Ψυχαγωγία

Όλα όσα έγιναν στην λαμπερή πρεμιέρα της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Λαμπερή ήταν η πρεμιέρα της πολυαναμενόμενης ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι"!

Διαβάστε επίσης: Βουράτε Γειτόνοι: H εντυπωσιακή είσοδος των πρωταγωνιστών με...διπλοκάμπινο

Όλοι οι πρωταγωνιστές των "Γειτόνων" άκρως ενθουσιασμένοι για την πρεμιέρα της ταινίας που δούλεψαν σκληρά όλο το καλοκαίρι μίλησαν στην κάμερα της εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μοιράστηκαν τα συναισθήματα τους. Ανάμεσα τους και ο επιτυχημένος σεναριογράφος Γιώργος Τσιάκκας όπου δήλωσε:

Το μωρό μας ενηλικιώνεται μετά από 18 χρόνια και περπατά μόνο του σε καινούργιους δρόμους, όμορφους δημιουργικούς και είμαι πολύ χαρούμενος που είμαι εδώ με όλους τους συναδέλφους που έδωσαν ψυχή γι' αυτή την ταινία...

Δείτε όλα όσα δήλωσαν οι πρωταγωνιστές της ταινίας: 

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Παπαδόπουλος: «Όταν έμαθα για την αποχώρηση της Πάολα...»

Τα νέα... "καρφιά" του Κύπριου τραγουδιστή μετά την αποχώρηση και της Πάολα από το σχήμα
21/03/2019 - 15:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι γεγονός! Η Ναστάζια έτοιμη να μαγέψει και την... Ελλάδα!

Ήρθε η στιγμή οι "καλαμαράδες" να τρέξουν με τους Γειτόνους
06/04/2019 - 11:44

Game of Thrones: Επίσημη πρεμιέρα για τον τελευταίο κύκλο της σειράς! (ΦΩΤΟ)

Το παρόν τους έδωσαν όλοι οι ηθοποιοί που πέρασαν από τη σειρά
05/04/2019 - 13:50

La Casa de Papel: Το νέο trailer και η ημερομηνία πρεμιέρας της τρίτης σεζόν!

Η πολυαναμενόμενη σειρά επιστρέφει - Όλες οι νέες πληροφορίες
02/04/2019 - 08:56

Η "εισβολή των Γειτόνων" στο... Λούης Night Show! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ναστάζια, ο Αρτεμάκης, η Βαθούλα, ο Όμορφος και ο Κάττος μαζί με τον Λούη
30/03/2019 - 15:22

Κοσμοσυρροή στις κινηματογραφικές αίθουσες για το "Βουράτε Γειτόνοι"! (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από το αδιαχώρητο που γίνεται στις κινηματογραφικές αίθουσες...
27/03/2019 - 11:16

Βουράτε Γειτόνοι: H εντυπωσιακή είσοδος των πρωταγωνιστών με...διπλοκάμπινο

Η Πέπα και Ρίκκος μαζί σε μια ανατρεπτική άφιξη στην μεγάλη πρεμιέρα της ταινίας
21/03/2019 - 12:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θέλουν να μετατρέψουν στρατιωτική περιοχή σε πάρκο στα κατεχόμενα

Πρόκειται για περιοχή έκτασης 357 στρεμμάτων στην επαρχία Λευκωσίας

Βαθιά θλίψη Προέδρου Αναστασιάδη για το θάνατο της Έλλης Χάσικου

"Η αγαπημένη μας Έλλη Χάσικου έφυγε, μετά από τριετή μάχη με τον καρκίνο"

Μαχαιρώματα στην Πάφο με έναν σοβαρά τραυματία

Του επιτέθηκαν με μαχαίρι, του το κάρφωσαν στην κοιλιά και τράπηκαν σε φυγή
Ελλάδα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά
Διεθνή

Τραγωδία στη Νότια Αφρική: Νεκροί και τραυματίες από κατάρρευση εκκλησίας (ΦΩΤΟ)

Εκ πρώτης όψεως η κατάρρευση προκλήθηκε από τα έντονα καιρικά φαινόμενα

Ο Τραμπ, το "Game of Thrones" και το πόρισμα της έκθεσης Μιούλερ (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος "ξαναχτυπά" μέσω του "αγαπημένου" του twitter

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 06:15DEAL