Ψυχαγωγία

Το οριστικό τέλος στα σενάρια τηλεοπτικής συνάντησης" Σκορδά-Βασάλου"...δόθηκε!

Η κόντρα Βασάλου - Ουγγαρέζου συνεχίζεται!

Στο ένθετο “tv kous kous” του Ελεύθερου Τύπου και τη Μάρτζυ Λαζάρου έδωσε συνέντευξη ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, ο οποίος μίλησε για τον Κωνσταντίνο Βασάλο,σχετικά με την "τηλεοπτική αγένεια" που του καταλογίζουν αφού αποκαλύφθηκε μέσω συζήτησης on air οι στιχομυθίες και οι ακυρώσεις για να έρθει καλεσμένος.

Διαβάστε επίσης: Έξαλλη η Σκορδά με τον Βασάλο - Του "έριξε πόρτα" από την εκπομπή της(BINTEO)


«Δεν έχω ανοίξει εγώ φέτος κανένα μέτωπο. Φέτος είναι ο ρόλος μου. Και όταν παίρνω έναν ρόλο, τον ζω, όπως έκανα και στις προηγούμενες συνεργασίες μου. Οπότε φέτος, καλώς ή κακώς, ο ρόλος μου είναι σχολιαστικός και όχι να κινούμαι προσβλητικά για κάποιον. Και δεν κολλάω και να ζητήσω συγγνώμη, αν χρειαστεί. Μακάρι να μου είχαν δώσει το ρόλο του Καλλίδη, να δώσω τον καλύτερό μου εαυτό στη μαγειρική, αλλά εμένα μου έδωσαν αυτό το ρόλο.

Δεν έχω πει κάτι αρνητικό για τον Βασάλο. Ο Βασάλος, αντί να τα βάλει με τη Φαίη, τα έβαλε μαζί μου και εγώ δεν είχα καμία εμπλοκή σε αυτό. Εγώ δεν άνοιξα κανένα μέτωπο με τον Βασάλο. Ίσα ίσα τον εκτιμώ και γι’ αυτό τον κάλεσα στη «γιαγιά». Βέβαια, είμαι 100% σύμφωνος με την απόφαση της Φαίης και δεν θα τον δείτε στη «γιαγιά». Τη στηρίζω πλήρως σε αυτό»

['΄κλμ

Επόμενο άρθρο

Επέτειος γάμου για την Κουφαλίδου:Η δημόσια ευχή και πόσα χρόνια γιορτάζει(ΦΩΤΟ)

Έκανε αναδρομή στο παρελθόν και θυμήθηκε την ξεχωριστή ημερα
01/06/2019 - 17:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Hλιόπουλος: Iδού το δώρο του έκανε στη Σκορδά για τη μέρα των ερωτευμένων (ΦΩΤΟ)

Η ρομαντική έκπληξη που της επιφύλαξε μετά το τέλος της εκπομπής...
15/02/2020 - 09:50

Η Φαίη Σκορδά ποζάρει με την....μέλλουσα πεθερά της

Ερωτευμένη και πάλι η γνωστή παρουσιάστρια
13/02/2020 - 13:04

Και όμως η Σκορδά γνώρισε το νέο της σύντροφο ενώ ήταν παντρεμένη με τον Λιάγκα

Η αποκάλυψη παρουσιάστριας και με τι ασχολείται ο γοητευτικός δεσμός της
13/02/2020 - 09:57

Νίκος Ηλιόπουλος: Ποιός είναι ο επιχειρηματίας που έκλεψε την καρδιά της Σκορδά;

Γνωρίστε τον άντρα που στέκεται διακριτικά στο πλευρό της...
12/02/2020 - 10:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δηλητηρίαση υπέστη 13χρονη στη Λεμεσό μετά από κατανάλωση αλκοόλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρχονται «τσουχτερά» πρόστιμα για όσους πωλούν αλκοόλ σε ανηλίκους

Τα στυγερά εγκλήματα που συγκλόνισαν την Αγία Νάπα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τετραπλή απόπειρα φόνου προστίθεται σε μια σειρά εγκληματικών γεγονότων
Ελλάδα

Μπαράζ τουρκικών παραβιάσεων στο Αιγαίο την πρώτη ημέρα των συζητήσεων για ΜΟΕ

F-16 εισήλθαν στο FIR Αθηνών χωρίς προηγούμενη κατάθεση σχεδίων πτήσης

Φρίκη και αποτροπιασμός: Σεξουαλική κακοποίηση είχε υποστεί το 11μηνο βρέφος

Σοκάρουν οι λεπτομέρειες του πορίσματος του ιατροδικαστή

Ελλάδα: Δύο ύποπτα κρούσματα κορωνοϊού στο Θριάσιο Νοσοκομείο

Έχουν σταλεί δείγματά τους για περαιτέρω εξέταση ενώ ο ΕΟΔΥ εμφανίζεται καθησυχαστικός
Διεθνή

Ανακατέλαβαν τα περίχωρα του Χαλεπιού οι Δυνάμεις του Άσαντ (ΒΙΝΤΕΟ)

«Εύθραυστες» παραμένουν οι ισορροπίες στο μέτωπο της Συρίας

Μεγαλώνει διαρκώς η λίστα των νεκρών του «Covid-19» (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιχείρηση επαναπατρισμού και δύο Ελλήνων από το κρουαζιερόπλοιο-«φάντασμα»

Λονδίνο: Κρατούσε τις σορούς δύο γυναικών σε κατάψυξη για τρία χρόνια (ΦΩΤΟ)

Ο άντρας που συνελήφθη φέρεται να κρατούσε τα πτώματα σε καταψύκτη του σπιτιού του

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/02/2020 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ