Ψυχαγωγία

Το οριστικό τέλος στα σενάρια τηλεοπτικής συνάντησης" Σκορδά-Βασάλου"...δόθηκε!

Η κόντρα Βασάλου - Ουγγαρέζου συνεχίζεται!

Στο ένθετο “tv kous kous” του Ελεύθερου Τύπου και τη Μάρτζυ Λαζάρου έδωσε συνέντευξη ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, ο οποίος μίλησε για τον Κωνσταντίνο Βασάλο,σχετικά με την "τηλεοπτική αγένεια" που του καταλογίζουν αφού αποκαλύφθηκε μέσω συζήτησης on air οι στιχομυθίες και οι ακυρώσεις για να έρθει καλεσμένος.

Διαβάστε επίσης: Έξαλλη η Σκορδά με τον Βασάλο - Του "έριξε πόρτα" από την εκπομπή της(BINTEO)


«Δεν έχω ανοίξει εγώ φέτος κανένα μέτωπο. Φέτος είναι ο ρόλος μου. Και όταν παίρνω έναν ρόλο, τον ζω, όπως έκανα και στις προηγούμενες συνεργασίες μου. Οπότε φέτος, καλώς ή κακώς, ο ρόλος μου είναι σχολιαστικός και όχι να κινούμαι προσβλητικά για κάποιον. Και δεν κολλάω και να ζητήσω συγγνώμη, αν χρειαστεί. Μακάρι να μου είχαν δώσει το ρόλο του Καλλίδη, να δώσω τον καλύτερό μου εαυτό στη μαγειρική, αλλά εμένα μου έδωσαν αυτό το ρόλο.

Δεν έχω πει κάτι αρνητικό για τον Βασάλο. Ο Βασάλος, αντί να τα βάλει με τη Φαίη, τα έβαλε μαζί μου και εγώ δεν είχα καμία εμπλοκή σε αυτό. Εγώ δεν άνοιξα κανένα μέτωπο με τον Βασάλο. Ίσα ίσα τον εκτιμώ και γι’ αυτό τον κάλεσα στη «γιαγιά». Βέβαια, είμαι 100% σύμφωνος με την απόφαση της Φαίης και δεν θα τον δείτε στη «γιαγιά». Τη στηρίζω πλήρως σε αυτό»

['΄κλμ

Επόμενο άρθρο

Επέτειος γάμου για την Κουφαλίδου:Η δημόσια ευχή και πόσα χρόνια γιορτάζει(ΦΩΤΟ)

Έκανε αναδρομή στο παρελθόν και θυμήθηκε την ξεχωριστή ημερα
01/06/2019 - 17:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δημήτρης Ουγγαρέζος:Διαλέγει στρατόπεδο ανάμεσα σε Σκορδά-Λιάγκα και ξεκαθαρίζει

"Δεν μπορούμε να κάνουμε παρέα - Είναι δική μου επιλογή"
07/09/2019 - 12:29

Πιο ερωτευμένοι από ποτέ η Ευρυδίκη Βαλαβάνη και ο Κωνσταντίνος Βασάλος! (ΦΩΤΟ)

Τα φιλιά που αντάλλαξαν και το βίντεο που ανάρτησαν από τις διακοπές τους
30/08/2019 - 12:08

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αποκαλύπτει αν έχει απιστήσει σε σχέση του (ΦΩΤΟ)

"Ήταν τρομακτικό! Σε ποιον να πρωτομιλήσω; Ήταν τρέλα!"
23/08/2019 - 13:05

O Bασάλος "σπάει τη σιωπή" του και απαντά πρώτη φορά στην...Φαίη Σκορδά

"Πάει στην κατινιά...Δεν έχουμε μιλήσει από τότε και δεν έχουμε λύσει την παρεξήγηση"
22/08/2019 - 10:18

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μιλά για την κόντρα του με τον Ουγγαρέζο και τη Σκορδά

Όσα αποκάλυψε τρεις μήνες μετά την παρεξήγηση τους
21/08/2019 - 10:46

Γ. Λιάγκας: Μιλά για την προσωπική του ζωή και το ενδεχόμενο ενός δεύτερου γάμου

Όσα αποκάλυψε ο παρουσιαστής για την προσωπική του ζωή μετά το διαζύγιο
17/08/2019 - 10:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέσσερις συλλήψεις σε σπίτι με το "καλημέρα" για ποσότητες ναρκωτικών

Είχαν εγκαταστήσει κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης που κατέγραφε δημόσιο δρόμο

Σοβαροί κίνδυνοι ελλοχεύουν από τα πυροτεχνήματα από τα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιχειρούν νομοθετικά να πατάξουν την ανεξέλεγκτη χρήση τους οι αρμόδιοι φορείς

56 ανήλικοι τα έπιναν σε club στη Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση Αστυνομίας προς γονείς να αναλάβουν τις ευθύνες τους
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες

Ραγίζει καρδιές η επανένωση ηλικιωμένου με το κατοικίδιο σκυλάκι του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον έχασε για είκοσι ημέρες και τον υποδέχτηκε με δάκρυα και επιφωνήματα χαράς
Διεθνή

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

Πρωτοφανείς διαδηλώσεις εναντίον της κυβέρνησης Σίσι στην Αίγυπτο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατηγορίες διαφθοράς εναντίον της κυβέρνησης ώθησαν χιλιάδες στους δρόμους

Νεκροί και τραυματίες μετά από πυροβολισμούς σε μπαρ στη Νότια Καρολίνα

Ψάχνει πληροφορίες η Αστυνομία για να βρει τον υπαίτιο για το αιματηρό επεισόδιο

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 00:00ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ