - 12:01

Η Φαίη Σκορδά μιλά για το διαζύγιο με τον Λιάγκα:"Δεν φανταζόμουν ότι θα χώριζα"

Όσα δήλωσε για τον γάμο, τη μητρότητα και τις προτεραιότητες της
16/03/2019 - 09:41

Εκτός εαυτού η Σκορδά: Έγινα έξαλλη-Μάλωσα με τον αρχισυντάκτη και τον Γεωργαντά

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η παρουσιάστρια για την δύσκολη θέση που ήρθε
11/03/2019 - 14:43

Φαίη Σκορδά: «Για μένα ήταν λάθος που η Φουρέιρα και η Τάμτα πήγαν με την Κύπρο»

Όλα όσα ανέφερε η παρουσιάστρια και τί δήλωσε για την ελληνική συμμετοχή
07/03/2019 - 11:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχηγός Αστυνομίας: "Εάν υπάρχουν ευθύνες θα αποδοθούν" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αναγνωρίζουμε ότι έχουν εγερθεί ερωτήματα για τους χειρισμούς της Αστυνομίας"

Αυτό είναι το σημείο που υπέδειξε ο 35χρονος ότι πέταξε τη μικρή Sierra (ΦΩΤΟ)

Η φρικιαστική περιγραφή για τον τρόπο που απαλλάχθηκε το άψυχο σώμα της 6χρονης

Ματσάκης: "Είναι η πρώτη φορά που έχει συμβεί κάτι τέτοιο στην Κύπρο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι σημαίνει όταν το πτώμα βρίσκεται σε κατάσταση σαπωνοποίησης;
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Στους 290 ο αριθμός νεκρών από τις φονικές εκρήξεις στη Σρι Λανκα (ΦΩΤΟ)

Συνελήφθησαν 24 άτομα αλλά ακόμα να διαπιστωθεί ποιος βρίσκεται πίσω από τις επιθέσεις

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ