Ψυχαγωγία

Οικονομόπουλος-Αραβανή: Οι νέες λεπτομέρειες για τη σχέση τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Έντονες είναι οι φήμες χωρισμού τις τελευταίες μέρες για τη σχέση του Νίκου Οικονομόπουλου και της Ευαγγελίας Αραβανή...

Αν και έχουν γραφτεί πολλά δημοσιεύματα που τους θέλουν να μην είναι μαζί και άλλα που γράφουν ότι δεν υπάρχει σενάρiο χωρισμού, η Φαίη Σκορδά μέσα από την εκπομπή της έκανε μια αποκάλυψη για το ζευγάρι. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Ήμουν για φαγητό με φίλους και συνάντησα τον Χάρη Σιανίδη. Τον ρώτησα για το σκηνικό με τον Νίκο Οικονομόπουλο και την Ευαγγελία Αραβανή. Μου λέει “τώρα έφυγα από το σπίτι του Οικονομόπουλου και ήταν εκεί και η Ευαγγελία Αραβανή. Καθόντουσαν στον καναπέ και μιλούσαν”. Χθες το βράδυ. Επειδή ακούστηκαν αρκετά σας λέω ότι χθες ήταν μαζί στο σπίτι.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή: 

 

Επόμενο άρθρο

Τάμτα για Φουρέιρα: "Γιατί το κάνετε αυτό; Είναι λάθος να με συγκρίνετε"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Εννοείται θέλω να εκπροσωπήσω στο μέλλον την Ελλάδα"
08/02/2019 - 12:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Φαίη Σκορδά μας δείχνει το καλλίγραμμο κορμί της και το πιο μοδάτο μαγιό

Το πρώτο μπάνιο της παρουσιάστριας είναι γεγονός
24/05/2020 - 12:11

A. Γιούσεφ: Όσα αποκάλυψε για την 3μηνη σχέση με τον Οικονομόπουλο (ΒΙΝΤΕΟ)

H ιστορία αγάπης με τον λαϊκό τραγουδιστή και ο ρόλος που έπαιξε ο...μάνατζερ
14/05/2020 - 19:29

Λιάγκας - Σκορδά: Ξανά μαζί στο πάρτυ - υπερπαραγωγή του γιου τους (ΦΩΤΟ)

Μπαλόνια, τούρτα σούπερ ηρώων και αγκαλιές για τον μικρό Δημήτρη
13/05/2020 - 07:56

Eίναι επίσημο! Ο Ηλιόπουλος μετακομίζει για να είναι δίπλα στην Σκορδά (ΦΩΤΟ)

Η αποκάλυψη μέσω προσωπικού συνεργάτη και οι πρώτες πληροφορίες για το επόμενο βήμα
13/05/2020 - 07:25

H Φαίη Σκορδά απαντά αν θα συγκατοικήσει με τον σύντροφό της!

Η παραξήγηση on air και οι... διευκρινήσεις
08/05/2020 - 17:23

Περήφανη μαμά η Φαίη Σκορδά: Tα αγόρια της ζωγράφισαν το...πορτρέτο της (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή δημιουργία που της πρόσφεραν με αφορμή τη γιορτή της μητέρας που πλησιάζει
07/05/2020 - 07:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Η σκέψη στα παιδιά που βίωσαν τραυματικά τον εγκλεισμό"

Το μήνυμα της Επιτρόπου με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα του Παιδιού

Ώρες αγωνίας για την 87χρονη Έλλη από τη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Χάθηκαν τα ίχνη της από το πρωί - Η έκκληση της Αστυνομίας για τον εντοπισμό της
Ελλάδα

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου
Διεθνή

Αθώος ο Πρωθυπουργός της Μάλτας για το θάνατο μεταναστών στη θάλασσα

Δεν υπήρξε καμία απόδειξη ή μαρτυρία που να στηρίζουν τις κατηγορίες εναντίον του

Τελετή .. εξορκισμού πίσω από το θάνατο 10χρονης στην Αλγερία

Χειροπέδες σε 28χρονο για την πρωτοφανή υπόθεση - Έρευνα διέταξε εισαγγελέας

Brexit: Προειδοποίηση Μπαρνιέ στον Τζόνσον για «no deal»

Ο επικεφαλής διαπραγματευτής της Ε.Ε. κατηγορεί τη βρετανική Κυβέρνηση

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 17:10ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ