Ψυχαγωγία

Ουγγαρέζος: Αποκάλυψε γιατί έκανε unfollow Eλένη Τσολάκη και Σίσσυ Χρηστίδου

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου "The 2night Show" και μίλησε μεταξύ άλλων, για τον λόγο που έκανε unfollow στο Instagram, τη Σίσσυ Χρηστίδου, την Ελένη Τσολάκη και τη Μαίρη Συνατσάκη.

Ο γνωστός δημοσιογράφος, απαντώντας στην ερώτηση του παρουσιαστή, εξομολογήθηκε πως όντως δεν ήταν λόγω αισθητικής για το περιεχόμενο που ανεβάζουν στο διαδίκτυο, αλλά επειδή μεσολάβησαν κάποια γεγονότα, εκτός της περίπτωσης της Μαίρης Συνατσάκης, όπου τον είχε κουράσει η τοποθέτηση προιόντων.

"Δικά μου είναι τα social media και ότι θέλω τα κάνω. Δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται τόσος ντόρος. Έχουμε καταντήσει να κρίνουμε τις ανθρώπινες σχέσεις από τα follow και τα unfollow. Μπορεί να σημαίνει και αυτό, αλλά δεν σημαίνει πάντα αυτά. Έχω κάνει unfollow ακόμα και τη Μαίρη Συνατσάκη που είναι "αδερφή μου", δεν είναι απλά φίλη μου επειδή με κούρασε. Κάποια στιγμή ανέβαζε παπούτσια, παπούτσια, παπούτσια. Την έκανα unfollow, βαρέθηκα να βλέπω παπούτσια. Στην αρχή της σεζόν έκανα unfollow την Ελένη Τσολάκη γιατί είχε πει κάτι που με πείραξε. Δεν με πειράζει κάτι που λένε γιατί κι εγώ λέω, αλλά είναι μερικοί παράγοντες που έχουν να κάνουν με την προσωπική επαφή. Αν εμείς οι δύο έχουμε μιλήσει, έχουμε πιει ένα κρασί, σε έχω βάλει σπίτι μου και πεις κάτι που ξέρεις ότι δεν ισχύει και το πεις για να το πεις, έχω θέμα. Αν δεν σε ξέρω και πεις, εντάξει, δεν με πειράζει. Ο Τσουρός έχει πει, έχω πει, αυτό, αλλά δεν ήμασταν φίλοι. Τώρα που γνωριστήκαμε με τον Τσούρο και είχαμε βγει κάποια στιγμή πρόσφατα, αν πει κάτι, τώρα που με είδε στα μάτια, κοιταχτήκαμε και μιλήσαμε, εντάξει, τότε ο άνθρωπος το κάνει επίτηδες. Τη Σίσσυ Χρηστίδου unfollow κάργα. Είναι προσωπικός ο λόγος και δεν θα ήθελα να αναφερθώ"

Επόμενο άρθρο

Παντρεύονται Χατζίδου - Παύλου: Όλες οι λεπτομέρειες του θρησκευτικού γάμου τους

Αποκαλύφθηκε η ημερομηνία, ο χώρος όπου θα διεξαχθεί η τελετή και το...νυφικό
06/02/2020 - 14:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Σίσσυ Χρηστίδου φτιάχνει κέικ λεμόνι και μας δίνει τη συνταγή (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάρε μολύβι και χαρτί και γράψε τη διαδικασία για το σνακ που μπορείς να τρως χωρίς τύψεις
25/03/2020 - 14:36

Σε καραντίνα και ο Δημήτρης Ουγγαρέζος - Tί συνέβη; (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες από το σπίτι του και η...ραδιοφωνική εκπομπή
16/03/2020 - 11:43

Ουγγαρέζος: Tα πρώτα λόγια μετά την αποκάλυψη της Σκορδά για τον κορωνοϊό (ΦΩΤΟ)

"Σπάει" τη σιωπή του και κάνει τη δική του δημόσια τοποθέτηση για το εν λόγω συμβάν
16/03/2020 - 06:53

Χρηστίδου - Βασάλος: H απίστευτη μεταμόρφωσή τους σε Παπαγεωργίου και Snik(ΦΩΤΟ)

Ενσάρκωσαν το γνωστό ζευγάρι και το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό
01/03/2020 - 14:38

Μαραντίνης - Χρηστίδου: Kοινές διακοπές στο Παρίσι για χάρη των παιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Το διαζευγμένο ζεύγος ταξίδεψε στη πόλη του φωτός και μας παρουσίασε στιγμιότυπα
29/02/2020 - 16:22

Η "πληρωμένη απάντηση" του Τρύφωνος στο...unfollow του Πούμπουρα (ΒΙΝΤΕΟ)

"O Σάββας ήταν ο barman στα πάρτι που κάναμε στην Αθήνα..."
27/02/2020 - 17:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτές είναι οι συνήθεις δικαιολογίες όσων...δε μένουν σπίτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πιο απείθαρχοι οι νέοι - Χιλιάδες έλεγχοι, εκατοντάδες καταγγελίες

Νοσηλευτής Γ.Ν. Πάφου: «Έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Νοσηλευτές του νοσοκομείου μιλούν στον Alpha για το πώς ένιωσαν όταν βρέθηκαν θετικοί
Ελλάδα

Έλληνες επιστήμονες στη μάχη για εξεύρεση θεραπείας του κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην Κίνα και στις ΗΠΑ βρίσκονται σε εξέλιξη κλινικές δοκιμές εμβολίου

Πρώτο κρούσμα κορωνοϊού στο Άγιο Όρος

Μοναχός διαγνώστηκε θετικός στον ιό και νοσηλεύεται στο ΑΧΕΠΑ στη Θεσσαλονίκη

Τραγωδία στην Πάτρα: Νεκρός ηλικιωμένος μετά από φωτιά στο σπίτι του

Οι πυροσβέστες δεν κατάφεραν να σώσουν τον άτυχο άνδρα
Διεθνή

Συγκλονίζουν οι ιστορίες νεαρών θυμάτων του κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Την ίδια ώρα υπερήλικες πάλεψαν με τον ιό και θεραπεύτηκαν

Τι αναφέρει οδηγία της βρετανικής Κυβέρνησης για τις μετακινήσεις φοιτητών

Στάλθηκε επιστολή προς τις διοικήσεις των αγγλικών Πανεπιστημίων

Πάνω από 1.000 ασθενείς κορωνοϊού έχασαν τη ζωή τους στο Ηνωμένο Βασίλειο

Μέσα σε ένα εικοσιτετράωρο κατεγράφησαν 260 θάνατοι

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Έρωτας μετά» Ένα δυνατό ερωτικό θρίλερ έρχεται καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Ένα παρελθόν γεμάτο μυστικά και πάθη και ένα παρόν που ψάχνει απαντήσεις...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 29/03/2020 - 00:00ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ