Ψυχαγωγία

Όσο Υπάρχουν Τραγούδια: Βackstage φωτογραφίες και βίντεο από τα γυρίσματα

Τα γυρίσματα της πρώτης εκπομπής της Βασιλικής Χατζηαδάμου πραγματοποιήθηκαν την Δευτέρα το βράδυ.

Σε ένα εντυπωσιακό σκηνικό, με εκλεκτούς καλεσμένους και με μια ορχήστρα που ανέβασε τον πήχη της διασκέδασης υψηλά η Βασιλική Χατζηαδάμου επιστρέφει σε μια παραδοσιακή εκπομπή γεμάτη εκπλήξεις. Η εκπομπή θα μας ταξιδέψει ευχάριστα σε περιοχές που έχουν το δικό τους μουσικό χαρακτήρα και παράδοση ενώ θα αγκαλιάσει τραγούδια και μεγάλους ερμηνευτές σε βραδιές που θα ενώνει την παραδοσιακή μουσική με τα σύγχρονα ακούσματα.

skhniko

Η μαγνητοσκόπηση της εκπομπής έγινε με επιτυχία και με ένα γλέντι που κράτησε ως αργά. Η Βασιλική υπέρλαμπρη σε ένα φόρεμα, Efi Papaioannou υποδέχθηκε τους καλεσμένους της με μοναδικό σκοπό να περάσουν καλά και μαζί με αυτούς και εμείς το Σάββα το 20 Ιανουαρίου στις 21.15 από τον Alpha Κύπρου.

Εκεί ήταν και ο Λούης Πατσαλίδης, ο οποίος άφησε το δικό του μοναδικό στίγμα στη βραδιά. Δείτε φωτογραφίες και βίντεο από τα γυρίσματα της εκπομπής "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια"...

βασιλικη

βασιλι

 

 

Ήδη το trailer της εκπομπής έχει κερδίσει τις εντυπώσεις με μια ένωση παράδοσης και νεανικής παρουσίας αλλά και με έντονη την αίσθηση Κύπρου και Κρήτης που θα είναι και το πρώτο θέμα της βραδιάς που θα προβληθεί στην πρεμιέρα της εκπομπής, το Σάββατο 20 Ιανουαρίου στις 21.15 από την συχνότητα του Alpha Κύπρου.

Η παρουσιάστρια αφέθηκε στα χέρια της Γιώτας Ξυναρή όπου επιμελήθηκε τα μαλλιά της, της make-up artist Άντρη Μανδριώτου όπου επιμελήθηκε το μακιγιάζ της αλλά και της ενδυματολόγου Σκεύης Θούπου εντυπωσιάζοντας φορώντας ένα φόρεμα της Pavlina Nicolaou Z.

Δείτε το τρέιλερ και ραντεβού με την παράδοση που η Βασιλική ξέρει τόσο καλά να προσφέρει σε 11 μέρες....

basilikh

basilikh

βασιλικη

βασιλικι

Επόμενο άρθρο

Kωνσταντίνος Αγγελίδης: Η έκπληξη των φίλων του και το μήνυμα Αρναούτογλου

Όλα όσα ετοίμασαν οι κολλητοί του για να βρει στο δωμάτιο
09/01/2018 - 12:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η έρευνα του Χάρη ξανά στο… «στόχαστρο» του Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια φορά από τον γνωστό stand-up comedian
19/01/2019 - 17:50

Το απίστευτο τρολ του Λούη για το νέο challenge! (ΦΩΤΟ)

Ο Λούης αποδέχτηκε την πρόκληση αλλά για ακόμα μια φορά έκανε τα δικά του...
16/01/2019 - 10:55

"Παράδοση κατ' οίκον…" στον ALPHA με την Βασιλική Χατζηαδάμου!

Πρεμιέρα με Μιχάλη Σοφοκλέους την Κυριακή 27 Ιανουαρίου στις 21.15
14/01/2019 - 18:03

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τα... ρεπορτάζ στα χιόνια και δίνει ρέστα!

Μάζεψε τις πιο ξεκαρδιστικές συνδέσεις με τα χιόνια και μοίρασε απλόχερα γέλια
12/01/2019 - 14:48

Η Αστέρω διέκοψε το γύρισμα του Λούη και... του "γκρίνιαζε" on air(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ρε, άντε γεια" - Του έκλεισε το τηλέφωνο και χάρισε γέλιο στο κοινό του show
12/01/2019 - 13:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδόθηκαν από το Walk for Truth για επαναπατρισμό τέσσερις τοιχογραφίες 

Στα χέρια της Υπουργού Μεταφορών Βασιλικής Αναστασιάδου

Το χρονικό της σύλληψης για τη διακίνηση ναρκωτικών σε σχολείο στην Πάφο(ΒΙΝΤΕΟ)

Συντονισμένη επιχείρηση πραγματοποίησαν μέλη της ΥΚΑΝ

Τραγικό τέλος για την 69χρονη Ελένη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντοπίστηκε νεκρή στον Ακάμα
Ελλάδα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Οι 10 πιο σοβαρές απειλές για το 2019 σύμφωνα με τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας

Η αποφυγή των εμβολίων και οι ανθεκτικοί στα αντιβιοτικά ιοί στον κατάλογο του Π.Ο.Υ.

Mέι προς Βουλευτές για Brexit: Πείτε μου τι θέλετε (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιμένει στη διεκδίκηση παραχωρήσεων από την Ευρωπαϊκή Ένωση

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ