Ψυχαγωγία

Όλα όσα έγιναν στην λαμπερή πρεμιέρα της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Λαμπερή ήταν η πρεμιέρα της πολυαναμενόμενης ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι"!

Διαβάστε επίσης: Βουράτε Γειτόνοι: H εντυπωσιακή είσοδος των πρωταγωνιστών με...διπλοκάμπινο

Όλοι οι πρωταγωνιστές των "Γειτόνων" άκρως ενθουσιασμένοι για την πρεμιέρα της ταινίας που δούλεψαν σκληρά όλο το καλοκαίρι μίλησαν στην κάμερα της εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μοιράστηκαν τα συναισθήματα τους. Ανάμεσα τους και ο επιτυχημένος σεναριογράφος Γιώργος Τσιάκκας όπου δήλωσε:

Το μωρό μας ενηλικιώνεται μετά από 18 χρόνια και περπατά μόνο του σε καινούργιους δρόμους, όμορφους δημιουργικούς και είμαι πολύ χαρούμενος που είμαι εδώ με όλους τους συναδέλφους που έδωσαν ψυχή γι' αυτή την ταινία...

Δείτε όλα όσα δήλωσαν οι πρωταγωνιστές της ταινίας: 

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Παπαδόπουλος: «Όταν έμαθα για την αποχώρηση της Πάολα...»

Τα νέα... "καρφιά" του Κύπριου τραγουδιστή μετά την αποχώρηση και της Πάολα από το σχήμα
21/03/2019 - 15:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στις 12 Σεπτεμβρίου η σέντρα της Premier League για τη νέα σεζόν

Ανακοινώθηκαν οι διαφοροποιημένες ημερομηνίες του νέου πρωταθλήματος λόγω... κορωνοϊού
24/07/2020 - 16:55

Επίσημο: 21 Νοεμβρίου η πρεμιέρα του Μουντιάλ, 18 Δεκεμβρίου ο τελικός

Ορίστηκαν από την FIFA οι ημερομηνίες του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 στο Κατάρ
15/07/2020 - 15:25

Σέντρα και επίσημα στις 22 Αυγούστου για τη Ligue 1

Oι αγώνες για το πρώτο σαββατοκύριακο θα συμπέσουν με την αγωνιστική δράση των «8»
10/07/2020 - 18:05

La Casa de Papel: Έτσι είδαν τη πρεμιέρα οι ηθοποιοί εν μέσω...καραντίνας (ΦΩΤΟ)

Όλοι μαζί σαν μια γροθιά στην πρώτη προβολή του 4ου κύκλου της σειράς
03/04/2020 - 11:19

7 μέρες για τη πρεμιέρα του "La casa de Papel" και ιδού το νέο teaser (ΒΙΝΤΕΟ)

To στιγμιότυπο που φανερώνει όλα όσα θα δούμε σε μια εβδομάδα
26/03/2020 - 12:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αστυνομικός και η σύζυγός του ύποπτοι για σεξουαλική κακοποίηση ανήλικης

Τέθηκε σε διαθεσιμότητα με οδηγίες του Αρχηγού Αστυνομίας και οδηγούνται στο δικαστήριο

«Καμίνι» η Κύπρος τον Δεκαπενταύγουστο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το θερμόμετρο θα αγγίξει τους 41 βαθμούς Κελσίου– Σε ισχύ κίτρινη προειδοποίηση για αύριο

Δρ. Κολιού: Οι νέοι πρέπει να περιορίσουν λίγο τις εξόδους τους σε πάρτι (VID)

Πτωτική τάση "βλέπει" στους αριθμούς των νέων κρουσμάτων των τελευταίων ημερών
Ελλάδα

Κοντά σε δεύτερο κύμα η Ελλάδα... μετά τα 262 κρούσματα κορωνοϊού

Βρίσκονται κοντά σε δεύτερο κύμα λένε οι ειδικοί - Σε ποιες περιοχές καταγράφηκαν

Αυξάνεται δραματικά ο αριθμός στην Ελλάδα...262 νέα περιστατικά κορωνοϊού

Ανακοινώθηκαν δυο νέοι θάνατοι - Στους 216 ο συνολικός αριθμός των θανόντων

Διάγγελμα Μητσοτάκη: «Καμία πρόκληση δεν θα μείνει αναπάντητη» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κίνδυνος ατυχήματος καραδοκεί δήλωσε ο Πρωθυπουργός και έστειλε μήνυμα προς την Τουρκία
Διεθνή

Καμάλα Χάρις: Η πρώτη μαύρη υποψήφια αντιπρόεδρος των Η.Π.Α (ΒΙΝΤΕΟ)

Οργή Τραμπ, ο οποίος τη χαρακτήρισε πιο μοχθηρή και από την Ποκαχόντας

Βίντεο ντοκουμέντο: Το ωστικό κύμα "κτυπά" νοσοκομείο στη Βηρυτό (BINTEO)

Ατέρμονος ο θρήνος και ασίγαστη η οργή στον Λίβανο, μετά τη φονική έκρηξη

Η μάσκα για τον Covid... 1,5 εκατομμυρίου δολαρίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Εργάζονται πενήντα τεχνίτες για τη δημιουργία της μάσκας

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/08/2020 - 06:4524 ΩΡΕΣ