Ψυχαγωγία

Όταν η Ελένη Μενεγάκη σχολιάζει φωτογραφία της...πεθεράς της (ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη έχει βρει την καλύτερη πεθερά σύμφωνα με την ίδια και  μέσα από την εκπομπή της, όσο και από το Instagram δεν είναι λίγες οι φορές που δεν κρύβει την αδυναμία που έχει στη μητέρα, Μάκη Παντζόπουλου κυρία Λιλίκα.

Συγκεκριμένα είχε αναφέρει σε παλιότερη εκπομπή η παρουσιάστρια «Δόξα τω Θεώ δεν έχω κανένα παράπονο από την πεθερά μου… Ήμουν πολύ τυχερή».

Η πεθερά της έχει λογαριασμό στο Instagram ως ...photographer με την Ελένη Μενεγάκη να εντυπωσιάζεται από την τελευταία της φωτογραφία που ήταν στην Άνδρο και να σχολιάζει.

Δείτε την σχετική φωτογραφία και το σχόλιο στην πεθερά της

΄ΛΚΜ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η δημόσια εξομολόγηση της Ελένης Μενεγάκη λίγο πριν την πρεμιέρα της!

Το δημόσιο ευχαριστώ και η σχέση που έχει δημιουργήσει με τους τηλεθεατές
16/09/2019 - 11:57

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με τις κόρες της και ο νέος προορισμός τους!

Το στιγμιότυπο που ανάρτησε η παρουσιάστρια μαζί με την Λάουρα και την Βαλέρια
19/08/2019 - 10:07

Μέγκαν Φοξ: Η selfie που προκάλεσε σχόλια περί... πλαστικής επέμβασης!(ΦΩΤΟ)

Η επιστροφή της στο Instagram και η κριτική που δέχτηκε
19/08/2019 - 09:03

Μπρίτνεϊ Σπίαρς: Η φωτογραφία που ανάρτησε και εξόργισε τους followers της

Την κατηγορούν για επίδειξη πλούτου και αναισθησία
18/08/2019 - 09:28

Ελένη Μενεγάκη: Βόλτα χέρι-χέρι με την Μαρίνα και η selfie τους (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια μαζί με την κόρη της στις πιο ξέγνοιαστες στιγμές τους σε νέο... προορισμό
15/08/2019 - 12:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παιδεία σε κρίση... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκπαιδευτικοί, μαθητές, γονείς και Υπουργείο Παιδείας αναζητούν λύσεις στο και 5'

Παιχνίδια "παγίδες" σε νηπιαγωγείο στις Κόκκινες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Ακούμε υποσχέσεις και όχι πράξεις" λένε οι γονείς - Εικόνες από τον ακατάλληλο παιδότοπο

Βγήκαν από τις αίθουσες διδασκαλίας οι μαθητές για τις εξετάσεις τετραμήνων

Δεν θα περάσουν οι κυβερνητικές αποφάσεις προειδοποιεί η ΠΣΕΜ
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 13:15ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ