Ψυχαγωγία

Το οριστικό τέλος στα σενάρια τηλεοπτικής συνάντησης" Σκορδά-Βασάλου"...δόθηκε!

Η κόντρα Βασάλου - Ουγγαρέζου συνεχίζεται!

Στο ένθετο “tv kous kous” του Ελεύθερου Τύπου και τη Μάρτζυ Λαζάρου έδωσε συνέντευξη ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, ο οποίος μίλησε για τον Κωνσταντίνο Βασάλο,σχετικά με την "τηλεοπτική αγένεια" που του καταλογίζουν αφού αποκαλύφθηκε μέσω συζήτησης on air οι στιχομυθίες και οι ακυρώσεις για να έρθει καλεσμένος.

Διαβάστε επίσης: Έξαλλη η Σκορδά με τον Βασάλο - Του "έριξε πόρτα" από την εκπομπή της(BINTEO)


«Δεν έχω ανοίξει εγώ φέτος κανένα μέτωπο. Φέτος είναι ο ρόλος μου. Και όταν παίρνω έναν ρόλο, τον ζω, όπως έκανα και στις προηγούμενες συνεργασίες μου. Οπότε φέτος, καλώς ή κακώς, ο ρόλος μου είναι σχολιαστικός και όχι να κινούμαι προσβλητικά για κάποιον. Και δεν κολλάω και να ζητήσω συγγνώμη, αν χρειαστεί. Μακάρι να μου είχαν δώσει το ρόλο του Καλλίδη, να δώσω τον καλύτερό μου εαυτό στη μαγειρική, αλλά εμένα μου έδωσαν αυτό το ρόλο.

Δεν έχω πει κάτι αρνητικό για τον Βασάλο. Ο Βασάλος, αντί να τα βάλει με τη Φαίη, τα έβαλε μαζί μου και εγώ δεν είχα καμία εμπλοκή σε αυτό. Εγώ δεν άνοιξα κανένα μέτωπο με τον Βασάλο. Ίσα ίσα τον εκτιμώ και γι’ αυτό τον κάλεσα στη «γιαγιά». Βέβαια, είμαι 100% σύμφωνος με την απόφαση της Φαίης και δεν θα τον δείτε στη «γιαγιά». Τη στηρίζω πλήρως σε αυτό»

['΄κλμ

Επόμενο άρθρο

Επέτειος γάμου για την Κουφαλίδου:Η δημόσια ευχή και πόσα χρόνια γιορτάζει(ΦΩΤΟ)

Έκανε αναδρομή στο παρελθόν και θυμήθηκε την ξεχωριστή ημερα
01/06/2019 - 17:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το νέο βίντεο-απάντηση του Τριαντάφυλλου στη Φαίη Σκορδά και η... αφιέρωση!

Τα καρφιά του στην παρουσιάστρια και η αφιέρωση στη Νατάσα Θεοδωρίδου
29/06/2019 - 11:11

Βαλαβάνη-Βασάλος: Στην Αγία Νάπα για τις καλοκαιρινές διακοπές τους! (ΦΩΤΟ)

Οι βόλτες τους και οι φωτογραφίες που μοιράστηκαν
26/06/2019 - 09:11

Τριαντάφυλλος VS Φαίης: "Με τη Σκορδά θα τα πούμε στο δικαστήριο..."

Κόντρα δίχως τέλος για την παρουσιάστρια και τον τραγουδιστή - Η απάντηση που "καίει"
25/06/2019 - 17:10

Έξαλλη η Σκορδά με το άκομψο σχόλιο του Τριαντάφυλλου στην Θεοδωρίδου(ΦΩΤΟ)

Αυτό είναι το story που άνοιξε τον "Ασκό του Αιόλου"
25/06/2019 - 12:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει προσωρινά το Δημοτικό Κολυμβητήριο Λευκωσίας

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του για τους λόγους που κλείνει

"Το κράτος θέλει να αποφεύγει να λέει ότι έχει ανάπηρους πολέμου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα προβλήματα των πολεμιστών του 1974 ανέλυσε στον Alpha Κύπρου ο Γιώργος Γρουτίδης

"Άλλο ένα περιστατικό έμφυλης και σεξιστικής βίας που αποδεικνύει την ανισότητα"

Τι λέει η Επίτροπος Ισότητας Φύλων για τη διερευνώμενη υπόθεση ομαδικού βιασμού
Ελλάδα

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS