Ψυχαγωγία

Όταν η Ελένη Μενεγάκη σχολιάζει φωτογραφία της...πεθεράς της (ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη έχει βρει την καλύτερη πεθερά σύμφωνα με την ίδια και  μέσα από την εκπομπή της, όσο και από το Instagram δεν είναι λίγες οι φορές που δεν κρύβει την αδυναμία που έχει στη μητέρα, Μάκη Παντζόπουλου κυρία Λιλίκα.

Συγκεκριμένα είχε αναφέρει σε παλιότερη εκπομπή η παρουσιάστρια «Δόξα τω Θεώ δεν έχω κανένα παράπονο από την πεθερά μου… Ήμουν πολύ τυχερή».

Η πεθερά της έχει λογαριασμό στο Instagram ως ...photographer με την Ελένη Μενεγάκη να εντυπωσιάζεται από την τελευταία της φωτογραφία που ήταν στην Άνδρο και να σχολιάζει.

Δείτε την σχετική φωτογραφία και το σχόλιο στην πεθερά της

΄ΛΚΜ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το συγκινητικό «αντίο» του Μερκή στον Κρίστη Βέβη (ΦΩΤΟ)

Με ιδιαίτερα λόγια ο ποδοσφαιριστής του ΑΠΟΕΛ αποχαιρετά τον θρύλο του Απόλλωνα
29/05/2020 - 19:53

"Ελένη, εκεί που πας κοίτα να είσαι ευτυχισμένη..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Από τα δύσκολα παιδικά χρόνια στην απόλυτη επιτυχία και το "αντίο" από την τηλεόραση
24/05/2020 - 17:42

“Η Ελένη Μενεγάκη με στήριξε και με βοήθησε πάρα πολύ σαν αδερφό της” (ΦΩΤΟ)

Συγκινεί ο Γιώργος Τσαλίκης για την παρουσιάστρια
24/05/2020 - 16:00

Πόσα χρόνια έχουν διαφορά Ελένη - Μάκης;

Η "ωραία Ελένη" της τηλεόρασης τα άφησε όλα για να ζήσει τον έρωτά της
24/05/2020 - 11:10

Η Ακρίτα αποχαιρετά την... Ελένη: "Ας έχει μια καλή ζωή με όμορφα ταξίδια..."

"Yπήρξε το πιο επιδραστικό πρόσωπο στην ιστορία της ιδιωτικής τηλεόρασης"
23/05/2020 - 14:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Γεννήθηκε εν μέσω πανδημίας και τη λένε...Κορώνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το δεύτερο νεογνό θα βαφτιστεί από τους επισκέπτες του πάρκου

"Νησί των ανέμων" η Κύπρος για τις επόμενες ώρες (BINTEO)

Σάββατο με πολλά μποφόρ, Κυριακή με αυξημένη σκόνη στην ατμόσφαιρα

Ανοίγει για κούρσες αλλά χωρίς θεατές ο Ιππόδρομος (BINTEO)

Η κάμερα του Alpha κατέγραψε τις ετοιμασίες για εφαρμογή των πρωτοκόλλων
Ελλάδα

Ιδού η λίστα με τις 29 χώρες από τις οποίες θα δέχεται επισκέπτες η Ελλάδα

Διαμορφώθηκε μετά από εισήγηση της Eπιτροπής Λοιμωξιολόγων

Ενοχλεί η φιέστα που ετοιμάζει η Άγκυρα στην Αγία Σοφιά, λέει ο Στέλιος Πέτσας

Η αντίδραση της ελληνικής κυβέρνησης για το νέο "σόου" του Τούρκου Προέδρου

Δύο νέοι θάνατοι και τρία κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Δεκαέξι πολίτες νοσηλεύονται διασωληνωμένοι σε Μονάδες Εντατικής Θεραπείας
Διεθνή

Για δολοφονία κατηγορείται ο αστυνομικός που γονάτισε στο λαιμό του Φλόιντ

Αναμένονται κατηγορίες εναντίον των άλλων 3 αξιωματικών που εμπλέκονται στο περιστατικό

Νέο επεισόδιο Τραμπ-Τwitter: Απειλεί με ρύθμιση ο Αμερικανός Πρόεδρος

Το Twitter παρενέβη εκ νέου σε ανάρτηση του Αμερικανού Προέδρου

ΗΠΑ: Σύλληψη δημοσιογράφου του CNN σε ζωντανή σύνδεση (BINTEO)

Ανέλεγκτες διαστάσεις παίρνουν τα επεισόδια στη Μινεάπολη

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 29/05/2020 - 23:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ