Ψυχαγωγία

Ουγγαρέζος για Καπουτζίδη: "Δεν είπε ότι λέω ψέματα ούτε αναίρεσε κάτι..."

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος απάντησε για πρώτη φορά (μετά την τοποθέτησή του για τις παρεμβάσεις του Γιώργου Καπουτζίδη σε τηλεοπτικές εκπομπές και την λογοκρισία για την θεματολογία που έκανε συχνά) στους ισχυρισμούς του ηθοποιού και στην διάψευση που έκανε μέσα από social media και τηλεοπτικά προγράμματα. Ο παρουσιαστής αναφέρει ότι ευτυχώς ο ηθοποιός δεν τον διέψευσε παρά μόνο ότι τα "φούσκωσε" λίγο, τονίζοντας τα αληθή των λεγομένων του για ακόμη μια φορά.

Διαβάστε επίσης: H μεγάλη κόντρα Ουγγαρέζου-Καπουτζίδη:"Έκανε λογοκρισία στην εκπομπή μου"-ΒΙΝΤΕΟ

Μιλώντας στην ελλαδική εκπομπή "Αποκαλυπτικά Plus" δήλωσε


«Δεν ήμουν εξαγριωμένος. Είναι στο πλαίσιο του σχολιασμού που κάνουμε στο Πρωινό, όλοι μια παρέα. Και μακάρι να ήταν “ανοικτό” το τραπέζι μας και να μπορούσαν να κάτσουν όλοι και να πουν τη γνώμη τους. Ούτως ή άλλως εγώ θεωρώ ότι συμφωνούμε με τον Γιώργο. Το μήνυμα, το οποίο πέρασε στο Ταλέντο, το οποίο είναι και το πιο σημαντικό, το υπερθεματίζω και το είπα και δύο φορές την ώρα που μίλησα, οπότε δεν τίθεται κανένα άλλο θέμα. Κι εκείνος δεν αναίρεσε κάτι απ’ ότι είπα. Είπε ότι τα φούσκωσα λίγο, αλλά δεν είπε ότι λέω σε κάτι ψέματα…»

Επόμενο άρθρο

Mίνα Αρανούτη:"O Παντελής ήταν προβληματισμέμος με το τραγούδι για την Κύπρο"

"Δεν νιώθω τύχεις..." - Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε για το μοραίο δυστύχημα
15/10/2018 - 09:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μεγάλη κόντρα ανάμεσα σε δυο παρουσιάστριες - Έγινε η αποκάλυψη...

"Στα μαχαίρια" δυο καταξιωμένες κυρίες της τηλεόρασης
07/01/2019 - 11:24

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Δύο μέρες πριν την Πρωτοχρονιά... χωρίσαμε" - Όσα αποκάλυψε

Οι δηλώσεις του γνωστού δημοσιογράφου και οι απρόσμενες γιορτές
02/01/2019 - 08:38

Ο Καπουτζίδης στο... στόχαστρο:"Oύρλιαζε και μου έστελνε απειλητικά μηνύματα"

Το "άλλο πρόσωπο" του σεναριογράφου και όλες οι αποκαλύψεις που κάνουν τηλεοπτικά πρόσωπα
10/10/2018 - 10:25

H μεγάλη κόντρα Ουγγαρέζου-Καπουτζίδη:"Έκανε λογοκρισία στην εκπομπή μου"-ΒΙΝΤΕΟ

Η σκληρή κριτική του δημοσιογράφου και η απάντηση του παρουσιαστή
09/10/2018 - 17:32

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Τελικά είναι ρομαντικός κι ας μας το παίζει..."βαρύς"

Η Ιλένια Ουίλιαμς "μαρτύρησε" το δώρο-έκπληξη που της χάρισε και την έκανε να λιώσει!
29/07/2018 - 14:12

30 πράγματα που δεν ξέραμε μέχρι σήμερα για τον Δημήτρη Ουγγαρέζο

Οι ανύπαρκτες φιλίες, το αναψυκτικό με..παγωτό και η ζήλεια!
26/06/2018 - 17:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεαρός οδηγός "πετούσε" με 192 χιλιόμετρα στον αυτοκινητόδρομο

Ο 20χρονος συνελήφθη και τέθηκε υπό κράτηση

Σκόνη και καταιγίδες στο σημερινό "μενού" του καιρού

Το ύψος του χιονιού στην Πλατεία Τροόδους είναι 55 εκατοστά

Μακαρίου-Στασικράτους-Ευαγόρου: Έτσι θα μοιάζουν μετά τα έργα (ΣΧΕΔΙΑ)

Το κόστος, το χρονοδιάγραμμα και τα σχόλια πολιτών και επιχειρηματιών για τα μεγάλα έργα
Ελλάδα

"Φρούριο" το Σύνταγμα ενόψει διαδηλώσεων κατά των Πρεσπών

Πάνω από 1.500 αστυνομικοί και αστυνομικά τείχη με έξι φραγμούς από αστυνομικές κλούβες

Στο "σκαμνί" ξανά ο Αμβρόσιος για την ανάρτηση κατά των ομοφυλόφιλων

Τι αναφέρει ο συνήγορος υπεράσπισης του μετά τον πρώτο γύρο της εκδίκαση της έφεσης

Δεν καταθέτει νέα πρόταση μομφής η Νέα Δημοκρατία

Προς ψήφιση το βράδυ της Πέμπτης η Συμφωνία των Πρεσπών από την Ελληνική Βουλή
Διεθνή

Βενεζουέλα: Φόβοι για εμφύλιο με την αυτοανακήρυξη του Χουάν Γκουαϊδό ως πρόεδρο

Μέχρι στιγμής σύμφωνα με τοπικά μέσα οι νεκροί έχουν φτάσει τους 16

Απειλές Τραμπ για τερματισμό βοήθειας σε Ονδούρα, Γουατεμάλα και Ελ Σαλβαδόρ

"Η Ονδούρα, η Γουατεμάλα και το Ελ Σαλβαδόρ δεν κάνουν τίποτα για μας"

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε κατάμεστο υποκατάστημα τράπεζας και ταμπουρώθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως κατάφεραν οι ειδικές δυνάμεις της SWAT να τον πείσουν να παραδοθεί

tv news

Ο Άλεξ κρύβει την αλήθεια από την Όλγα και κερδίζει μια μικρή παράταση χρόνου...

«Το Τατουάζ» Πέμπτη Νέο Διπλό Επεισόδιο σε νέα ώρα μετάδοσης στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα εγκλωβίζεται στον εκβιασμό της Κάτιας που ζητά την ψήφο της...

Η Μάρθα διαφωνεί να ενδώσει η Μαρίνα... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/01/2019 - 09:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ