Ψυχαγωγία

Όλα όσα έγιναν στο γάμο Τζένης Μπαλατσινού - Βασίλη Κικίλια... (ΦΩΤΟ)

Ήταν ίσως ο πιο σικ και διακριτικός γάμος της ελληνικής showbiz...

Φορώντας λευκό νυφικό σε απλή γραμμή και με τα μαλλιά κάτω πήγε με την συνοδεία του μικρού της γιου, Μάξιμου η Τζένη Μπαλατσινού στον Ιερό Ναό των Αγίων Ισιδώρων στο Λυκαβηττό για να παντρευτεί τον άνδρα της ζωής της, υποψήφιο βουλευτή Βασίλη Κικίλια. 

Κόσμος της επιχειρηματικής, πολιτικής και κοσμικής ζωής έδωσε το παρόν τους σε μια ρομαντική τελετή στον Λυκαβητό. Η ηθοποιός Μαρία Κωνσταντάκη έπιασε την ανθοδέσμη, ενώ το φιλί στο στόμα των νεόνυμφων είναι το στιγμιότυπο που κέρδισε τα περισσότερα φλας.

Δείτε εικόνες από το γάμο 

΄λ

,

΄λκλμ΄λ,

΄λκλμ

Επόμενο άρθρο

Ο Λευτέρης Πετρούνιας θα γίνει για πρώτη φορά μπαμπάς! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της συντρόφου του και όσα δήλωσε
16/06/2019 - 19:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πέτρος Κωστόπουλος: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό του από την Τζένη Μπαλατσινού

Τι δήλωσε για την περίοδο που παρουσιάζαν μαζί πρωινή εκπομπή
14/07/2019 - 11:09

Η Τζένη Μπαλατσινού και επισήμως... κυρία Υπουργού (ΦΩΤΟ)

Από τις σέξι φωτογραφίσεις και τη πασαρέλα στην τηλεόραση και τελικά στη Βουλή
09/07/2019 - 09:51

Θρίαμβος Κικίλια! Η Τζένη Μπαλτσίνου και επισήμως γυναίκα...βουλευτή (ΦΩΤΟ)

Από τη πασαρέλα, στην τηλεόραση και τώρα σύζυγος βουλευτή και μάλλον Υπουργού
07/07/2019 - 23:35

Προεκλογικός...έρωτας: Το γλυκό μήνυμα της Τζένης Μπαλατσίνου στον Κικίλια(ΦΩΤΟ)

Λίγο πριν τα αποτελέσματα των βουλευτικών εκλογών του εύχεται καλή επιτυχία
07/07/2019 - 14:37

Παντρεύτηκε για δεύτερη φορά η Τζένη Μπαλατσινού - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Το σχόλιο και το... αφιέρωμα του Πέτρου Κωστόπουλου, ο οποίος δεν ήταν καλεσμένος
16/06/2019 - 18:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μάχη με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες στη Βιομηχανική Περιοχή Ύψωνα

Με δύο οχήματα ανταποκρίθηκε η Πυροσβεστική Υπηρεσία

Οδηγός φορτηγού απώλεσε τον έλεγχο και κατέληξε σε χωράφι

Το τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε στον αυτοκινητόδρομο Λάρνακας - Αγίας Νάπας
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τζόνσον και Χαντ: Απορρίπτουν το backstop ακόμα και με αλλαγές

Η θέση των διεκδικητών για την πρωθυπουργία της Βρετανίας

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 17:40ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ